Objednával som si s vedomím, že kľučka bude kovová, ako bolo v ponuke, ona je plastová

Reakcia obchodu Naj Kľučky

Je skoda,že pán nezavolal na nasi linku,když si myslel,že klika je v plastovém provedení.Po telefonické konzultaci a ukázce pán uznal,že klika je kovová a omluvil se za spatnou recenzi.
    Vzdy se snažíme,aby v popisku bylo nápsano,co a z ceho produkt je.Tak tomu bylo i ted.

Tým Najkluciek

• na email o storne objednavky zareagovali rychlo
    • ked odoslete objednavku netusite ci presla

ked odoslete objednavku netusite ci presla nakolko im eshop urobi chybu 404 stranka nenajdena a tak som odoslala tri objednavky s tym istym tovarom a az neskor dosiel email o objednavke, takze za ten cas som objednala tovar inde kde im to fungovalo

Reakcia obchodu Naj Kľučky

Na e-shopu se stala viditelně technická chyba.Mrzí nás,že se nikdo neozval třeba telefonicky a vše bychom dořešili ke spokojenosti zákazníka.
    Další objednávky probíhaly standardně.
    Tým Najklučky

• Objednávka 26.4.2020. Dnes je sviatok 8.5. a 9.5, 10.5. je víkend. Teda možné doručenie 11.5. Trochu pridlho vážený či nie.

• Dlhá doba dodania
    • Neschopnosť dodať v termine

Dostal som polske vyrobky ktorých na internete nebola ani zmienka.a cena bola asi 2x vyššia ako com som googlil na nete toho polskeho vyrobcu.

Reakcia obchodu Naj Kľučky

U každého produktu je vždy označen výrobce,v tomto případě se jednalo o kliky se zámkem k plastovým oknům.Cenově patří mezi levné produkty,netuším co pán googlil.
    Samozřejmě nás tyto recenze mrzí,jelikož se služby i ceny snažíme neustále vylepšovat.
    Za www.najklučky.sk
    Rosta

• Tovar nebol dodaný,ani v 10 den po objednaní

???????

Reakcia obchodu Naj Kľučky

Musíme reagovat na termín.Na www stránkách i při potvrzení objednávky,který jde zákazníkovi na e.mail,jsme měli viditelně uvedeno,že v období od 1.1.2019 do 13.1. máme inventury a zboží budeme expedovat v týdnu od 14.1.2019.Bohužel si to pán nepřečetl,což neovlivníme.

Tým najklucky

• Vyššia cena oproti konkurencii.
    • Nesprávny popis tovaru.

Objednala som si tovar dverovú zarážku vo farbe hnedá grafiato o šírke 8,5cm. Vyslovene kvôli menším rozmerom som si bola ochotná priplatiť. Prišiel tovar vo farbe platyna o šírke 10,5cm, čo ponúka aj konkurencia za polovičnú cenu.

• Nerozoznaju mosadz od niklu

• Žiadna komunikácia. Po 10 dňoch tovar ešte stále nemám. Neodporúčam.

• neduručené
    • nedoručené

neduručené

Reakcia obchodu Naj Kľučky

Dobrý deň, veľmi nás mrzí toto hodnotenie, na koľko sme sa Vám osobne ospravedlnili a poskytli Vám náhradné riešenie.

Za tím NajKľučky.sk

• Je v česku

Reakcia obchodu Naj Kľučky

aký problém vidíte v tom, že máme primárne sídlo v ČR? :)

• nedodá tovar

nobjednávajte, lebo nič nedostanete

Reakcia obchodu Naj Kľučky

spoločne sme to riešili a ospravedlnili sme sa Vám. Produkt sme zrovna sťahovali z predaja. Ponúkli sme Vám možnosť vybrať si z iných produktov, táto reakcia nás mrzí, urobíme maximum preto, aby sa táto situácia už neopakovala. :)

Ondřej Lang

Bol mi doručený tovar ktorý som si neobjednal respektíve iná varianta takze rozmerovo su panty nepoužiteľné bohužiaľ musím tovar vrátiť a dufam ze mi bude znovu doručený podľa pôvodnej poziadavky

• tovar mi nebol doručený ani po trinástich dňoch od objednávky, pritom deklarovaná doba doručenia mala byť do 5 7 dní

neodporúčam nakupovať v tomto obchode

Objedanal som si tovar, ktory bol pisany skladom ale ani po 10 dnoch mi este nebol doruceny.

Reakcia obchodu Naj Kľučky

máte pravdu s dlhšou dobou dodania, ospravedlňujem sa za túto situáciu. Pre vyjasnenie situácie by som rád napísal, že pri tovare bolo napísané, že je dostupné do 7 dní a objednávka prišla v sobotu a tovar od nás bol zaslaný za týždeň v pondelok, týmto došlo k dlhšiemu oneskoreniu ako bolo uvedené.

Za to sa ospravedlňujem a ďakujem za pochopenie

Ondrej Lang