• Žiadna komunikácia zo strany obchodu

• Komunikacia
    • Reklamacia

Tento e-shop nikdy viac ! Je to otras. Neodporúčam absolútne neseriózne jednanie, na tovar som čakala vyše mesiaca pretože vraj im vykradli sklad ok beriem . Po mesiaci čakania mi prišla pokazená kuša, po reklamácii kde som mimochodom platila za ich chybu aj poštovné mi poslali používanú kušu ktorá nefunguje rovnako navyše ma zlomené zameriavatko a je cela popísaná......... NIKDY VIAC Z TOHTO OBCHODU NIČ NEOBJEDNAM. Že nemáte vôbec hanby.

• Zlá komunikácia, nereagovanie na emaily
    • Po mesiaci stále nemám peniaze za storno objednávky

Nákup resp. tovar hodnotiť neviem, keďže mi ešte nebol dodaný. Chápem, že som ho objednávala len v nedeľu 9.7., nečakáme zázraky, no na môj email ohľadne otázky termínu doručenia zatiaľ nikto nereagoval. Tovar je skladom, platba prebehla v poriadku, takže som očakávala doručenie do 5 dní, resp. aspoň informáciu o doručení. Od zmluvy som odstúpila, čo som písala ďalší email, no ani na ten nikto neodpovedal. Objednala som ten istý tovar od iného predajcu dnes a dnes mi prišla aj správa, že je tovar vyexpedovaný. Pokiaľ si chcete udržať nejaké meno, bolo by vhodné zlepšiť aspoň komunikáciu so zákazníkmi. Ďakujem, Tóth

Update recenzie: 19.8.2023 stále nemám na účte peniaze za stornovanie zaplatenej objednávky. Pokiaľ mi peniaze nebudú pripísané na účet v priebehu 5-tich pracovných dní, podávam podnet na SOI.

• Podľa informácií na stránke mal byť tovar doručený do 7 dní. Dnes je to uz 13. deň a tovar stále nedorazil. Na môj e-mail s dotazom kedy tovar môžem čakať ani po 4 dňoch nikto neodpovedal.

Tovar mi nebol ešte stále doručený..

• Zatal tovar nemám

Keď to príde potom môžem hodnotiť

• zavádzajúce informácie
    • slabá alebo žiadna komunikácia
    • dlhé lehoty dodania tovaru a vrátenia peňazí

Tovar v hodnote 200€ objednaný 19.12.2022 neboli schopní odoslať do 7.1.2023 a tak som odstúpil od zmluvy. Tovar mal predajca skladom 20 ks s poznámkou "doručenie do Vianoc". 27.12. som predajcu kontaktoval a dozvedel som sa, že 20.12. už tovar neexpedovali a tak poznámka o doručení do Vianoc nebola platná. Zákazník to má predsa vedieť. Prísľub predajcu o odoslaní tovaru do konca týždňa ma upokojil, ale na druhý deň im na stránke svietila informácia o inventúre do 4.1.2023. Mal som zlé tušenie a potvrdilo sa. Tovar neodoslali a tak som predajcu 6.1. kontaktoval telefonicky. Zastihol som ho mimo prevádzky a dostal som ďalší prísľub, že mi do hodiny zavolá, ale nezavolal a mobil už nedvíhal. 7.1 som odstúpil od zmluvy a dodnes mi ešte neboli vrátené peniaze. Vrátenie je veľmi zložitý proces a preto zákon ukladá lehotu na vrátenie do 14 dní, čo predpokladám, že predajca využije do posledného dňa. Celé zlé, určite neodporúčam!

Vážená(ý) Divine Cosmetics,
    nakoľko píšete anonymne a nie cez dotazník, ktorý Vám chodí po nákupe a stotožnil by Vás s objednávkou, tak to len potvrdzuje že asi naozaj nie ste náš zákazník. Môžeme len predpokladať, že ste si asi zmýlili obchod. Už len z toho titulu, že my ako stránka sme za celú dobu svojej existencie ani raz nemali na stránke akúkoľvek textáciu ako ,,dodanie do Vianoc,, alebo akúkoľvek inú formuláciu tejto alebo podobnej vety čo potvrdzuje že zrejme naozaj nehodnotíte nás.
    Už len z povahy našich výrobkov - väčšinou sú to ťažké a hlavne objemné balíky o váhe od 50 - 450kg, žiadne garancie ani nemôžeme dávať pretože preprava takých balíkov netrvá ako bežný 5kg balík - do druhého dňa.
    Z tohoto titulu ani nedokážem reagovať na Vašu ,,recenziu,, takto anonymne cez formulár pretože ani nedáva zmysel.

Verím, že sa len jednalo o omyl a nie o nejakú úmyselnú recenziu od konkurencie alebo podobne.

S pozdravom tím Najlacnejsiebazeny.sk

• Rýchle odpovede na dotazy (aj večer, aj cez víkend)

Ziadna komunikacia ohladne dodania tovaru. Na telefon a email nereaguju. Ked nechcu moje peniaze dam ich niekomu inemu.

