Ochota, predávajúca rýchlo odpovedá na správy, a výborné poradenstvo. Môžem odporúčiť. Bol to môj prvý nákup v tomto obchode, a neľutujem. :)

Vlasky som neobjednavala prvy krat a preto som isla na istotu.
    Pani predavajuca je mega ochotna, poradila pri vybere spravneho odtiena vlasov a bola hrozne mila a ochotna. Dakujem velmi krasne a tesim sa na buduce.A.O.❤️

Prvý krát som objednávala clip in vlasy seamless a musím povedať , že som nadmieru spokojná . Skvelá komunikácia , dodacia lehota tak ako sa píše a kvalita vlasov TOP‼️,vlásky sú krásne husté som z nich nadšená . Vrelo doporučujem a určite objednám najbližšie zas tu. ❤️

Veľmi milá predávajúca,poradila pri výbere clip in vlasov . Vlasy skvelé, husté

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Veľký výber,super kvalita a veľmi ochotný predávajúci.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Neskutočne ochotná pani majiteľka. Poradí odtieň vlasov a všetko čo potrebujete. Vlasy sú prekrásne, husté, úžasne jemnunké. Odporúčam na 100%. Ostanem verná zákazníčka.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Tento eShop s príčeskami môžem len odporucit. Pani majiteľka je veľmi príjemná a extrémne trpezlivá pri konzultácii na výber správneho odtieňu. Úprimne jej záleží na spokojnosti svojich zákazníkov.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Rýchle doručenie, skvelá komunikácia, špičková kvalita

Z obchodu nanicvlasy.sk objednávam už 11 rokov. S týmto obchodom mám veľmi úžasné skúsenosti. Kvalita vlasov a hustota je naozaj špičková. Vždy som s tovarom veľmi spokojná, príde krásne zabalený, v rýchlom časovom intervale. Naozaj si dávajú na všetkom veľmi záležať. Komunikácia so zákazníkmi je taktiež na veľmi profesionálnej úrovni, čo sa týka poradenstva alebo akých koľvek dodatočných otázok. Maiteľka obchodu odvádza naozaj skvelú prácu. Naozaj tento obchod odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú mať krásne a kvalitné vlasy!

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Pani Simonka poradila odtieň ktorý dokonale sadol k mojej prirodzenej farbe. Som veľmi spokojná. Vlásky sú kvalitné a nádherné. Ďakujem.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Veľmi milá a ochotná pani, dobre poradí, vlasy sú super kvalita, už niekoľko rokov u nej kupujem a som vždy maximálne spokojná.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Zmiešané vlasy s umelým vláknom

V žiadnom prípade nepdporúčam vlasy z tejto stránky. Miešajú vlasy s umelým vláknom. Strašne sa zamotávajú vyžadujú obrovskú starostlivosť. Umyla som si vlasy a dala som si na ich odporúčanie pre lepšiu starostlivosť šampón masku a olejček. Vlasy sa mi prirodzene vysušili lenže som tie vlasy vyčesávala špeciálnou kefou na predĺžené vlasy 2 hodiny. Dobre vidíte 2 hodiny ‼️‼️‼️

• Vlasy krásne, komunikácia na výbornú, odporúčam

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Práve som vybalila už druhé vlasky od nanicvlasy.sk. Zase poradili dokonalý odtieň. Tie druhé mám už 2 roky a stále sú ako nové. Druhé som kupovala kvôli zmene farby a tie druhé nechávam, keď sa zase vrátim na tmavú ☺️ Ak už dlhšie rozmýšľate nad kúpou, tak neváhajte. Nebudete ľutovať!

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Veľmi dobrá komunikácia, poradenie ohľadom typu, dĺžky a odtieňa. Vlasy sú kvalitné, vydržali dlho vrámci účesu na svadbu aj na bežné nosenie. Ľahká a jednoduchá aplikácia v priebehu pár minút, takisto sa ľahko dávajú dole. Som veľmi spokojná!

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

Som maximálne spokojná. Vlasy sú krásne a kvalitné. Rozhodne odporucam!!!

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Vlásky čo mi prišli sú naozaj kvalitné po super komunikácii mi poradili aké sa hodia k mojim vlasom.Nedávno som ich použila, účes ktorý mi moja super kaderníčka urobila držal s mojimi novými vlasmi tak ako keby to boli moje vlasy.Kto má naozaj vlasy nanič a túži po krásnych vlasoch doporučujem si ich kúpiť určite budete také spokojné ako ja.

Ďakujeme za recenziu :) S láskou Nanicvlasy.sk

• Najväčšou výhodou je komunikacia s obchodom.

Ja som si vlásky objednala prvýkrát ( bol to môj sen mať také vlasy ) ale nič som o Tom nevedela . Stačilo napísať akú dĺžku si želám a poslať reálne foto svojich vlasov a v sekunde som mala odpoveď od naozaj úžasných ľudí ,ktorí poradili, vysvetlili ..skrátka zodpovedali na všetky otázky " nováčika " :):) určite odporúčam :) kvalita vlasov je 100% , klipy sú pevne a dajú sa nosiť celý čas až pokiaľ si proste neumyjete hlavu .takže na noc dávať dole proste nemusíte ....čo viac si želať . Sny si proste teba plniť :) ďakujem

• Super komunikácia s obchodom
    • Odtiene výborne sedia
    • Vlasy sú veľmi kvalitné
    • Ku každému balíčku prihodia darček

• Priehladny web
    • Rozne odtiene - stiahnute neoriginal foto, problem pri blond odtienoch
    • Kvalita vlasov je niekde v strede
    • Sialene premrztene ceny neodpovedajuce kvalite
    • Neprofesionalna komunikacia

Z eshopu som pred rokom a pol objednavala tape in vlasy v dlzke 45cm a 100g stali okolo 70e, nedavno som navstivila eshop (kedze som mala zaujem zakupit tape in vlasy) a normalne som myslela ze mam nejaku chybu pri nacitani stranky kedze pri 40cm vlasoch balicek pise 130 eur!!!! Absolutna nesudnost a sialene premrstene ceny , rozumiem nejakemu navyseniu, ale predrazit tovar o viac nez 100% je sialene. Nakupila som u konkurencie *názov editovaný* Neodporucam.

