• našla som, čo som potrebovala :)

Dodanie pomerne rýchle a tovar bol v poriadku,som spokojna.

• Veľmi prehľadný eshop, príjemný prístup zo strany obchodu,rýchle dodanie,o každom pohybe mojej objednávky ma informovali mailom

Dobra komunikacia.
    Rychle dodanie.
    S celym tovarom som uplne spokojna.

Zdravím, super produkty , keby som vedel ,ze aky ste promtný , tak kupujem len od Vás nie od Lunza . Objednal som produkty od Lunza CZ 6.2 2021 a a do dnešného dňa mi neposlali nič , reklamoval som dodanie tovaru a napisali , že dodanie tovaru je 15 -45 dní a mali napisane 2-6 dní už od nich nikdy nenakupim nič , preto ste Vy Super , s pozdravom V. Bendik.

• Dobra komunikacia a rychle dodanie

• Stužky, ktoré som si objednala sú kvalitne.

Som veľmi spokojná, veľmi rýchle dodanie, krásne zabalený tovar, darček k tomu. Takto si predstavujem spokojný nákup. Určite nakúpim znova.

Ja som s obchodom spokojná. Tovar mi bol doručený bez poškodenia, kompletný a rýchlo dodaný. Určite by som ho odporúčala.

• rýchlosť a spoľahlivosť

pri spôsobe doručenia nebola možnosť uloženia zásielky na pošte mimo miesta bydliska a v čase objednávky som chodila ešte do práce. Pošta v mojej obci je už zavretá, keď prichádzam domov a nevedela by som si zásielku vyzdvihnúť. Kuriér mi telefonoval a následne zásielku uložil na pošte v NZ.

Rýchlosť a spolahlivosť

• rýchlosť

• Výborná komunikácia s predajcom, rýchle dodanie
    • Pri remienkoch na hodinky na stránke chýba 1 dôležitý parameter, ako šírka remienku v časti kde sa pripája na hodinky, napr. 12 mm, 20 mm atď.

Rýchle dodanie, som spokojná, výborná komunikácia a ochota zo strany predajcu.

vyhodny a rychly nakup

Troška dlhšie čakanie, inak v pohode

• Super

• velky vyber