• Dobre ceny, rychle dodanie

Super komunikacia, vidno ze im zalezi na zakaznikovi

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bola s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Prajeme príjemné sviatky a niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

• Dobre ceny, rychle odoslanie tovaru.

Dobrý deň Martin,
    ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bol s nákupom u nás a našimi službami spokojný. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Prajeme príjemné sviatky a niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

• Prijateľné ceny, pekný tovar, rýchle dodanie, komunikácia

Dobrý deň Martina,

Velmi rychle dodanie.

Dobrý deň Lenka,

Všetko prebehlo v poriadku, hračka prišla ako má. Dodanie za dva dni. Super.

Dobrý deň Erika,

• Veľmi dobrá komunikácia

• rýchle a v poriadku

Spokojnosť na 100%

Dobrý deň Mária,

• rýchle dodanie ,veľká spokojnosť

Dobrý deň Veronika,

• Dobrá komunikácia a expresné dodanie tovaru. Tovar ppodľa mojich predstáv.

Dobrý deň Olga,
    ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bola s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

Dobrý deň Maťa,

• Tovar, ktorý som inde nenašla
    • Cenová dostupnosť

Rýchlo a spoľahlivo

Dobrý deň pani Alena,

všetko ok...

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bol s nákupom u nás a našimi službami spokojný. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

Výborná a rýchla komunikácia. Potrebovala som doplniť zásielku a naperiek tomu, že už bola nachystaná k odoslaniu, ju doplnili. Za mňa super! :-)

Dobrý deň Janka,

• Komunikácia so zákazníkmi

Žiadne

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Expresne vybavenie

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Rýchle vybavenie objednávky, darček v podobe sladkosti :)

Dobrý deň Ivana,

• Pekný tovar, prijateľné ceny