• Tovar nemali

Ďakujeme za Vaše hodnotenie,

Mrzí nás Vaše hodnotenie. Žiaľ niekedy nastane situácia, kedy objednaný tovar je vypredaný/nedostupný u výrobcu a nedokážeme ho už zabezpečiť, hlavne teraz pred Sviatkami ( Informácia o prípadných obmedzeniach dodávky tovaru - ktorú nájdete v Obch. podmienkach ).

O nedostupnosti tovaru sme Vás informovali obratom, nakoľko sa jedná o tovar na objednávku, kde informujeme zákazníka ihneď o dostupnosti - vo vašom prípade o nedostupnosti tovaru, sme od Vás dostali odpoveď až dnes (na 10-ty deň).

O to viac nás mrzí, ak hodnotíte kvalitu komunikácie a prehľadnosť obchodu s minimálnym hodnotením.

Ale pevne veríme, že Vaše očakávania Vám dokáže iný eshop naplniť lepšie ako my, želáme veľa šťastia :).

Tím NajlepšiaMóda.sk

• Predáva podpriemerný tovar!

Nekupujte tie veci,sú to doslova a do písmena handry z Turecka za päť korún na kilo!Ja som skúsil kúpiť jedny tepláky(chcel som pôvodne viac)ale odtialto už nekúpim ani špendlík!Kupoval som veľkosť XXL a sú ako po mladšom bratovi,som zvedavý čo to urobí keď sa operú

Reakcia obchodu NajlepsiaModa.sk

Mrzí nás Vaša reakcia. Zákazník, je u nás vždy na prvom mieste. O tom svedčia aj referencie zákazníkov. Ak ste boli s tovarom z akéhokoľvek dôvodu nespokojný, stačilo nás kontaktovať na uvedených kontaktoch a tovar je možné do 14 dní vrátiť. To ste žiaľ neurobili a o to viac nás mrzí reakcia a uvádzanie klamlivých informácii. Každý zákazník si o Vašej recenzii (minimálne prehnanej) spraví mienku sám, my si stojíme za svojim názorom a snažíme sa k zákazníkom pristupovať profesionálne.

Tím NajlepšiaMóda.sk

• Bezplatnu vymenu, nemusim platit znova kuriera. Velmi ochotného telefonistu. Ktory poradil a pomohol

Ďakujeme za Vaše hodnotenie,

Žiaľ, nevieme vyčítať z Vašej reakcie, čo nám chýba k hodnoteniu do 100% a s čím ste boli vlastne nespokojná, že neodporúčate obchod =).

• Dodacia lehota

Dobrý deň pani K.,

Mrzí nás Vaša reakcia...a vlastne, ani nie :), veríme, že iný eshop naplní Vaše očakávania viac ako my.

Ale predsa by sme len niečo napísali ostatným zákazníkom, nech si spravia názor sami.

- Žiadnym spôsobom ste s nami nekomunikovali - takže nerozumieme hodnotenie komunikácie.
    - Dodacia lehota tovaru NA OBJEDNÁVKU je uvedená pri každom tovare a v emailovom potvrdení:
    Objednávka bola prijatá: 5.7.2016 (20:00)
    Objednávka bola ODOSLANÁ: 11.7.2016 (na 4-tý prac. deň)
    Od objednávky, resp. zmluvy ste odstúpili 13.7.2016
    Tovar od Vás sme prevzali ihneď, tj. 15.7.2016 a v ten deň Vám boli vrátené fin. prostriedky na uvedený účet.

Prajeme krásny deň.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.