• Skvelé ceny

Dodané iné balenie álo som si objednal

Reakcia obchodu NAJFARBY.SK

Dobrý den p.Puk, celou situaci jsem prověřoval z prodejnou a musím konstatovat, že to co píšete není úplně kompletní. Ano zaslali jsme Vám menší balení blokátoru, ale bylo to z toho důvodu, že náš dodavatel balení 0,5l přestal vyrábět a místo 0,1l k výrobku přibaluje pracovní rukavice. Pokud mám správné info, tak jste dostal dvoje a jejich hodnota určitě adekvátně nahrazuje 0,2l výrobku.
    Moc se Vám omlouváme, asi jsme měli volat, ale nějak jsme předpokládali, že když v balíčku najdete 2 balení rukavic tak to nebude jen tak....Dále vždy berte v potaz, že obrázek je jen ilustrativní v 99,9% případů zasíláme totožné výrobky, ale někdy je nahrazujeme výrobkem podobným, ale vždy ve stejné kvalitě. Snad jsme Vám podali, alespoň trošku uspokojivé vysvětlení.

Mějte fajn den S pozdravem za NAJFARBY.SK

Michal Kartaš

Rýchle dodanie. Dobre zabalené.
    Tovar mal CZ a SK návod čo oceňujem.
    Cena tak isto super. Vrelo odporúčam.

• Rýchla a spoľahlivá obsluha

• dobré ceny , komunikácia

• paci sa mi pristup obchodu len dlha dodacia doba.nemate tu na slovensku obchod odkial by to prisli skor?dakujem s pozdravom

• Veľmi rýchle dodanie
    • Komunikácia
    • Sortiment
    • Ceny

Tovar prišiel v priebehu 3 dní, bol veľmi dobre zabalený aby sa nepoškodil, celková spokojnosť, nemám čo vytknúť

• ok

serioznost a rychlost vybavenia.

• Objednaný tovar som dostal ako bolo dohodnuté. Odporúčam...

• super balenie, dobré ceny a rýchle dodanie

Spokojnosť s tovarom

Objednal som si lak za výbornú cenu, bol tak dôkladne zabalený a zabezpečený, že nehrozilo že sa cestou niečo vyleje, ďakujem:)

• Skladová dostupnosť tovaru
    • Dobré ceny

Vynikajúci obchod, rýchle dodanie a zasielkovňa tiež super. Som veľmi spokojná. Ďakujem.

od objednávky sa ani neozvali , zaplatila som kartou a ani peniaze neposlali späť ani sa neozývaju čo sa deje či obj bude dodane či zrušene nič, takže komunikácia nijaká ani email ani len sms ani telefonát. som znechutená, nikdy neplatte vopred!

Reakcia obchodu NAJFARBY.SK

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen. Bohužel se v toto období nakumulovalo na daný typ produktu tolik objednávek, že je nejsme schopni pokrývat. Objednávky průběžně vyřizujeme a snažíme se zákazníky kontaktovat, dle pořadí objednávek. Né vždy je to tak rychlé jak bychom si přáli. Pokud by jste čekal, trochu rychlejší reakci/komunikaci z naší strany tak Vás zcela chápeme, ale zároveň opakujeme, že jsme téměř 24 hodin na emailu a v průběhu pracovního týdne je také možné volat na kamennou prodejnu, kde Vám jsme s radami k dispozici. Takže v případě pochybnosti volejte, či pište.

S pozdravem za NAJFARBY.SK

• Donrá prehľadnosť produktov
    • Veľký výber tovarov
    • Dobrá komunikácia
    • Pomerne vysoká cena dopravy v porovnaní inými webshopmi. Ale ešte aj tak vyšla objednávka nižšie než u konkurenta.

Dobrý webshop s veľkým výberom tovaru. Odporúčam pre tých, ktorí plánujú všetko objednať z jedného obchodu. Tak cenový rozdiel od konkurencie môže kryť aj vyššie poštovné m

Reakcia obchodu NAJFARBY.SK

Dobrý den, děkujeme za pochvalu, snažíme se být přesně takoví jak píšete. Moc nás mrzí, že nemůžeme posílat levněji, rádi bychom, ale nedaří se nám sehnat levnějšího dopravce. Snad se v budoucnu podaří k Vaši spokojenosti. Mějte fajn večer s pozdravem.

Michal Kartaš

• Dobrý výber tovaru a rýchle dodanie

• Jeden z mála obchodov kde som našiel hľadaný tovar

• dobrá komunikácia
    • promptné vyriešenie problému vzniknutého na strane dopravcu

VEľMI dobrý výber , rýchle jednanie