• o žiadných neviem

ako dobrý

neseriozny pristup pri objednavke.
    nespolahlivost pri dodani, ignoracia, zo strany obchodu, ked som sa ako zakaznik pytala, kedy mi bude tovar doruceny a stale nie je doruceny, bez odpovede, tovar som zaplatila a ani po 8 dnoch mi tovar neprisiel bez vysvetlenia, a na stranke obchodu je zavadzajuca informacia, ze hned po pripisani penazi na ucet bude tovar doruceny.

Obchod prebehol OK, no bohužiaľ zakúpený továr TONER je maximálne nekvalitný, po vytlačení cca 150 strán už stráca farbu a farbí nepravidelne - vynecháva. Mal by vydržať 3000 strán. Musím objednať ďalší.

Reakcia obchodu naplne-tonery-papier.sk

Ozvala sa konkurencia :) reklamačné podmienky a spôsob reklamovania nájdete na našej stránke.

• vyborna cena

• prehľadná stránka, nápomocná telefonická konzultácia a komunikácia

spoľahlivý internetový obchod s ochotnou telefonickou podporou a proaktívnym prístupom pre zákazníka

• Kvalita a cena je super odporucam som spokojny
    • Nic

Super obchod skvele ceny a kvalita dakujem

• Neoznamil mi ze nemaju komplekt objednavku,a poslaly mi ju.Mal som objednane farby do tlaciarne spolu z kamaratom na poly.zeby bola lacnejsia doprava.Obchod mi poslal iba moju farbu lebo druhy typ farby asy nemali.O tom mi neoznamil takze postovne som cele platil sam.Viacej tam nakupovat nechcem

Reakcia obchodu naplne-tonery-papier.sk

Panovi sa nedá dovolat neberie mobilný telefón ani kurier ho nezastihol na prvy krat.
    Do budúcna zadávajte mobilné čisla na ktorých Vás možeme zastihnúť
    Predaj