• Rýchle dodanie.
    • Vlasy su top

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme pekne Lila za Vaše hodnotenie.

• Rýchle doručenie , výborná kvalita vlasov , výborná komunikácia

Som veľmi spokojná s kvalitou vlasov , boli mi rýchlo doručené a ich kvalita , odtieň a cena ma uistili že si odtiaľto budem objednávať vlasy aj naďalej . Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie.

• Veľká výhoda je, že naozaj vlasky máte doma do 24 hodín doma.
    • Kvalitné vlásky, žiadna umelina.
    • Milá pani ochotná riešiť nevhodný odtieň.

Najlacnejšie vlasy majú len 100% ľudské vlasy, žiadna umelina, ale je pravda, že sem tam sa nájde šedivý vlas.
    K objednávke som dostala darček krásne zrkadielko a žuvačku, veľmi milé a potešilo.
    Určite odporúčam pre všetky ženy, ktoré si potrpia na kvalite.
    Ďakujem ešte raz pani Gabika.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme krásne Natá za Vaše hodnotenie.

• Komunikácia
    • Doručenie
    • Zavádzanie
    • Tovar nezhodný objednávke
    • Vlasy ázijského typu - tenšené
    • Mix bordelu (nitky, flitre...)
    • Vlasy potiahnuté silikónom
    • Vypadáva nie nadmerného množstva vlasov z nášivky

Objednala som si tovar - vlasy na tejto stránke, vlasy prišli v poriadku až na to, že mi prišiel úplne iný odtieň než som objednala. Prišiel mi odtieň #4, čo je svetlo hnedá gaštanová miesto odtiena #2 tmavohnedá. Ďalej som si všimla, že vlasy nie sú 100% ľudského pôvodu, pretože obsahujú rôzne nitky, flitry, aby sa vlas leskol.. Podľa pôvodu mi bolo povedané, že vlasy sú 100% ľudské európskeho pôvodu, čo vôbec nie sú... Podľa mojej identifikácie, keďže sa vo vlasoch význam sú stenšené ázijské vlasy upravené tak, aby vyzerali ako európske a sú lotiah jte silikónom, ktorý keď umyjete tak sa vlas sacuchá. Ale, čo som čakala - názov obchodu sa rovná kvalite. Neodporúčam stránku všetkými desiatimi.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme Ladislava za vaše hodnotenie, vážime si váš čas, ale veľmi nás mrzí, že ste sa nám neozvali ešte vopred pred napísanou recenziou a ak sme urobili my chybu a poslali zlý odtieň, ospravedlňujeme sa, tiež sme len človek a môže sa pomýliť. Všetký naše vlásky sú 100% ľudské clip in vlasy, nakoľko si dávame preventívne skontroľovať vlásky ( otestovať )
    Naše vlásky sú všetký strihané kĺzavym strihom a nie ako vy píšete ázijského typu.
    Nakoľko sú vlásky šité, tak áno môžu tam byť aj nitky, ako napr. na oblečení kt. si kúpite. Vlásky budú vždy vypadávať nakoľko sú prišívané a zo začiatku viac, kým sa nezabehnú, samozrejme ak to bude pokračovať dlhodobo, už je to zle spracované.
    Nerozumieme o akom zavádzaní píšete?
    My predávame 100% ľudské clip in, nakoľko môžete vlásky aj farbiť aj žehliť, na umelých vlasoch by Vám farba nechytila a keby ste prešli žehličkou, tak by sa Vám spálili.

• Hodně levné
    • Málo z obchodu co mají vlásky i 70cm
    • Dodací doba
    • Mezi vlasy jsou i nějaká umělá vlákna, která jsou Hrubá a tvrdá. (U nejsvetlejsiho odstínu)
    • Vlákna nejdou obarvit takže při barvení na tmavo z blond jsou pak mezi barevnými vlasky bílé.
    • Předražené poštovné - prez 200 korun za co???

Vlásky sice nejsou moc kvalitní, oproti třeba top-vlasy.EU moc nevydrží ani nejsou moc hebké sale jsou hodně levné takže když někdo střídá barvy vlasů tak jsou ok. Škoda jen ze jsou mezi nimi i nějaký hrubý umělý vlákna, při světlých odstínech to ale nezavazi. Jen bych teda změnila aby při větších délkách bylo více % vlasků v oné délce i za cenu ze budou řidší. Takhle jsou zbytecne huste na začátku a konce teňoučké. Na to ze jsou ze Slovenka ale vždy přijdou pěkné včas ❤️

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Jenny ďakujeme každopádne za Vaše hodnotenie. Máme zákazníčky ktoré nosia denno denne vlásky a sú s nami maximálne spokojné, mrzí nás, že ste sa neohlásili a neporiešili, tak vašu nespokojnosť. Naše vlásky sú 100% ľudské clip in, žiadna umelina ako vy píšete.
    Maximálne tam môžete nájsť šedivé vlasy, neustále pracujeme na tom aby ich tam bolo najmenej. A čo sa týka poštovného, posielame kuriérom GLS zo SK do CZ a za 2 pracovné dni je to u Vás, žiaľ my o cene nerozhodujeme.

