• Jedine plus mily personal, pani zavolala a vybavila reklamaciu, poskytla info, prijemny hlas
    • Tovar som vratila, reklamaciu. No nečakala som ze budem hradit postovne, aj ked je nizsie ako klasiclou cestou posty keby zasielam, no jasne som vam napiaa, ze ciapka teda isto nie je 52obvod ako bolo uvedene ma stranke, takze AJ vasou chybou ho vraciam, nielen ze mne nevyhovuje!

Celkovo velmi nekvalitne oblecenie, to je ked kvantita nad kvalitou, kopa nakrcnikov a ciapok, rukavic, ale iba na krasu, absolutne nefunkcne do zimy a chladneho pocasia ako je uvedene na stranke. Tenucke veci, to je tak cez jemne chladne na jesen, na zimu absolutne nie.

Objednala som figúrku čarovná lienka, prišla 10cm malá figúrka a zaplatila som za ňu 18€ choré!!! Keby som vedela že to bude také malé nedám za ňu ani 5€!!! Krabica v zasielkovni však mala aspoň 50cm a až keď som ju otvorila, vo vnútri bola malá mini krabička nalepená na obrovský kartón! Darček pre dcérku sklamal a ja som tiež sklamaná a nahnevaná!

• Objednala som tovar 3.3.Hneď som poslala peniaze.4.3.bol tovar uhradený.A poslali mi mail,že tovar mi pošlú 17.3.Som sa sklamala.

Zavádzajú o kvalite materiálu.
    K tricku ktore som kúpila je na stránke uvedené 100% bavlna
    Prišlo a na štítku je 56%bavlna 44% elastan

• Tovar je nekvalitny

Doslo mi krasne pyzamka syn to mal.nasebe raz normalne dierky vsade kde je sitie otras zatu cenu

Tovar bol nekvalitný, tepláky po opraní farbili, predražený.

Pantofle co som od Vás kúpila. Dcéra po jich obuti co jich mala asi hodinu na nohách sa jej začali predky odlepovat. Nie sú presivane a to je chyba. Tricko po prvom vyprati pustilo farbu je vyblednute od pôvodného odtieňa a to druhe s nálepkou je ok. Takže druhýkrát by som za také peniaze už neobjednal. To veci z levneho obchodu poviem príklad Pepco sú pre mňa kvalitnejšie.

• Ceny dost vysoke
    • Objednavka nad 80€,malo byt postovne zdarma,no nebolo

Objednal som v mene mojej zeny 21.11.17 . Dnes mame 2.12.17 a balik tu este nie je.

• neprehladna ponuka ine som davala do kosika ine mi prislo nazov rovnaky

som sklamany z tych poplatkov je to smutne ze si za dobierku uctujete priplatok smutne

Reakcia obchodu Nákupy deťom - obchod s detským oblečením

Vždy sa môžete rozhodnúť zaplatiť aj prostredníctvom bankového účtu, kde neúčtujeme žiadne poplatky.