-musela som upravit recenziu pretoze pani predavajuca nedokaze pochopit mentalitu zakaznika a za vsetkym vidi “neprajnost konkurencie” a nerozumie ze existuju a nespokojni zakaznici co len svedci o vysokej neprovesionalite. Som Vasa byvala zakaznicka, zakupila som si tape in (ako viete ze “vobec ste u nas nenakupila- skadial to vy viete kedze tu nieje uvedeny kontakt?) A v tedy bola cena vlasov cca okolo 70 eur ( na vasej stranke mam stale profil kde su tieto obiednavky s pred par rokov aj sumy) a ked sa clovek pozrie na rovnaky (nezmeneny) tovar na Vasej stranke je navyseny o viac nez 100% co je absolutne sialene. Ako som uviedla- rozumiem nejakemu narastu cien ale do takejto miery to je proste nenazranost. Preto som uprednostnila konkurenciu ktora ma kvalitne vyrobky. A nie, niesom eshop, predstavte si a nezavadzajte zakaznikov.

Reakcia obchodu NanicVlasy.sk

Dobrý deň, u nás ste vôbec nenakúpili, tak si nechajte tieto konkurenčné a hlúpe komentáre pre niekoho iného. Je evidentné, kto tento trápny komentár napísal (uvedený e-shop). Výpovedná hodnota komentáru žiadna.

Milí naši zákazníci, uvedený eshop nie je vôbec našou konkurenciou. Naše vlásky nekúpite v žiadnom inom obchode, je to naša výroba a preto porovnávať naše vlasy s vlasmi hore uvedeného obchodu jednoducho nejde. Kto raz vyskúšal naše vlasy, nebude kupovať v hore uvedenom obchode :D

PS: Toto nie je fórum, nepriživujte sa na našej značke prosím a nenechávajte tu odkazy iných stánok.

Odpoveď na ďalší odstavec:
    Musím povedať, že Vašu mentalitu naozaj nechápem :) Prídete na našu stránku po roku a pol, a idete sa do nás navážať. Ani ste u nás aktuálne nenakúpila ... Aj po výzve ste neupravili vôbec Váš komentár, nechávate tam stránku, ktorá s našim eshopom nemá nič spoločné. Ešte ste sa viac rozhorčili. Je to Váš názor, ďalej sa už nebudeme vyjadrovať, celé to svedčí len o Vašej frustrácií, že potrebujete rýpať. alebo neviem o čo Vám ide. 12 rokov s láskou robíme túto prácu a ideme svojou cestou, každý má právo si vybrať kde si kúpi tovar. S nikým sa neporovnávame a nikomu nediktujeme podmienky, aké ma mať ceny, čo má predávať atď, vy tu siahodlhý komentár vlastne o ničom. Je jedno čo tu uvedieme, vy stále budete len rýpať. Nehnevajte sa, ale toto som naozaj nezažila, až nechápem, čo sme Vám urobili. Prajem Vám pekný deň a prajem všetko dobré. Ak sa budete mať ešte potrebu vyjadriť, nech sa páči ja už na Vaše podnety reagovať nebudem. S pozdravom NaničVlasy.sk

PS: Ak tvrdíte, že nie ste spriaznená s obchodom, ktorý uvádzate, tak by nemal byť problém, aby ste Váš komentár upravili a slušne napísali že ste nakúpili inde nie u nás, kvôli tomu čo uvádzate. Nie je najmenší dôvod, aby ste robili reklamu niekomu, kto s naším obchodom nemá nič spoločné, keďže riešite náš obchod. Takže reklamu vymazať, je to z Vašej strany veľmi "neprofesionálne", to sem naozaj nepatrí a ostatné názory tu nechajte :) Môžete sem uviesť aj číslo Vašej objednávky, keď budete ešte reagovať, aby sme sa na to mohli pozrieť. Ďakujem

Som nadmieru spokojná! Vlásky sú jednoducho úžasné, nie je to klišé. Veľmi som sa na ne tešila pozerala som si ich cca 2-3 mesiace. Samozrejme recenzie odporúčania sú na prvom mieste keď človek chce kvalitu cez internet. Tak sa aj stalo. Môžem tvrdiť že som objednávala s veľkou s veľkým kľudom. A keď mi dorazil balík, Ktorý bol nielen krásne zabalený s darčekom, ale aj top top top kvalitný. Vlasy sú krásne, jemnučké, prirodzené. Objednala som si Clip in sadu Premium. Nosím ich každý deň, veľmi rýchlo sa aplikujú – za 3 minútky mám účes ako pred 10 rokmi. Milujem tieto vlasy a som si istá že som v tomto obchode nenakupovala poslednýkrát. Denne stretáva mnoho ľudí, a samé pochvaly. Je to úžasný pocit mať opäť krásny účes, hrivu po akej som už dlhý čas túžila. Dodacia lehota sa uvádza – 10 dní, to sa nedodržalo. Ale myslím si že pri takejto kvalite a výrobe je to celkom v poriadku. Na dobre sa dlhšie čaká. Takže za mňa top top top kvalita, milá ochotná majiteľka! Obchod budem iba odporúčať, ďakujem krásne❤️❤️❤️