• Čakám na tovar už ôsmy deň od objednania

• žiadna
    • Za objednávku som zaplatila, nedostala som ju. Písala som na danú stránku 4 maily, nikto neodpovedá, nikto nezdvíha telefón. Nulová komunikácia. NEODPORÚČAM

• Prišli také malinké korálky, že to sa ani nedá chytit do ruky a neprejde cez dieru ani šijacia nit, nieto ešte elastická...Je to moja chyba, lebo som zadala velkost 2mm, ale myslela som, že 2mm majú dierku prevlekaciu...Je to iba na okrasu. Na fotke, na stránke sú krásne velké, a prišli ako keby to bola malinká vločka...ešte menšie. Takú maličkú guličku, som už dávno nevidela. 8.eur išlo do vzduchu.

• Do dnešného dňa mi nebola objednávka doručená.Napísali mi email že som nezaplatila (zaplatila som hneď v deň objednávky)a mám kontaktovať infolinku na ktorú sa nedá 4 dni dovolať tak som poslala email že to je zaplatené aj variabilný symbol je správny do dnešného dňa ma nikto nekontaktoval.Nemam ani tovar a ani peniaze.

S týmto obchodom som maximálne nespokojná a nikomu neodporúčam.

• Nedá sa dovolat, na maily nereavujú a doba dodania viac ako 10 dni???!!!

objednávku som robila 3.12., žiadna informácia o jej stave mi ani po 11 dňoch neprišla....

Objednávku som zrušila z dôvodu nedodržania termínu dodania, doteraz peniaze nevratili!

• Nedorucenie tovaru
    • Na telefónne číslo je nereálne sa dovolať
    • Na mail neodpovedaju
    • Za tovar som zaplatila ihneď no doteraz mi nikto nevrátil peniaze

Tovar som si objednala pred 8 dňami hneď aj vyplatila cez platobnú bránu aby mali peniaze ihneď na účte,. Doručenie mi písalo o dva dni. Dovolať som sa nedovolala po 15 minútach odpornej zvučky, že všetci pracovníci sú obsadený vás to vypne. Volala som ráno, poobede nedovolala. Chcela som vedieť stav objednávky pretože na stránke mi písalo doručenie do 3 dní. Na 3 deň som chcela k objednávke doplniť ďalší tovar, na to sú šikovný, keď sa jedná o peniaze! Tovar som vyplatila, s tým ze som žiadala tovar čo najskôr odoslať! Nikto mi neodpovedal kedy mi príde tovar, tak som v piatok zrušila objednávky, s tým ze nedodržali termín dodania a žiadam peniaze naspäť. Objednávky zrušené a peniaze do teraz nevrátili! Pokiaľ nebudú peniaze vrátené na účet budeme to riešiť už len s inšpekciou.

• Tovar som vrátila, odvtedy žiadna spätná väzba, telefón na každého akože v tej firmičky jeden, aj to len odkazovac, na maily nereagujú, uvidim či sa dostanem k svojim peniazom. Tento obchod neodporúčam.

Dlhá čakacia doba na tovar.

Neskorá dodávka. Na webe pri objednaní mali info "doručenie do 3 dní". Keď som po 5 dňoch telefonicky zisťoval stav, tak prisľúbili doručenie do konca nasledujúceho týždňa. Ďalší týždeň v stredu tvrdili, že už majú skladom, posielajú rovno, aby do konca týždňa prišlo. Zo zasielkovne prišlo avízo až v piatok že im to odovzdali. Takže za mňa skúsenosť, že celý čas nasťahovali, aby som nezrušil objednávku. 7 ročný syn bol veľmi sklamaný a tým pádom aj ja.

• čakala som tovar skôr hodnotenie obchodu !

• Nevýhoda je, že vás tovar stojí, čo sa týka ceny až 150 %. V prípade, že vám nevyhovuje a chcete ho vrátiť zaplatíte za vrátenie tovaru do ČR takú cenu, akú Vás stal tovar. Takže som sa s pošty vrátila a tovar darovala. Rúšková guma nie je vhodná na rúška. A 100 m gumy, predávať ďalej nemám záujem. Bol to prvý pokus aj posledný využiť internetový obchod. Počkám na obchod, kde si tovar najskôr obzriem a potom kúpim.

• Obchod neuvádza, či ponúkaný tovar je alebo práve nie je na sklade

Solídny sortiment, slušné ceny, ale slabšia komunikácia s kupujúcim v prípade problémov (napríklad problémov s aktuálnym stavom tovaru na sklade).
    Odporúčam doplniť značku "momentálne vypredané" s poznámkou, či a kedy bude opäť k dispozícii.

• nedá sa dovolať na uvedené číslo, dlhá dodacia lehots

• Rychlé doručení
    • Špatná kvalita některých korálků