• Kvalitný tovar,výborná komunikácia,rýchle dodanie
    • Reálna farba sa nie vždy úplne zhoduje s obrázkom (majiteľka obchodu ale vždy ochotne pošle reálnu fotku aj poradí)

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 2 týždňami

Najlepší obchodník s vláskami

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Lucia za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 2 týždňami

• Maximalny neprofesionalny pristup majitelky. Utocny postoj bez zaujmu vydiskutovat problematiku hned odkazane aby som tovar kupila inde. Tvrdo ide po peniazoch bez akehokolvek zaujmu o zakaznika jeho potreby bez zaujmu poriesit situaciu v prospech oboch stran. Aj na vyslovnej zadanej objednavke jednoducho zrusila obchod a dalej sa so zakaznikom nebavila. Z profesionalneho, marketingoveho hladiska totalne fopa zo strany majitelky obchodu. podrobnosti radsej ani nepisem ale keby mala majitelka zaujem viem ju zaskolit ako sa spravat k zakaznikovi a ako komunikovat.
    • Uroven komunikacie totalne mizerna.
    • Nulova ustretovist voci zakaznikovi
    • Nedajboze by ste sa pokusili nieco diskutovat alebo zmenit co sa postovneho ty

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Tak milá pani, práve podrobnosti v tomto prípade je nutné napísať a nie zavádzať čitateľov. Táto recenzia je úplne bezpredmetná. Pani si objednala u nás vlásky s tým, že do poznámky v objednávke uviedla citujem: "Nezelam si zasielat balik 1. tr. a platit 2,5 EUR. dakujem za pochopenie.". Neviem, čo to napadne takú ženu, keď všetko máme na stránke uvedené a vytvorí si objednávku s tým, že súhlasí s obchodnými podmienkami a pritom v rozpore s tým si kladie svoje požiadavky. Pani sme informovali emailom, že ak chce vybaviť jej objednávku, tak ju vybavíme ako každú inú, kde si nemôže určovať svoje požiadavky. Samozrejme nesúhlasila, tak sme odstúpili od kúpno-predajnej zmluvy z dôvodu nedodržania našich obchodných podmienok a objednávku nevybavili.

Osočovanie tejto pani na základe toho, že sme nevybavili jej objednávku je hrozné a úbohé, takisto ako jej diktátorské jednanie. Chcelo by to trošku príjemného jednania a nie takto diktovať. Zákazníčky, ktoré ma poznáte a poznáte náš obchod, viete akí sme, čo predávame a ako jednáme. No našla sa aj pani, ktorá si diktuje svoje a keď nie je po jej, tak tu máme takúto recenziu. Neviem o akom pani zisku rozpráva, že ideme tvrdo po zisku. Asi o tých 60 centoch, o ktoré by zaplatila menej, ale vôbec neprihliada na to, čo všetko by sme museli z administratívneho hľadiska meniť. Máme aj tak dosť nízke poštovné (2,50€) plus prebiehajúcu zľavu 5 % na tovar. A aj tak nebola ochotná poštovné zaplatiť.

Odkaz pre autorku recenzie: verte mi, že po Vašich 60 centoch nejdem a ak by sa dalo hodnotiť zákazníkov, tak ste prvá za 9 rokov ktorú neodporúčam.

Milí zákazníci, utvorte si názor sami :) S pozdravom NaničVlasy.sk

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 3 týždňami

• veľmi milý a ochotný prístup predávajúcich, okamžite ma po objednávke kontaktovali všetko mi vysvetlili, upresnili sme farbu vláskou. S takou ochotou som sa ešte nestretla, veľa predávajúcich by si mali brať vzor :-) Určite odporúčam tento obchod

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Lucia za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 3 týždňami

Super komunikácia , super kvalita spokojnosť určite odporúčam

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Ketrin za Vaše hodnotenie!

Veľká spokojnosť

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 1 mesiacom

Farbu son sìce neuhàdla na 100% ale to je moja vina....prispôsobim si svoje . Inak vlàsky super. Dobre sa nosia a ak sa človek naučì ich nasadzovať..je to hračka. Som spokojná.

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Silvia za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 1 mesiacom

• Výborná komunikácia aj jednanie o tovar
    • Žiadna

Vlásky sú krásne príjemné na dotyk a perfektne sedia na hlave ako keby to boli moje :D som nad mieru spokojná :)

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Íf za Vaše hodnotenie!

• Ochotne poradia
    • Veľký výber

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Alexandra za Vaše hodnotenie!

Som maximálne spokojná
    Ľudský a rýchly prístup zo strany obchodu
    Určite doporučujem všetkým

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme e.t. za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 1 mesiacom

eshopu zalezi na spokojnosti svojich zakaznikov, palec hore

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Veronika za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 1 mesiacom

veľmi rýchle dodanie,nebol problém so zmenou odtieňu vlasov aj po odoslaní objednávky

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Leyla za Vaše hodnotenie!

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 1 mesiacom

• Skvelá komunikácia cez whats app
    • Milý prístup komunikácia 101%
    • Vlásky krásne odtiene
    • Výborná kvalita
    • Ochota poradiť
    • Objednávam si každý rok nemenila by som
    • Myslím. Ze to není nevýhoda ale môj problém :) žiaľ tape in mi nesadli hlavne kvôli tomu ze si potrebujem dôkladne umyť vlasy aj pokožku hlavy a pri tejto metóde musím postupovať opatrne čiže nevedela som sa poriadne dostať pomedzi spoje teda pásky ostávam pri clip in :)

• Dobrá cena
    • Super prístup
    • Kvalitne produkty

Super . Som veľmi spokojná vlasky sú krásne a super kvalita za tu cenu sa to určite oplatí . Taktiež veľmi milý prístup k zákazníkom sú ochotní pomôcť pri vybereme odtieňa, dĺžky čo som nevyužila ale cení sa to . Odporúčam .

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Zuzana za Vaše hodnotenie!

• Komunikácia
    • Prehľadnosť stránky
    • Spoľahlivosť
    • Kvalita tovaru
    • Rýchlosť vybavenia objednávky

Naničvlasy.sk je jeden , už dnes, z mála férových internetových obchodov, kde naozaj nemusíte mať strach objednať si tovar. Jednak Vám veľmi ochotne poradia, tovar príde naozaj taký ako Ste si objednali. Ale čo je najdôležitejšie , ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete spokojný s tovarom, vybavia všetko k spokojnosti zákazníka. Žiadne zatajovanie a naťahovačky. Dnes je to už zázrak. Prajem veľa veľa spokojných zákazníkov.

• kvalita
    • super ceny
    • veľký výber
    • komunikácia

• Komunikácia so zákazníkmi

Jedna z najlepších možností

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 2 mesiacmi

• Vlásky sú vždy úžasné a vydržia mi dlhšie ako sa píše sú naozaj kvalitné
    • Mala som 2krat clip in a 2krat tape in len pri tape in je mínus slabá lepiaca páska,kt musím vždy vymeniť inak by nedržali ale to nie je chýba obchodu ale asi dodávateľa inak som maximálne spokojna

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 4 mesiacmi

Ďakujem za už niekoľku objednávku vždy 100%kimunikacia a poradenstvo

• nakúpil v obchode NanicVlasy.sk pred 2 mesiacmi

Vrelo odporúčam! :) Vlásky sú perfektné :)

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Ďakujeme Tundi za Vaše hodnotenie!