Rýchle dodanie , vlasy dlhé , kvalitné

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Rejka ďakujeme krásne za vaše hodnotenie.
    S pozdravom gabriela.

• Vzdy na cas dodany tovar a krasbe vlasky❤

Super

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Nelli ďakujeme krásne :-)

• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Ellis, snažíme sa :-)
    S pozdravom gabriela.

Konečne mám nadherne kvalitne vlasky za brutálnu cenu, nosím ich každý deň a robia má neskutočne štastnou. Ďakujem ešte raz

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Bianka ďakujeme krásne a tešíme sa spolu s Vami :-)

• Komunikácia obchodu
    • prehľadnosť stránky
    • popis sedí reálne s tovarom ktorý som si objednala
    • tovar prišiel krásne a hlavne bezpečne zabalený, plus obal v ktorom mi vlasy prišli môžem aj naďalej používať a mať v ňom vlasy

Najprv som mala obavy si vlasy objednať, nakoľko som mala obavy čo by mi prišlo, ale nakoniec som veľmi rada že som si vlásky objednala, a dnes sa môžem tešiť že kedykoľvek môžem mať krásne dlhé vlasy, nakoľko moje moc nerastú a ani by mi do takej dlžky nenarástli.... Objednala som si vlásky tmavohnedej farby, žiaľ vedela som že od mojej silno tmavohnedej až čiernej to bude stále výrazný rozdiel, nakoľko moja hnedá farba vlasov je miestami až čierna, ale čierne vlasy som si objednať nechcela. Avšak tu je obrovská výhoda že vlásky sa dajú nafarbiť a nakoľko moja mamina je kaderníčka, tak príčesky sme nafarbili, a teraz sú presne ako moje vlasy. Obrovská výhoda je naozaj že sú pravé a viete s nimi narábať, farbiť, žehliť,kulmovať :) ! .... Za tú cenu dostanete naozaj kvalitné vlasy ktoré budú ženám dodávať sebavedomie :) ... za mňa jednoznačne odporúčam.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Nikol za vaše hodnotenie, tešíme sa s Vami :-)
    S pozdravom gabriela.

• Pozor na odtiene - na stranke su odlisne nez su v skutocnosti a za poslanie tovaru sa plati dalsie postovne a pravdepodobne aj za dalsiu objednavku lebo na stranke maju iba vratenie a nic o vymene tovaru..

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Petra, ďakujeme každopádne za hodnotenie, ale mrzí nás, že ste sa neohlásili pred touto recenziou telefonický a snažili by sme sa problém vyriešiť. Fotky sa snažíme dať na e-shop, FB, IG čo najreálnejšie aj videá, avšak vy sa pozeráte cez iné zariadenie a už Vám to ináč môže ukazovať a preto riešime väčšinou výmenu vláskov aby klientka bola spokojná a hlavne si to telef. od komunikujeme.
    S pozdravom gabriela.

• Profesinalny pristup, poradenstvo, cena, kvalitne vlasky
    • vyssia gramaz vlasov, len pri clipe hustejsie spodna cast redsia, ale su hlavne zive, a aj tak vyzeraju na vlasoch

Jééééj ďakujeme pekne.
    S pozdravom gabriela.

• Rýchlo spoľahlivo super cena aj kvalita
    • Predavajuca pani veľmi mila
    • Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Gabika, tešíme sa s Vami :-)
    S pozdravom gabriela.

• rychle dorucenie , kvalitne vlasky , pani majitelka bola velmi ochotna komunikativní a poradila mi. velmi som bola spokojna

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Eva a tešíme sa s Vami, veď preto sme tu :-)
    S pozdravom gabriela.

Som vždy spokojná, aj s kavlitou.objednavam pravidelne a komunikacia s predajcom je tiez na urovni.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Patty :-), tešíme sa s Vami.
    S pozdravom gabriela.

Bohuzel vlasy jsou zlute.barva neodpovida fotce na internetovych strankach.

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Dobrý deň Kamila, ďakujeme každopádne za hodnotenie, ale mrzí nás, že ste sa neohlásili pred touto recenziou telefonický a snažili by sme sa problém vyriešiť. Fotky sa snažíme dať na e-shop, FB, IG čo najreálnejšie, avšak vy sa pozeráte cez iné zariadenie a už Vám to ináč môže ukazovať a preto riešime väčšinou výmenu vláskov aby klientka bola spokojná a hlavne si to telef. od komunikujeme.

• Komunikácia
    • Ľahká orientácia na webe
    • Ceny
    • Tovar, ktory mi bol doručeny, nepovažujem za kvalitný, neviem ako zvyšok

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme každopádne za hodnotenie, ale mrzí nás, že ste sa neohlásili telefonický a snažili by sme sa problém vyriešiť.

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť
    • Výborná komunikácia
    • Kvalita

Reakcia obchodu Najlacnejšie vlasy

Ďakujeme veľmi pekne Michaela, tešíme sa s Vami.

• Rýchle dodanie spokojnosť

Ďakujeme pekne.