• tovar som nedostal ten čo som objednal
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Kolobežka (aj napriek tomu, že sa o ňu poctivo starám) po 2 týždňoch prestane pri rýchlosti 30km/h ťahať a pak znova začne až keď rýchlosť klesne na 24-25 km/hod. Uvidíme aký prístup budú mať pri reklamovaní. Inak až na túto vadu je kolobežka fajn nemám čo iné vytknúť snáď iba, že sa uvoľňujú skrutky, ale keď sa o to človek pravidelne stará a doťahuje ich tak to nie je problém.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Sklamal má prístup predajcu, návod na použitie, ktorý som dostal s kolobežkou je veľmi stručný, nie sú tam podstatné informácie o nastavení. Keď som o tom pisal predajcovi, tak vôbec nereagoval!!!

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Návod na použitie, ktorý ste obdržali je oficiálny návod od výrobcu. Žiaľ nedisponujeme žiadnym iným návodom len oficiálnym návodom, v ktorom sú obsiahnuté všetky informácie: o zložení, údržbe, využití elektrickej kolobežky.

Do skrytého menu výrobcu zasahovať rozhodne nedoporučujeme.

Ďakujeme za recenziu a prajeme veľa šťastných kilometrov.

kolbežka bez sk.navodu.krabica rozbalena.skontrolovana,určite nie.kolobežka sa nedala dat normalnej polohy.vadny silikonovy valček na zaistenie sklapania.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Elektrické kolobežky sú priamou distribúciou od výrobcu a neobsahujú slovenský návod.

Návod v Slovenskom jazyku zasielame automaticky na email uvedený v objednávke. Silikónový valček, nie je v žiadnom prípade vadný a je podstatný pri rozložení aj zaistení kolobežky (funguje ako doraz)

Pri skladaní a rozkladaní kolobežky, je potrebné silou dorazový valček pretlačiť, a rozjazdiť.

Ďakujeme za recenziu a prajeme veľa šťastných kilometrov.

Tovar skladom, nie je reálne skladom.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Všetok tovar, ktorý uvádzame máme reálne skladom.

Robotický vysávač, ktorý ste si objednali sa nám žiaľ v deň objednávky vypredal, bezodkladne po vytvorenej objednávke ste boli telefonicky informovaný. Žiaľ v predvianočnej sezóne je objednávok veľmi veľa, z času na čas sa tovar vypredá.

Tím Najkolobezky.sk

Zásielka rýchlo doručená. Ale na iný typ kolobežky.Po troch telefonátov a emailovych konverzácii z nich vypadlo že to nemajú skladom a to čo mi poslali mám čo najlacnejšie poslať naspäť že mi vrátia peniaze.Peniaze už mám.

• Rychlost dodania
    • Nekomunikuju cez chat raz odpovedia a potom uz nie
    • Komplikovane reklamacie

Tovar nebol doposiaľ doručený napriek deklarovanej 24 hodinovej lehote doručenia tovaru. Obchod nereagoval ani na moju žiadosť o oznámenie stavu objednávky.

• Dva tyždne nemam tovar nikdy viac

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Žiadali ste o zmenu objednávky a objednaného tovaru. Osobne som vás informoval ohľadom neskoršej expedícii tovaru, nakoľko tovar nemáme na sklade. Na zmene objednávky ste trvali a dodaciu dobu akceptovali.

Za pochopenie vopred ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Tím Najkolobezky.sk

• Výhoda akurát skóre vybavenie objednávky
    • Nespokojný tovarom nakoľko mi to vôbec nesedí ako som chcel úplne iné to je jedna sa o nabíjačku na kolobezky

Ak sa dá budem rad keď sa bude dat vrátiť tovar a poslať druhý. Ako kedEnebolo ktomu ani dodací list nič došlo mi to ako kupované na trchu

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Vytvorili ste si u nás objednávku na nabíjačky pre elektrickú kolobežku Kugoo s1. Máme skladom len originálne náhradné diely a nikdy sme nemali problém s kompatibilitou. Do dnešného dňa sme od vás neobdržali reklamáciu ani žiadosť na vrátenie tovaru.

Samozrejme tovar je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od zakúpenia a faktúru nájdete v emaily pod zhrnutím objednávky.

Ďakujeme za recenziu a prajeme všetko dobré.

Zavadzaju zakaznika tym ze napisu tovar k dispozicii skladom dorucovacia doba do 24h a cakal som tyzden a po tyzdni mi napisu ze tovar mi dorucia po dvoch tyzdnoch…

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Od 7.3.2022 bol internetový obchod z dôvodu čerpania dovolenky mimo prevádzky, o čom boli všetci zákazníci vopred informovaný v ozname uverejnenom na našich stránkach.

