velmi dobra orientacia vo vasich produktoch..

Všetko fungovalo ako malo. Tovar bol v požadovanej kvalite a rýchlo dodaný

• rychla dodacia lehota
    • nedoda vsetko co si zakaznik objeedna!!!!!!!!!!!!
    • 3D gel nie je 3D gelom ale mazavinou!

Neobjednavat nic!

Reakcia obchodu Nechtový obchod Tiffany

pokial objednaný tovar nie je na sklade tak ho nemôzeme ho ani dodat, nerozumiem pojmu mazavina??To znamena ze je husty alebo nie??D gel je urceny na modelovanie napríklad d kvetov alebo ozdob preto musi byt ako zuvacka...

• -vycerpavajuce informacie na web site
    • -jednoducha forma objednavky
    • -min doba dorucenia tovaru
    • zatial je to prvy nakup

prehladnost,jednoduchost,promptnost

v zasielke nebol kopletne objednaný tovar

• rozlčnosť tovaru
    • malo kde tento tovar maju
    • jediny zapor je, ze som pisala mail a nedostala som odpoved

Odporucam tento obchod, nakolko su pruzni a rychli. Bohaty sortiment "pod jednou strechou"

• Konkretne tuto brusku som sa rozhodla kupit v tomto obchode, pretoze tu bola najlepsia cena na tento typ uz vratane kuriera a taktiez som tu nasla brusku v bielej farbe,ktora sa mi paci.Ale hlavne rozhodovala cena.
    • Zatial som nezaregistrovala slabiny,este som si nepresla cely e-shop.

Celkova spokojnost, komunikacia, info o tovare, dobra cena.

• rýchla dodávka, dobré ceny, pekná stránka
    • nevidím zatiaľ

Môžem doporučiť, tovar bol kvalitne zabalený, rýchlo dopravený. Cena bola porovnateľná dokonca lepšia ako inde (navyše príslušenstvo).

• kvalitný tovar, všetko došlo v poriadku
    • nebol doručený preklad do slovenčiny, ale nič hrozné, obratom zaslali mailom.

ODPORÚČAM !!! Objednám znova !

• Dlha doba cakania na tovar

• Velky vyber tovaru maximálna ochota proste super

Môžem len odporučiť

• nekvalitne vyrobky

• Kurier "nemá čas volať vopret každému"

• Pohodlnosť
    • neviem

spokojnosť, rýchlosť, kvalita, dobrá cena

• Žiadné výhody
    • Tovar tu bol najlacnejší
    • Stôl bol poškodený na viacerých miestach, hlavne na rohoch, koľajničky na šuflíkoch boli ohnuté.

V tomto obchode mali najlacnejší stolík
    Tovar bol však poškodený a vyzerá ako by to bol vystavný kus alebo neodborne zložený.
    Tento obchod by som neodporučala lebo sú to
    "šuflikanti"

Reakcia obchodu Nechtový obchod Tiffany

Ak zákazníčka považuje za najlacnejší stolík ten ktorý stojí 196 eur a po rozbalení balíka zistí,že je poškodený a napriek tomu nás nekontaktuje zdá sa mi zvláštne ,že jej tých 196 eur nestojí za to aby ho hneď reklamovala ale stojí jej zato aby nás označila za šuflikantov! Stôl nebol žiaden výstavný kus ale úplne nový nepoužitý kus,demontovaný a zabalený,mohlo sa pri preprave stať ,že sa poškodil,v takých prípadoch sa však kontaktuje dodávateľ hneď po zistení poškodenia tovaru a mi kontaktujeme prepravcu,je to štandartný postup.Nemám čo viac dodať,zákazníčka dostala zásielku v stredu a doposiaľ sme o tejto veci nevedeli až z tejto reakcie ,po nej som zákazníčku ihneď kontaktovala.P.S.zvláštne

• rychlosť,kvalita

100PERCENT SOM BOLA SPOKOJNA.ODPORUCAM KAZDEMU

• rôznorodosť tovaru, množstvo akcií, kvalita tovaru a priebežné dopĺňanie noviniek

veľmi dobrý kvalitný tovar, rýchle dodanie, zaujímavosti a novinky

• Zlavove vyhody,dobre ceny.
    • Objednala som si u vas Tifany lak na pečiatky a nefunguje to,tak som sklamana,tak som sa tesila,ze budem mat jednoduchsie zdobenie nechtou a nefunguje to,kupila som si aj sadu Tifany na pečiatky a zbytočne som vyhodila eura.

Su tam dobre laky za akciove ceny,taktiež gely na nechty vo forme laku co je prakticke a rychle ale mohol by byt vecsi vyber farieb.

Reakcia obchodu Nechtový obchod Tiffany

Dobrý deň,zákazníčku som telefonicky kontaktovala a spoločne sme prišli na to že chyba nie je v našom laku ale zrejme v plieškoch na pečiatkovanie ,ktoré si zakúpila u inej firmy.Zrejme sú zle vyfrézované,pokiaľ by ich kupovala u nás tak by sme jej ich vymenili za druhé.

• Kupujem doma....je to pohodlné...
    • nemá žiadne

Určite odporúčam...som veľmi spokojná s obchodom aj s tovarom....

• rýchlosť, kvalita

odporúčam