nekvalitne vlasy

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme každopádne za hodnotenie, určite by nás zaujímalo čím ste neboli spokojná, nakoľko ste si u nás minimálne 3x objednali vlásky.

Vlasy boli veľmi riedke

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme pekne za vaše hodnotenie Sima, avšak trošku zavádzate, nakoľko ste si objednali 45 cm a 95 gramové, čo sú najredšie vlásky, ktoré ponúkame.

Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň, Barbora ďakujeme za Vašu recenziu, avšak trošku tu zavádzate nepravdu.
    Snažili sme sa s Vami telefonický spojiť nie raz, žiaľ neúspešne ( zadali ste nesprávne telef. číslo ), nakoľko sme Vás chceli informovať, že ste naposledy neprebrali vlásky od nás, tak sme nútení Vám vlásky vyexpedovať až po prijatie platby vopred.
    Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom gabriela.

Vlasy vôbec nie sú ľudské, potrebovala som ich odfarbit a kaderníčky to nedokázala ani po dvoch razoch. Vlasy ako chemlon, miešané s kadecim, pri umývaní z nich kadečo vypadavalo

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Veronika, ďakujeme za vašu recenziu, ale už pri telefonickom rozhovore s Vami keď sme potvrdzovali objednávku, ste sa ma pýtala, či je možné vlasy farbiť.
    Ja som Vám povedala, že nakoľko sa jedná o ľudské clip in vlasy, tak nie je problém clip in vlasy farbiť, nakoľko škála farebnosti pri ľudských clip in vlasoch nie je taká veľká a si ich klientky farbia podľa svojich potrieb.
    Nie, neodporúča sa ich odfarbovať, aby sa neznehodnotili.
    A odporučila som Vám objednať si bledšie vlasy ako máte vy, kt. si zafarbíte na Vami požadovanú farbu.
    Maximálne pri umývaní mohlo vypadnúť nitka ( s kt. sú vlasy prišívané ), alebo vlas.

• Komunikácia
    • Doručenie
    • Zavádzanie
    • Tovar nezhodný objednávke
    • Vlasy ázijského typu - tenšené
    • Mix bordelu (nitky, flitre...)
    • Vlasy potiahnuté silikónom
    • Vypadáva nie nadmerného množstva vlasov z nášivky

Objednala som si tovar - vlasy na tejto stránke, vlasy prišli v poriadku až na to, že mi prišiel úplne iný odtieň než som objednala. Prišiel mi odtieň #4, čo je svetlo hnedá gaštanová miesto odtiena #2 tmavohnedá. Ďalej som si všimla, že vlasy nie sú 100% ľudského pôvodu, pretože obsahujú rôzne nitky, flitry, aby sa vlas leskol.. Podľa pôvodu mi bolo povedané, že vlasy sú 100% ľudské európskeho pôvodu, čo vôbec nie sú... Podľa mojej identifikácie, keďže sa vo vlasoch význam sú stenšené ázijské vlasy upravené tak, aby vyzerali ako európske a sú lotiah jte silikónom, ktorý keď umyjete tak sa vlas sacuchá. Ale, čo som čakala - názov obchodu sa rovná kvalite. Neodporúčam stránku všetkými desiatimi.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme Ladislava za vaše hodnotenie, vážime si váš čas, ale veľmi nás mrzí, že ste sa nám neozvali ešte vopred pred napísanou recenziou a ak sme urobili my chybu a poslali zlý odtieň, ospravedlňujeme sa, tiež sme len človek a môže sa pomýliť. Všetký naše vlásky sú 100% ľudské clip in vlasy, nakoľko si dávame preventívne skontroľovať vlásky ( otestovať )
    Naše vlásky sú všetký strihané kĺzavym strihom a nie ako vy píšete ázijského typu.
    Nakoľko sú vlásky šité, tak áno môžu tam byť aj nitky, ako napr. na oblečení kt. si kúpite. Vlásky budú vždy vypadávať nakoľko sú prišívané a zo začiatku viac, kým sa nezabehnú, samozrejme ak to bude pokračovať dlhodobo, už je to zle spracované.
    Nerozumieme o akom zavádzaní píšete?
    My predávame 100% ľudské clip in, nakoľko môžete vlásky aj farbiť aj žehliť, na umelých vlasoch by Vám farba nechytila a keby ste prešli žehličkou, tak by sa Vám spálili.

• Hodně levné
    • Málo z obchodu co mají vlásky i 70cm
    • Dodací doba
    • Mezi vlasy jsou i nějaká umělá vlákna, která jsou Hrubá a tvrdá. (U nejsvetlejsiho odstínu)
    • Vlákna nejdou obarvit takže při barvení na tmavo z blond jsou pak mezi barevnými vlasky bílé.
    • Předražené poštovné - prez 200 korun za co???