Z tohto dôvodu vám objednávka žiaľ doručená nebola a objednávku sme následne na Vašu žiadosť stornovali.

V žiadnom prípade však zákazníkov nezavádzame a bežná dodacia lehota mimo pracovného voľna je 24 hodín.

Tím Najkolobezky.sk

• Objednané zboží nepřišlo a komunikace nulová.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia. Boli ste však kontaktovaný zo strany našich kolegov.

Nakoľko nedoručujeme balíky do Českej republiky vytvorené na Slovenskom eshope, opätovne Vás prosíme, na vytvorenie objednávky použite náš Český eshop.

Za pochopenie vopred ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Tím Najkolobezky.sk

• neodporucam. guma vydrzala 8km. nebolo to pichnutim ako defekt ale strelila a vyzula sa.

neodporucam obchod. nereaguju a ignoruju.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s nami. Vytvárali ste u nás objednávku na plášť na ktorý však neevidujeme žiadnu reklamáciu z Vašej strany.

Duša, ktorá vám praskla u nás objednávaná nebola. Pevne verím, že sa jedná len o omyl.

Tím Najkolobezky.sk

Tovar mi neprisiel ani po dvoch tyzdnoch.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Vaša zásielka nebola prevzatá ani na treťom doručení kuriérom :-(

Z tohto dôvodu sa tovar vrátil späť k nám na sklad.

Veľmi nás táto skutočnosť mrzí, ak ste už o tovar nemali záujem postačilo kontaktovať našu podporu. Objednávku by Vám ochotne zrušili.

Tak snáď nabudúce :-)

• Dĺžka dodacej doby
    • Nekomunikujú

Po dvoch týždňoch sa ozvali, že majú toho veľa a či môžu poslať až v ďalšom týždni, napriek tomu ďalšie dva týždne nič

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s nami.

Všetci naši zákazníci sú aktuálne telefonicky kontaktovaný o dĺžke dodania a tak to bolo aj vo Vašom prípade.

Na druhý deň od obdržania objednávky ste boli kontaktovaný našim kolegom a upozornený na dĺžku dodania Vášho tovaru.

Naša infolinka je v prevádzke v pracovných dňoch od 9-17 hod. Kde taktiež poskytujeme všetky informácie ohľadom objednávok a dostupnosti tovaru.

Aktuálne v predvianočnom období trvá dodanie niektorých produktov dlhšie ako zvyčajne.

Ďakujeme za recenziu a budeme aj naďalej pracovať na zlepšovaní našich služieb zákazníkom :-)

• Obchod neposlal objednavku do 10dni,ani mailom nedal nič vedieť

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť :-( Kolobežka, ktorú ste si v tom čase vybrali, nebola dostupná o čom sme sa Vás snažili kontaktovať telefonicky.

Tím Najkolobezky.sk

Po dvou týdnech kolobezku stále nemám. Komunikace hrozná, nedá se tam poradně ani dovolat. 3 dny mi není nikdo schopny zavolat proč moje objednávka stále nedorazila.

Reakcia obchodu Najkolobezky.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť :-( Kolobežka, ktorú ste si vybral bola poškodená v preprave, o čom ste boli aj riadne informovaný, nakoľko Vám nieje možné predať poškodený tovar.

Všetky kolobežky u nás sú pred odoslaním kontrolované a bohužiaľ došlo ku tejto skutočnosti, ktorú my ako predajca neovplyvníme.

O kompenzácii vo forme zľavy, ste boli už aj kontaktovaný zo strany našich kolegov.

Tím Najkolobezky.sk

Dlho som čakal keby som sa neozval
    nič by som nevedel o stave objednávky informovanosť o stave nula
    problémy z kuriérom flegmatizmus arogancia
    sľúbena kompenzácia vo forme zľavy avšak nedodržali takze nula bodov

Dobrý deň Pán Illeš,

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť, nakoľko nám Vaša recenzia nieje ľahostajná dovoľte nám ju odčiniť.

Komunikovali sme spolu po telefóne ešte v piatok pred doručením zásielky. Snažil som sa Vám vyhovieť a posúriť kuriéra, nakoľko ste už nebol na adrese, balík sa nepodarilo doručiť. Evidujeme tretí podnet na nespokojnosť s kuriérskou spoločnosťou s ktorou sme už aj ukončili spoluprácu.

Čo sa týka zľavy dnes Vás budem kontaktovať a sľúbenú zľavu Vám odošleme na účet.

Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme :-(