Dobrý deň Martin,
    zo začiatku chcem vniesť túto recenziu na pravú mieru. Objednali ste si produkt v hodnote 45€ v tak špecifickej kombinácii s tak malým záujmom o tento produkt, že ho jednoducho nedržíme skladom ale objednávame s dobou dodania 7-10 dní. To všetko je veľkým napísané aj na karte produktu, ale vec sa má tak, že my zákazníka a teda Vás nedokážeme donútiť si to všimnúť a prečítať. Nedokážem posúdiť či ste to objednali s pomyslením na zázrak a mylnou myšlienkou dodania na druhý deň alebo ste to jednoducho prehliadli alebo prečo takto postupujete. Vieme však to, že všetko transparentne uvádzame na stránke a dokonca na niekoľkých miestach opakovane. Zároveň ohľadom Vášho telefonátu naša infolinka funguje ako ústredňa - obsadenosť operátorov Vám hlási, no pokiaľ voláte ako vy 15:55 a o 16:00 je koniec pracovnej doby tak sa naozaj nedovoláte pokiaľ už niekto na infolinke pred Vami je. Dovolá sa podľa štatistiky 90% klientov na prvý pokus chce to len trpezlivosť. Takto ste nám volali po kontrole 2x (druhý x o 18:59 ;)) Ak to teda zhrnieme za Vašu objednávku sa v tomto prípade nemáme naozaj začo ospravedlniť, je nám ale ľúto, že Vaše nepochopenie považujete za chybu obchodu a považujete to za normálne takto hodnotiť. V každom prípade ďakujeme.

S pozdravom,
    Jakub - najlacnejsiebazeny.sk

• Nafukovacka bola derava,nedalo sa to ani zalepit.

Dobrý deň Silvia,
    neodporúčate nás preto, že máte deravú nafukovačku o ktorej ste nám žiaden problém neoznámili, neskúsili reklamovať a o probléme sa dozvedáme z recenzie?
    Nehnevajte sa, ale tovar Vám bol doručený prakticky na druhý deň a my naozaj do vnútra balenia nevidíme a ani balenie nerozbaľujeme nakoľko by to bolo nekorektné. V každom prípade za toto naozaj nemôžeme a tak isto si nemyslíme, že si za takéto neštastie vyslúžime ,,neodporúčam,, obchod ako taký.
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z Najlacnejsiebazeny.sk

Obchod udáva rýchle dodanie. Dodnes som neobdrzala produkt. Kupované pred týždňom

Reakcia obchodu Najlacnejsiebazeny.sk - Bazény a doplnky záhrady

ďakujeme za recenziu, kontrolovali sme Vašu objednávku, ale keď objednávate tovar s dodacou lehotou ,,Skladom na externom sklade do 7 dni u Vás,, tak ten týždeň naozaj sedí. Túto informáciu máte veľkým vysvietenú pri produkte navyše Vám aj počíta dátum dodania takže mi udávame všetko korektne a Vás ako zákazníka okrem tejto informácie nedokážeme prinútiť to prečítať pozorne. V každom prípade sa pokúsime expedíciu týchto produktov zrýchliť, aj keď mnoho faktorov nezáleží na nás.
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z Najlacnejsiebazeny.sk

• Objednávka v štvrtok a tovar prišiel v pondelok - super
    • Objednal som bazén s dezénom Ratanu a prišiel dezé kameň. Naštastie rozmer sedel.
    • Kurier priviezol poškodenú krabicu, tovar bol OK.

Dobrý deň Martin,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu, prepravcov vyberáme svedomite no bohužiaľ nie vždy sa dá predísť poškodeniu krabice, naštastie bazén bol v poriadku :) Čo sa týka zmeny vzoru bazénu vieme o tom výrobca urobil pri produktoch roku výroby 2022 zmenu a ratanový vzor zmenil za kameň a ratan už neexistuje a asi ani nebude. Fotografie aj popis sme uz pozmenili a veríme, že budete s bazénom spokojný.
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z Najlacnejsiebazeny.sk

• Časť tovaru mi bola odoslaná na ďalšiu časť čakám takmer mesiac
    • Komunikácia
    • Arogancia

Ešte som sa nestretla s tak otrasným jednaním ako na tomto eshope... Samé výhovorky, arogancia. Objednala som si bazén s kompletom t.j. bazén,rebrík, filtrácia, plachty. Došiel bazén, rebrík, filtrácia. Na moju otázku kde sú plachty bola odpoveď že majú zlý popis pri obsahu balenia ale že nie je problém vedia mi to zaslať. Po takmer mesiaci mi ešte stále neprišli plachty a to údajne boli zaslané už 2x.

Reakcia obchodu Najlacnejsiebazeny.sk - Bazény a doplnky záhrady

ďakujeme za recenziu, avšak keď sa nad obsahom zamyslíte, sama ste napísala že sme Vám prisľúbili aj napriek zlému popisu obsahu balenia (nakoľko sa na prelome rokov 2021/2022 menil obsah balenia bazénu výrobcom) dodanie chýbajúcich častí - na naše náklady.
    Napriek tomu ste nás označili ako arogantných len preto, že sme Vám povedali že ich dodáme ale nemôžeme ich dodať obratom?!
    Mohli ste nesúhlasiť a výrobok bez problémov do 14 dní vrátiť - no neurobili ste tak, pretože ste si spočítala že ste dostala najlepšiu cenu na trhu a ešte aj príslub dodania ,,chýbajúcich,, častí čo by ste inde nedostali keďže komplet balenie ako ste to nazvali už prakticky v tak malých a lacných bazénoch od roku výroby 2022 neexistuje.
    Takže v tomto naozaj nie sme arogantní, zlí alebo podobne nakoľko sme Vám ešte vyšli maximálne v ústrety - akurát nie časom (ak tovar nie je skladom nedokážeme ho vykúzliť) preto tá doba dodania dodatočných dielov. Pre budúcnosť budeme ale trvať rovno na vrátení bez akýchkoľvek okolkov.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednal som bazén ktorý nikde inde nemali skladom. Doručili skoro hneď a v poriadku. Odporúčam a maximálne som spokojnýy

Dobrý deň Maxxo,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu a sme radi že sme pomohli :)

Rychle dorucenie

Dobrý deň Renca,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu, potešila :)