• Viazanie došlo neúplné, obchodník nebol ochotný urobiť nápravu

Pouzite lyziarky za 50€. V hroznom stave. Stacilo by im 15€

Nevyhodou je online nakupovanie lebo som zistil ze je rozdiel medzi mojim chapanim bezchybnej sklznice a predajcom u vas. Viem ze kupujem pouzivane lyze a pocitam so skrabancami ale vela ryh ( nie skrabancov) na sklznici mi vadi. Ale bol som ubezpeceny ze tak je to normalne. Co uz. Tak Ak sa rozhodnem este pre vas obchod v buducnosti tak len osobne.

• Prišli lyže v úplne inom stave ako boli odfotené na webe-zničené-obite. Určite by som lyže v takom stave nevybral. Niečo iné majú na webe odfotené a iné Vám pošľu.

Už si tu lyže nekúpim.

• Rýchle odoslanie
    • Nepravdivé údaje

Telefonicky som si overoval, čo znamená 100% stav lyží, dostal som odpoveď, že ako nové len použité. Pýtal som sa či sú servisované a odpoveď bola áno. Po doručení lyží čo bolo za 2 dni, teda hodnotím ako expresne. Lyže som rozbalil a zistil som, že na sklznici oboch lyží si väčšie ryhy. Ak by boli lyže servisované, tak ryhy by boli zaliate a sklznica upravená. Aj hrany povrchu lyží boli riadne doškriabané a na niektorých miestach vyrezané ako z nožom ryhy dlhé 1 cm a hlboké cca 4 mm. Za mňa boli lyže v stave max 70%. Keď si porovnám, že tie isté nové lyže by som vedel zohnať za 310€, ale mám nové bez rýh a škrabancon bez nutného servisu za ktorý zaplatím cca 25€ čo je spolu s cenou za používané lyže ktoré stáli 240€ teda spolu aj s tým servisom to bude 265€ a popravde úspora len 45€. Nestojí ta za to kupovať radšej si priplatím tých 45€ a mám nové lyže. Seriózny predajca by poukázal na vady, ktoré našiel a zohľadnil by to v cena k možnosti obstarať si nové lyže len o pár € drahšie. Kúpa sa neoplatila.

• Sú to podvodníci.

• Rýchla komunikácia
    • Pri reklamácii reagujú okamžite, normálne diskutujú a hľadajú riešenie
    • Chýbajúce fotky pre každú dĺžkovú variantu lyže
    • Napriek vyžiadaniu pred kúpou fotky nezašlú
    • Rozdielny pohľad na kvalitu predávaného tovaru. Môj pohľad - hlboká diera do základného materiálu lyže z vrchnej strany (2-4 mm), Pohľad predajcu - povrchový škrabanec.
    • Doporučujem osobnú návštevu pred kúpou s obhliadkou vybratých lyží, vyhnete sa komplikáciám.
    • Už som tam lyže som tam kupoval aj osobne - úplne bez problémov keďže som si ich prezrel dopredu.

Záverom ak si lyže vyberiete osobne tak obchod môžem iba doporučiť.
    Ak kupujete bez obhliadky trvajte na zaslaní reálnych fotiek vybratých lyží. Nákup bez zaslania reálnych fotiek rozhodne nedoporučujem.
    Každopádne aj pri reklamácií komunikujú veľmi dobre a hľadajú riešenie, čo nie je bežný štandard.
    Kúpil by som tam lyže ešte raz ale iba osobne.

• Na WEBe bol popis ku kupovaným lyžiam, že boli 1x požité. Skutočnosť bola úplne iná. Lyže mali známky používania počas celej sezóny. Na námietku tejto skutočnosti prinosobnom prevzati mi predajca “odvrkol”, že ak ich nechcem tak minvrati peniaze a preda ich niekomu inému. Že to je normálne a že nestíhate aktualizovať stranku pri množstve predaných kusov. Chápem, ale popis ktorý lživo hovorí o bezchybnom stave lyží stačí vynechať. A ak už tam je tak na námietku reagovať iným spôsobom. Zľavou, kreditom, malou pozornosťou. Odporúčam školenie “customer experience”.

