• Pomerne rýchle dodanie a hlavne , tovar je zo zárukou.
    • nezistil som

Veľmi dobrá komunikácia. O každej zmene objednávky som bol informovaný.

• Stále mi nebola elektronicky doručená faktúra.

Tovar mi bol doručený v rozsahu uvedených dní dodania od jeho zaplatenia.

Reakcia obchodu Nákupy z Číny

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, faktúru sme Vám určite odoslali, skontrolujte si prosím spamovú schránku. Prajeme pekný deň

• Rychle jednanie
    • Rychle dorucenie

Maximalne som spokojny a odporucam

• Veľmi dobrá komunikácia

Len vrelo odporúčam

• rýchlosť dodania
    • komunikácia
    • uzší sortiment

Az na postu OK

tovar časovo dodaný tak, ako bolo uvedené pri objednávke

• Priam až neuveriteľná ochota zo strany obchodu :)
    • Oplatí sa kúpiť tu, vďaka jednoduchej reklamácii a nemusíte riešiť CLO, ušetri čas a cena je takmer taká istá.

Prehladna stranka ,jednoduche objednanie, dodanie.

• Viac tovaru

• profesionálny prístup, prehladnosť stránky, dobré ceny

slušné ceny a prijateľná je aj dodacia lehota

• Solidna cena
    • Dlha doba čakania

Môże byť.

• kvalitný tovar za dobré ceny

obchod ponúka tovar za výhodné ceny, odporúčam ho

• nemusim chodit po obchodoch
    • neprehladna platba -zaloha za dovoz

celkom dobre nakupovanie aj tak je všetko vo svete vyrobene v čine

Spokojnost, odporucam

• Pri objednaní tovaru všetko v poriadku, až na dodaciu dobu, ktorá mala byť pôvodne 3-5 dní, v skutočnosti bola 13 dní!!! Pri reklamácií telefónu zisťujem, že tento obchodník je v skutočnosti iba sprostredkovateľ nákupu (poskytuje službu) a nie je predajca a tým pádom u neho neplatia zákony ako u bežného predajcu. A teda, že reklamovať môžem iba chyby služieb, ktoré poskytovateľ poskytuje a nie chyby tovaru. Že dĺžka vybavenia reklamácie nemusí byť 30 dní, ale neobmedzene dlho. Že som úplny somár a mám si čítať obchodné podmienky, v ktorých okrem iného stojí: Poskytovateľ výslovne upozorňuje zákazníka, že tovar nepredáva a nie je teda predávajúcim podľa zákona č 250/2007 Z. z., v platnom znení, na ochranu spotrebiteľa ani podľa občianskeho zákonníka. Poskytovateľ nie je ani výrobcom, dovozcom alebo dodávateľom predmetného tovaru podľa zákona č 250/2007 Z. z.

Ďakujem, ale už nikdy viac, radšej si priplatím pár eur naviac.

Reakcia obchodu Nákupy z Číny

Vážený pán "Rasto", asi Ste si neprečítali pozorne naše obchodné podmienky, keď tu uvádzate informácie, ktoré nie sú pravdivé. Na tovar zakúpený cez nás je riadna záruka 2 roky, čo znamená, že počas tejto doby si u nás môžete uplatniť záruku aj na chyby tovaru, nie len na služby. Dodaciu dobu máme uvedenú pri každom produkte v závislosti na dostupnosti tovaru, sklad EU 3-5 dní, sklad Čína 10-15 dní. Reklamácie vybavujeme my, obvykle do 30 dní, prípadné predĺženie doby vybavenia je so súhlasom zákazníka. Ak Ste naozaj náš zákazník a na produkte, ktorý Ste zakúpili prostredníctvom našej služby sa prejavila nejaká závada, vyplňte reklamačný formulár na našich stránkach a počkajte na odpoveď. Uisťujeme Vás, že Vaša reklamácia bude riadne a podľa zákona vybavená. Ale, keďže neevidujeme momentálne žiadnu reklamáciu a ani sťažnosť zákazníka s krstným menom Rastislav, považujeme Vašu recenziu za vymyslenú a účelovú, s úmyslom poškodiť naše meno.
    Prajeme pekný deň

• Výborná komunikácia a spätná väzba
    • Dobre ceny

Som spokojny

• Tovar za dobru cenu

Odporucam.

• Korektná a príjemná komunikácia
    • Zbaví vás starostí spojených s nákupom z Číny
    • Poskytuje vlastnú záruku na zakúpený tovar
    • Naozaj bezproblémový nákup a bezpečné doručenie
    • Menší sortiment
    • Ceny by predsa len mohli byť o trochu nižšie, ale to je daň za bezstarostný nákup

Ako pri každom novom obchode, aj tentokrát som bol pri objednávaní skeptický - najmä preto že ide evidentne o malý obchod (a volá sa Nákupy z Číny).
    Všetky moje obavy však boli rýchlo rozptýlené, objednávka a dodanie prebehli ľahko a rýchlo, s ničím nebol najmenší problém. Obchod odporúčam.