• 2 týždne čakanie na tovar

Reakcia obchodu www.naauto.sk

Vážený zákazník, v čase Vášho objednania, sme čakali na tovar od dodávateľa. Nakoľko tovar od dodávateľa mal meškanie, lebo bol čas po Vianociach, spôsobilo to meškanie aj z našej strany. Mrzí nás to, no však ak Vás to súrilo, mohli ste nás kľudne kontaktovať, a vysvetlili by sme Vám to. Ďakujeme, a prajeme Vám všetko dobré.
    Pekný deň

• Aspoň napísali že čakajú na tovar ktorý pri objednaní mali skladom
    • Tovar zatiaľ nedoručili.

Tovar nebol ako v ponuke. Nebol na vanicke zobrazený Jeep.

• Dna 28.8.2023 tovar objednaný ktory bol na sklade a dodnes to znamena 8.9.2023 tovar nie je doručený

Chcete hodnotenie a tovar nemam

Reakcia obchodu www.naauto.sk

Važený zákazník, mrzí nás vaša negatívna recenzia, nakoľko oneskorenie doručenie tovaru je spôsobené spoločnosťou GLS, a dvoma sviatkami v týždni, ktoré spôsobili toto oneskorenie. Tovar ste objednal v piatok 25.8.2023, a 30.8.2023 bol balík vyzdvihnutý kuriérom. Medzi týmto časom bol dva dni víkend, a jeden deň sviatok, a jeden deň sme mali na spracovanie. Objednávku sme vybavili, čo v najskoršom možnom čase ako sme mohli. Momentálne v systéme GLS píše balík na doručení, a teda sa Vám bude zásielka doručovať v najbližší pracovný deň, v pondelok 4.9.2023. Prajeme Vám všetko dobré.

Tovar zatiaľ nemám, a ani odpoveď či a kedy bol alebo bude odoslaný!

Reakcia obchodu www.naauto.sk

Dobrý deň, v čase vytvorenia objednávky 11.7.2023, sme čerpali dovolenku, a na stránke sme mali umiestnený odkaz o tejto skutočnosti. V odkaze bolo napísané, že všetky objednávky vytvorené od 3.7.-18.7. 2023 budeme expedovať 19.7. 2023, postupne podľa vytvorenia.

• Nesprávna informácia o dostupnosti tovaru na stránke

Tovar neprišiel a pri objednávke to nebolo napísané.

Reakcia obchodu www.naauto.sk

podľa GLS výpisu Vám bol tovar doručený a prebratý od kuriéra. Zrejme Vám prišla otázka ohľadom prieskumu spokojnosti o niečo skôr, ako Vám bol doručený Váš tovar preto asi táto reakcia.
    V budúcnosti sa budeme snažiť o flexibilnejšie doručenie tovaru.
    Ďakujeme za Vašu priazeň.
    S pozdravom www.nauto.sk

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú

Reakcia obchodu www.naauto.sk

ospravedlňujeme sa dočasnú nedostupnosť tovaru ktorý ste mala objednaný. Keďže sa jednalo o tovar AD Blue, ktorý bol kvôli plošnej informácii naprieč Slovenskom veľmi rýchlo vypredaný, došlo k výpadku aj na našom sklade a nevedeli sme túto skutočnosť ovplyvniť.
    Ďakujeme za porozumenie,

S pozdravom www.naauto.sk

• Bolo mi oznamene Vaša objednávka bola uhradená. Ďakujeme za nákup.8 dní nič na maily neodpovedaju.

• Na stranke piasane ze maju skladom a po obiednani meil ze tovar na sklde nemaju

• ziadne
    • zla komunikacia obchodu

• Výhody žiadné
    • Celý obchod stojí za hovno.

Objednal som tovar čo som si vybral,poslal objednávku a nič.
    niesú schopný sa ozvať a ani tovar neposlali.
    Ešte dobre že som tovar nevyplatil dopredu.
    Neodporúčám nikomu a hlavne im neposielajte peniaze dopredu.

16.5.2022 som si objednal. Je 8.6. 2022. Raz ma upozornili o zmene. A potom neviem? Keby aspoň napísali, je nám ľúto ale tovar nebude. Hľadal by som možno niekde inde.

• Na stránke majú uvedené že skladom
    • Na sklade tovar nebol

Tovar nemajú skladom. Vraj dorazí o týždeň. Týždeň prešiel a tovar nikde. Ani email čo sa deje.

Strohy mail, ze tovar nie je na sklade a brebieha naskladnenie. Ziadna ina informacia ohladne dodania. Uz tyzden cakam za tovarom. NEODPORUCAM!!!!!!

• dĺžka dodania tovaru
  • Absolutně tragicky obchod.. Raz a naposledy som daco objednal... Nie len že obchod zrušil objednávku ale ani mi nedal dovod zrušení a ani nebol schopný ma telefonicky kontaktovat... Iba došiel po pár dnoch email ze obchod objednávku zrušil bez udanie dovodu..

Maska na superb stala to co dve masky na skodu octaviu3...uchytenie ma sklamala az nasralo plastove srouby s plastovými uchytmi ktore som nevedel ani uchytit na auto cez zimu by sa zlomili hned.cele zle neodporucam tento obchod..

Reakcia obchodu www.naauto.sk

Dobrý deň pán Rudo, v prípade že nie ste spokojný s tovarom, môžete ho bez problémov k nám vrátiť. Nakoľko nie sme výrobca, ale len predajca nemôžeme ovplyvniť niektoré veci výrobku vrátane jeho konštrukčných častí ako aj jeho cenu.