Vlásky sice nejsou moc kvalitní, oproti třeba top-vlasy.EU moc nevydrží ani nejsou moc hebké sale jsou hodně levné takže když někdo střídá barvy vlasů tak jsou ok. Škoda jen ze jsou mezi nimi i nějaký hrubý umělý vlákna, při světlých odstínech to ale nezavazi. Jen bych teda změnila aby při větších délkách bylo více % vlasků v oné délce i za cenu ze budou řidší. Takhle jsou zbytecne huste na začátku a konce teňoučké. Na to ze jsou ze Slovenka ale vždy přijdou pěkné včas ❤️

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Jenny ďakujeme každopádne za Vaše hodnotenie. Máme zákazníčky ktoré nosia denno denne vlásky a sú s nami maximálne spokojné, mrzí nás, že ste sa neohlásili a neporiešili, tak vašu nespokojnosť. Naše vlásky sú 100% ľudské clip in, žiadna umelina ako vy píšete.
    Maximálne tam môžete nájsť šedivé vlasy, neustále pracujeme na tom aby ich tam bolo najmenej. A čo sa týka poštovného, posielame kuriérom GLS zo SK do CZ a za 2 pracovné dni je to u Vás, žiaľ my o cene nerozhodujeme.
    S pozdravom gabriela.

Bohuzel vlasy jsou zlute.barva neodpovida fotce na internetovych strankach.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Kamila, ďakujeme každopádne za hodnotenie, ale mrzí nás, že ste sa neohlásili pred touto recenziou telefonický a snažili by sme sa problém vyriešiť. Fotky sa snažíme dať na e-shop, FB, IG čo najreálnejšie, avšak vy sa pozeráte cez iné zariadenie a už Vám to ináč môže ukazovať a preto riešime väčšinou výmenu vláskov aby klientka bola spokojná a hlavne si to telef. od komunikujeme.

• Komunikácia
    • Ľahká orientácia na webe
    • Ceny
    • Tovar, ktory mi bol doručeny, nepovažujem za kvalitný, neviem ako zvyšok

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme každopádne za hodnotenie, ale mrzí nás, že ste sa neohlásili telefonický a snažili by sme sa problém vyriešiť.

• Zavádzanie
    • Vymyslené obchodné podmienky, ktoré sú protiprávne
    • Zlá kvalita UMELÝCH vlasov, ktoré vydávajú za pravé
    • Vypadávanie vlasov vo veľkom už pri otvorení (pred použitím)

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň, Simona N. V., už ste nám písali na FB a my sme Vám tam odpísali, ale odpíšeme ešte raz.
    Pokiaľ si dobre pamätáme Vy ste chceli vlásky vrátiť rozbalené, tým pádom nespĺňate naše OP, my si OP neurčujeme. OP nám schválila SOI.
    A ešte pred odoslaním objednávky Vás to upozorní, že nie je možné vrátiť vlásky pokiaľ sa prestrihla hygienická šnúrka, nakoľko je to hygienický tovar.

Nerozumieme o akom zavádzaní píšete? Akurát tak vy zavádzate nakoľko ste Simona a nie Lucia.
    Mrzí nás, že ste na nás nahnevaná, ale žiaľ nakoľko ste prestrihli hygienickú šnúrku tak to nie je možné.
    Nech sa páči zavolajte si do SOI a opýtajte sa na to, či je to v poriadku, keď Vás ešte pred objednaním tovaru o výmene a vráteniu tovaru informujeme vopred, či aj napriek tomu máte vy právo vrátiť, alebo vymeniť vlásky. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom gabriela.

• Predávajú odpad .. s každého klipu trčali nite... farba úplne iná a vypadávajú

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň,ďakujeme Andrea za Vaše hodnotenie, len nás mrzí, že napriek našej snahe ( sme to chceli riešiť ) a vaša odpoveď bola, že vy nemáte nato čas.

• Kvalita zlá
    • Komunikácia otrasna
    • O vrátenie tovaru sa ani nesnažte

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Alexandra ďakujeme za Vaše hodnotenie, avšak Vám budeme oponovať, nakoľko clip in vlasy nie je možné vrátiť ak sú rozbalené a prestrihli ste hygienickú šnúrku, máme to aj v OP a Vás to aj upovedomilo ešte pred potvrdení objednávky. A preto sa teraz na nás hneváte.
    S pozdravom gabriela.

Cierny odtien je v svetle a na slnku tmavohnedy. Pre ciernovlasky nevhodny.Kvalita je fajn, aj ked su dost riedke. A este navyse priserne zapachaju.
    Neposielam spat- nechce sa mi, umyjem a zafarbim.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Ivanka objednávali ste si najnižšiu gramáž 95 gr., tak nemôžete očakávať, že vlásky budete mať husté.
    A odtieň 1 je u náš čierny.
    Mohli ste sa kľudne ohlásiť a po riešili by sme.