Obchod prebehol v poriadku.

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bola s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

• Rychle dodanie spokojnost s tovarom

Všetko ok

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bol s nákupom u nás a našimi službami spokojný. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

• výber zaujímavých hračiek
    • prijateľné ceny

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Rýchle doručenie a dobré ceny

Spokojnosť

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Rýchle doručenie, vždy s darčekom, ďakujem

Rýchlosť, kvalita

• +

Reakcia obchodu Najhracky.sk

Objednávala som z tohto obchodu už viackrát, vždy som bola spokojná. Tovar je presne ako na obrázkoch a podľa popisu a dodanie do 2-3 dní.

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš opätovný nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bola s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

Dobré ceny, rýchle dodanie veľký vyber

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Ďakujem za tovar dodaný včas a kvalitne

Super rychle vybavenie.

Reakcia obchodu Najhracky.sk

ďakujeme za Váš nákup a pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bola s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Ďakujeme taktiež za Vaše odporúčanie nášho obchodu ostatným zákazníkom. Prajeme príjemné sviatky a niekedy nabudúce sa budeme opäť tešiť na Vašu návštevu v našom e-shope ;)

Rýchlosť

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Tovar bol doručený včas a v poriadku

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• Všetko bolo v poriadku, spokojnosť.
    • žiadne nevýhody

Reakcia obchodu Najhracky.sk

• obrovsky vyber, rychle dodanie, slusne ceny

Dobrý deň Ruženka,

• Dobre ceny, rychle dodanie

Super komunikacia, vidno ze im zalezi na zakaznikovi