• Kvalitne vyrobky za vyhodnu cenu
    • Nenasla som ziadne slabiny

Maximalne spokojna

odporučam tento obchod dalšim zakaznikom tovar prišiel v poriadku a som maximalne spokojeny

• ceny a dvojrocna zaruka
    • nepostrehol som

bezproblemova komunikacia, dobre ceny, dvojrocna zaruka

Nie vždy je Čísky výrobok zlý...som milo prekvapený z K6000

• Klamu v dobe dodania tovaru

Poslat na nich soi

• produkty za výborné ceny
    • žiadne som nepostrehla

Obchod ma pravidelne informoval o stave mojej objednávky, poskytli mi informácie o vybranom produkte, celkovo som bola veľmi spokojná

• Záruka na objednaný tovar, okrem objednania tovaru nie je nič iné potrebné riešiť, emailom je zákazník informovaný o stave objednávky

Okrem objednaného mobilu mi poslali navyše aj puzdro a sklo na mobil. Celkovo som spokojná.

• dobré ceny
    • tovar, ktorý som nezohnal inde

som spokojný a obchod odporúčam

• Dobre ceny
    • Vynikajuca komunikacia
    • Ochota poradit

Potrebovala som poradit s vyberom mobilu a ochotne
    mi odpovedali na moje neodborne otazky. Dakujem.

určite áno. Mala som síce pochybnosti, kedže nemal hodnotenie, avšak bola som len príjemne prekvapená. Po zaplatení mi hneď prišiel notifikačný e-mail s informáciami. Zásielka prišla do troch pracovných dní, takže som sa nenačakala. Mobil bol zabalený naozaj poriadne, takže sa mu nič nestalo a som šťastným vlastníkom množstva pukacej fólie ako bonus :D Možno som mala len šťastie, ale naozaj nemôžem povedať na obchod, či celý priebeh krivého slova.

• komunikacia

Obal na ochranne sklo prisiel poskodeny avsak sklo samotne poskodene nebolo. Zvysok tovaru bol v poriadku.

• Kvalita za nízku cenu

• dobré ceny
    • dobrá komunikácia
    • ochota poradiť

Nakupoval som už druhý krát a spokojnosť v obidvoch prípadoch