• Telefón vôbec nedvihaju
    • Na Email vôbec nereagujú
    • Zásielku čakám 10dni zatiaľ žiadny emial som nedostal len potvrdenie o spracovaní

No koment ☹️☹️☹️

• Tovar mi nedorazil
    • Neviem ich zavolať
    • Zrušila som objednávku

Som veľmi spokojná s vybavením objednávky, dokonca som si mohla presmerovať adresu doručenia, počas vybavovania objendávky. Tovar došiel hneď po dohode.

• Neodporúčam v žiadnom prípade platiť vopred...
    Info o objednávke prišla mailom ako pri objednávke že fajn a potom týždeň nič keď voláte o nejaké info tak ...nejaká pani zdvihne čo mi príde ako keby nevedela ani čo sa jej človek pýta ....keď voláte opäť tak už nezdvíha ...
    Obchod je asi podvod ...
    (To označenie pol ⭐bol omyl nedalo sa to vymazať ) (tovar neprišiel )

• Do dnešného dňa mi neprišiel na email doklad o kúpe tovaru.

• Ceny najlepšie na trhu
    • Velmi dobrá komunikácia s predávajúcim
    • Rýchle doručenie tovaru
    • Dávajte si pozor všetci na tuto stránku…Autíčko nám prišlo poškodené a poškriabané určite nešlo o nový kus, predávajúca odmieta akékoľvek pochybenia keďže tovar rozvážajú oni aby sa mohli vyhovoriť na to že vylučujú poškodenie kurierskou sluzbou a vinu mohli zvaliť na vás …predávajúca navrhla reklamáciu s tým že ho pošlú do Poľska tam nám ho opravia a pošlú naspat čiže by som mala autko za 200€ ktoré je poškriabané a opravovane, co sme odmietli a žiadali sme vymeniť za nový kus čo nám nebolo umožnené… poslali sme na vlastne nákladný autko naspat do zákonnej lehoty 14dni s odstúpením od zmluvy a do dnešného dňa nebolo ešte vyzdvihnuté kedze neboli zastihnuty kuriérom na adrese … Pokial si tovar neprevezmu podám podnet na Slovensku obchodnú inšpekciu a o výsledku budem informovať

Dobry den p. Sedova,

auticko sme Vam odovzdali neposkodene nasou vlastnou dopravou priamo pred dvere Vasho domu. Nebolo poskodene, poskriabane, bol to novy kus. Vazena p. Sedova, auticka dorucujeme pokial mozno nasou vlastnou dopravou, nie aby sme sa mohli vyhovarat , ze nedoslo k poškodenie kurierskou sluzbou a vinu mohli zvalovat na zakaznikov, na to naozaj nemame cas a urcite ani zamer podnikania. Robime tak iba preto, aby auticko bolo bezpecne dorucene priamo k zakaznikovi, co vacsina zakaznikov ocenuje na rozdiel od Vas. Svedcia o tom aj pozitivne recenzie zakaznikov, takze v tomto ohlade nebudeme nic menit.
    Po piatich dnoch ste nas informovala, ze je poskodene. Kupujuci je povinny si prehliadnut auticko co najskor po prevzati, Vy ste tak neurobili a az po piatich dnoch ste nas informovali.
    Navrhli sme Vam to riesit ako reklamaciu, dokonca sme chceli pre Vase auticko poslat nasho kuriera, aby Vas to nic nestalo a nemali ste ziadne naklady. Vysvetlila som Vam aj moznosti odstupenia od zmluvy a dohodli sme sa, ze mi zavolate, ako to budete riesit. Do dnesneho dna od Vas telefonat nemam. Z nasej strany bol pristup seriozny a ustretovy. V obchodnych podmienkach mame uvedene aj postupy riesenia reklamacii a aj odstupenie od zmluvy. Do dnesneho dna , cize 31.8.2021 som od Vas neobdrzala odstupenie od kupnej zmluvy a ani tovar. V prvom rade je potrebne si precitat, akym sposobom mozete odstupit od kupnej zmluvy a kde zaslat tovar. Na adrese TriPos A.C.T., spol. s .r.o., Kľačany 317, 920 64 mi do dnesneho dna ziaden kurier nedorucil auticko a ani odstupenie od kupnej zmluvy, ktore stacilo poslat aj mailom v zakonnej lehote , t.j. 14 dni od prevziatia tovaru. Informacie ,akym sposobom moze zakaznik odstupit od kupnej zmluvy a kde zaslat tovar, mame uvedene v obchodnych podmienkach, s ktorymi ste pri uzatvoreni kupnej zmluvy suhlasili. Takze nestaci sa prosim len vyhrazat SOI, ale je potrebne si precitat, ako mate postupovat, co ste neurobili. Cize nie ze "nas kurier nezastihol a my sme zasielku neprevzali ", ale vazena p. Sedova, Vy ste auticko poslali na nespravnu adresu, ale to je Vas problem, nie nas. A podavat podnet na SOI, to je take " slovenske ". Vy urobite chybu, ale idete podavat podnet.

Rýchle dodanie, tovar kompletný, neporušený.

mimoriadne ochotná pani aby som vybrala ten spravny typ darčeka, rychle doručenie ktore bolo mne prispôsobené, skvelá komunikácia a informovanost. s niečím takym som sa nikdy nestretla. Za mna 1000 bodov zo 100,Top obchod,s max hviezdickami

Reakcia obchodu najlepsieauticka.sk

Ďakujeme veľmi pekne a budeme sa naďalej snažiť, aby sme mali toľko spokojných zákazníkov.

• Pani telofonicky kontaktuje zakaznika a informuje o doruceni
    • Online chat
    • Donaska az k dveram

Ďakujeme a tešíme sa.

• Veľmi milý personál vyhovel vo všetkom. Za mňa super

Ďakujeme.

• Komunikácia s obchodom, telefonicky ma informovali o každom kroku

• Výborná komunikácia

Ďakujeme za hodnotenie.

• Skvelá komunikácia

Ďakujeme za hodnotenie.

• tovar skladom
    • priaznivé ceny oproti konkurencii
    • ochotný personál komunikujúci aj cez chat

Tip: bolo by fajn uvádzať pri modeloch aj možnosti použitia silnejších akumulátorov, t.j. do akého maximálneho rozmeru je možné ísť pri výbere novej/náhradnej baterky ;-)

Reakcia obchodu najlepsieauticka.sk

Ďakujeme a berieme na vedomie :-)

Vyjadrujem spokojnost s obchodom, tovar bol doruceny na zaklade mojej poziadavky v dohodnutom termine.

Ďakujeme

Odborný výklad pri dodaní tovaru,dobrá práca. Odporúčam.

• Profesionalita, ustretovosť

• Dobra komunikacia
    • Ziadne

Ok

Ďakujeme

• Rýchla komunikácia, ochota poradiť, dodacia doba taktiež extra rýchla