• Píšu ze majú tovar skladom a do dnešného dňa, produkt stále nam. Preto som si tento obchod vybral

• poslali iné

• takže vážený predajca, objednal som 5 (slovom päť položiek, z toho mi boli doručené správne len tri, jedna mi doručená nebola vôbec (AUT09-0500 KOKPIT ČISTIČ - 500ml 2.60 € 1ks) a jednu váš obchod zamenil nakoľko som si objednal NCLKI703_1 -Vanička do kufra gumená J&J, Hyundai ix20 htb 2010-> 24.90 € 1 1ks a namiesto tejto položky mi bola doručená položka NCLHY701 - vanička do kufra gumená J&J, Hyundai Tucson 2015 s rovnakou cenou ale iného rozmeru.
    • seriózna spoločnosť by takúto chybu mala napraviť na svoje náklady, nakoľko nie je reálne takto doručenú zásielku fyzicky skontrolovať na mieste a kupujúci sa pri internetovom nákupe v dnešnej dobe spolieha na presnosť a spoľahlivosť predávajúceho.

neodporúčam nákup v tejto spoločnosti

Reakcia obchodu NANOobchod.sk

Dobrý deň p. Pavol,
    ospravedlňujeme sa za nepríjemnú skusenosť,
    áno KOKPIT ČISTIČ - 500ml sme mali vypredaný, a nový tovar nám mal byť doručený cca až o 20dní, preto sme vám to neposlali, informáciu o tom ste mali v emaily.
    Ak došlo k zámene gumovej vaničky, bolo potrebné nás o tom informovať, a nie je problém to vymeniť, na naše náklady,
    Prajem pekný deň

Obchod je v poriadku len dodaný tovar je nekvalitný resp. nesedí vanička do kufra a gumové rohože majú tiež rezervu.