• Žádné
    • Dlouha dodací lhůta

Reakcia obchodu Nakupnicentrum.cz

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala napsání této recenze. Vážíme si i negativních reakcí.
    Děláme maximum pro to, aby se zboží dostalo ke klientovi co nejrychleji. Všechny velikosti holínek však nejsou skladem a v tom případě platí uvedená doba dodání u jednotlivých produktů, která je uváděna v pracovních dnech.

Budeme rádi, pokud se na nás opět s důvěrou obrátíte.

Přeji Vám krásný den.

Martina Dostálová Dis.
    zákaznické oddělení nakupnicentrum.cz - VIVANTIS a.s.

• Dlouho udržuje zákazníka v naději
    • Sliby chyby

Jestli se rádi necháte houpat, rádi to dělají

Reakcia obchodu Nakupnicentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou reakci.

Velmi se Vám omlouváme za vzniklou situaci. Jelikož jsme závislí na krocích dodavatele, který nám podal informaci o nedostupnosti výrobku, byla kolegyně nucena Vaši objednávku stornovat. O této skutečnosti jste byla informována emailem.

Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené komplikace.

MT. +420 775 870 155
    Tel. +420 467 070 155

• nedostupne zbozi /uz se nevyrabi/ bylo v obchode uvedeno jako skladem, zruseni objednavky z duvodu nedostupnosti nikdo ani nepotvrdil

Vážený zákazníku,

pokud dojde k vyprodání zboží u dodavatele, je o tom zákazník neprodleně informován a nabídnuto vrácení peněz nebo jiné zboží. Po telefonické domluvě byla Vaše objednávka stornována. V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici náš zákaznický servis.

• široký sortiment
    • odběrové místa
    • vysoká cena za zboží a doručení na pobočku
    • špatná komunikace
    • zboží, které je na stránkách skladem, skladem být nemusí

Objednala jsem si 2 výrobky, oba skladem, ale dlouho nepřicházela odpověď, tak jsem to už nevydržela a zavolala jsem jim tam. V telefonu mi celkem arogantně zdělili, že jedno zboží nemají a mít nebudou, že si mám vybrat něco jiného. Na otázku, proč to neřekli již před několika dny, odpověděli, že chtěli poslat email. Žádný email od nich ale nepřišel, ani žádná omluva do telefonu se neozvala. Po této debatě teprve jeden z výrobků zabalili a poslali.

Vážený zákazníku,

velice se Vám omlouvám za vzniklou situaci, pokud dojde k vyprodání zboží u dodavatele, je o tom zákazník neprodleně informován a nabídnuto vrácení peněz nebo jiné zboží.

Našim zákazníkům nabízíme garanci nejnižších cen ČR. Pokud naleznete naše zboží u jiného internetového prodejce levněji, snížíme pro Vás většinou jeho cenu tak, abychom byli levnější než konkurence.

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici náš zákaznický servis.

• SW pro objednávání!!

Tragédie!

• žádné
    • Ode dne 14.11.2013 mi nebyla doručena zásilka která byla skladem.

Obchod nedoporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vámi objednaný šperk má dobu dodání 10 pracovních dní. Bohužel, doba dodání byla prodloužena z důvodu nedostupnosti objednaného výrobku. Vzhledem k tomu, že došlo ke zpoždění dodání od dodavatele, byla jste o situaci informována emailem.

• nevidím žadné výhody
    • dodržování dodací lhůty,mám objednané zboží už 5 týdnů a komunikace žádná.Nejsou schopné informovat.Připomněla jsem se dvakrát a stále se nic neděje.

Nedoporučuji

Reakcia obchodu Nakupnicentrum.cz

Vážená zákaznice, omlouváme se za neprofesionální chování našeho dodavatele. Vaše objednávka bude vyřízena v nejkratším možném termínu.
    Petra Polanská - manažerka eshopu

• nemohla jsem uplatnit slevový kupon a taky jsem žádný další nedostala, i když jsem udělala nákup za více než 2 tisíce

kdybych nakoupila každou položku zvlášť, jednou na parfémech a jednou na zdraví, získala bych slevový kupon, takto jsem byla poškozena a považuji to za neseriózní, když se nákup spojí, tak sleva opodpadá

Vážená zákaznice,
    je mi líto, ale na eshopu www.nakupnicentrum.cz v současné době nelze uplatnit slevové kupóny. Při nákupu nad 2000 Kč Vám nebylo účtováno poštovné. Děkuji za pochopení.
    Petra Polanská - manažerka obchodu

• zatím o žádných nevím...
    • Vzhledem k tomu, že objednané zboží bylo skladem ještě nepřišlo...objednáno před 11 dny, mají napsané v objednávce dodání do 30 dnů..nechápu proč...

Reakcia obchodu Nakupnicentrum.cz

Vážená zákaznice, nabídka zboží se několikrát denně aktualizuje. Stane se však, že se Vámi objednané zboží doprodá a je nutné ho znovu objednat u dodavatele. Tímto se Vám za způsobené nepříjemnosti omlouváme.
    Petra Polanská - manažerka