Mozem vyslovit spokojnost s obchodom.
    Nemam nic, co by som vytkla.

kúpila som veci, ktoré som potrebovala a inde neboli

• Výborná komunikacia
    • Priaznivé ceny

Som maximálne spokojná. Rýchle doručenie, bezproblémová komunikácia. Určite svoj nákup zopakujem.

• Rychlost kvalita

• profesionálny prístup

• Korektný prístup. Chválim. Tovar už nemali, prišlo k omylu pri onjednani, zavolali mi, objednavku zrušili a vrátili mi peniaze.

• Príjemný prístup, poradia, ušiju na mieru

Spokojnosť Vašich miláčikov a aj Vaša

S dodaním tovaru som bol spokojný

Všetko ok

• Tovar bol doruceny v poriadku, a vyzeral presne ako na stranke.
    • na stranke mali napisane ze dorucenie potrva 3-4 dni ale v objednavke pri moznosti 'kurier'2 dni.. bolo to trochu nezrozumitelne, nakoniec dorucenie trvalo 5 dni(3+2)

• Promptné vybavenie, pekný tovar, obchod odporúčam

Je to výhoda z domu si vybrať a objednať. Nemusím chodiť nikam ako v minulosti sa aj na cestovalo keď niekto niečo chcel,

Dlhšia dodacia lehota ako uvádzajú.
    Pri preberaní zásielky som zostal zaskočený výškou matraca ktorá mala byť 12 cm, no až po úplnom rozbalení sa ukázala správna výška ktorá bola spôsobená tým, že s balíka bol odsáty vzduch kvôli lepšiemu skladovaniu.
    Čo sa týka matraca tento je perfektný ako rozmerovo, tak aj udržiavacích vlastností.
    S výrobkom maximálna spokojnosť a tento potenciálnym zákazníkom skutočne doporučujem.

Ja som z obchodom spokojná, aj keď mám problém z očividne nekvalitným, znehodnoteným krmivom, za čo obchod nemôže. Krmivo poznám, kupujem ho už dlhšiu dobu. Nikdy predtým neboli tak neuveriteľne mastné, mačky z neho vracali. Keď som sa dotkla krmiva mala som tak mastné ruky že masť zišla iba jarou. Krmivo som reklamovala ,čakám na vyjadrenie.

• Rýchle jednanie
    • Korektnosť

• Môj prvý nákup cez internet, kvalitný výrobok a aj môj maltezsky psík je spokojný!

Obchod výborný. Tovar ktorý som objednala nepoškodený, pekne zabalený. Spokojná som.

• 7.7.2020 som si objednala tovar a do dnesneho dna mi neprisiel 18.7.20. hoci objednavka je potvrdena

• Rýchle a profesionálne jednanie

Pekný kvalitný