Tovar značne opotrebený, ja by som to už nepredával,ale zlikvidoval.

tovar nebol kompletny

• Objednávku som zrušila, lebo lyžiarske topánky sa nedajú kúpiť bez skúšania . Majiteľ má osobne informoval že si musím objednať, vyplatiť(čo v obch. podmienkach nie je pravda, vyplatiť sa môže pri osobnom prebratí tovaru v prevádzke) a ak mi nebudú sedieť “ vymenia” nevrátia peniaze. Objednala som si zľavnené v inej športovej predajni, mám mesiac na vrátenie, môžem skúšať a ak vrátim pošlú mi peniaze. Úplne iný prístup.

• Tovar bol nevycisteny, spinavy, nezodpovedal fotografii ani popisu TOP STAV
    • Tovar bol doruceny v NESPRAVNEJ velkosti!!!
    • Nebola splnena dodacia lehoda 24hodin, teda pri objednavke do 16.00 na druhy pracovny den. Pri objednavke v pondelok, po telefonatoch tovar dorazil az v stvrtok!
  • Objednávka prišla v hroznom stave. Pri tovare bolo napísané ,,ako nové,, keď som tovar rozbalila zostala som v šoku ako môže niekto vôbec takýto tovar ponúkať na predaj. Tovar bol síce " z druhej ruky" ale bol to úplný šrot. Nikdy viac.

Výhody su asi ,ze sice maju rýchle dodanie, ale s tovarom som vôbec nebola spokojná, nato kolko stáli tie lyže ,ktoré som si z tohto obchodu objednala,boli neskutočne zničené,podla môjho názoru vôbec nemali hodnotu 180eur ako sme zane dali,boli doškriabané,zničené a dokonca z jednej lyže aj odlomené, na strábke je fotka že vyzerajú ako nové a popritom skutočnosť je úplné inak, neskutočne som sklamaná z tohto obchodu a určite ho nebudem odporúčať svojim známym ani nikomu.

Reakcia obchodu www.najlacnejsie-lyze.sk

Potom siahnite po 3x drahších lyžiach NOVÝCH a potom si z takýchto škrabančekov budete robiť ťažku hlavu...

• tovar prišiel načas.
    • Tvar bol dosť opotrebovaný ,kvalita nezodpovedá cene
    • píšu že tovar je testovaný a nie jazdený 2-3 roky
    • topánky sa doslova olupujú
    • reklamovať to nebudem , nemám na to čas

som nepokojný

Ďakujeme za recenziu.
    Náš tovar je prevažne z aktuálnej sezóny. Ak ste kupovali 2-3 ročný model, nemôžete byť prekvapený, že javí viac známok použitia...

• prvé dodanie
    • obrázok nie je pre použitý výrobok, preto neviete, či je dobrý alebo nie, kým ho nedostanete

Reakcia obchodu www.najlacnejsie-lyze.sk

Obrázky sú reálne samozrejme. Ak riešite a hľadáte škrabance na použitom tovare a nezaujímate sa o hrany a sklznicu, je to na vašu škodu. Dodávame zoservisované lyže so zárukou.

Fotky lyží na inzeráte krásne vyretušované,no v skutočnosti lyže,ktoré boli doručené sú neporovnatelne horšie,ako na fotkách. Nikdy viac z tohto obchodu nič neobjednávať a nikomu neodporúčam.

Dobrý deň p. Mirec,
    Fotky neretušujeme a pokiaľ sa tovar líši od fotky z nášho eshopu, zasielame ich vopred a čakáme na odsúhlasenie.
    Vašej reakcii nerozumieme, pretože máme najlepší a najširší sortiment nielen na Slovenku.
    Určite by sme nezasielali tovar, aby ste nám písali takéto recenzie !

PS: Považujeme cele toto vaše hodnotenie za falošnú recenziu, pretože snažíme sa výjsť v ústretí každému zákazníkovi a riešime promtne výmenu, vrátenie tovaru bez zbytočného naťahovania. Sme sezónny obchod a riešime expresne dodanie, profesionálne balenie a tak isto aj profesionálne poradenstvo.

• Lyže prišli v zlom stave sklznica bola po oprave ale po jednej jazde odpadlo to zaliate a povrch bol strašne požriabany lyže vyzerali ako po 10rokoch používania a nedajú sa vrátiť ani vymeniť.

• Promptné dodanie, konzultovali v prípade, že tovar nie je na sklade.
    • Tovar bol výrazne opotrebovaný, foto veľmi pekné bez informácií o opotrebení a po doručení výrazne zničený.
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.