Nakupovala som prvýkrát , výrobky v SK sú mnohé z ponuky nedostupné, alebo podstatne drahšie ako je vaša ponuka.
    Overená značka mnou kúpených produktov je na vysokej kvalite a hlavne s požadovaným účinkom.
    Tento tovar isto doporučujem.

Reakcia obchodu Mystic

Milý zákazníku, moc nás těší, že jste nakoupil právě u nás a byl s produktem spokojen. Děkujeme za pochvalná slova. S pozdravem Edita z mystic.cz

• Spokojná , s objednávkou ,s rýchlosťou dodania ...

Reakcia obchodu Mystic

Milý zákazníku, jsme moc rádi, že jste u nás nakoupil. Snažíme se balíček dodat co nejdříve. S pozdravem Edita z mystic.cz

Spokojnosť... Rýchle dodanie... super. Ďakujem.

Reakcia obchodu Mystic

Milá Janko, děkujeme za nákup i recenzi. Potěšilo nás to. S pozdravem Edita z mystic.cz

dobrý deň, tovar mi bol doručený v poriadku, som spokojná, ďakujem

Reakcia obchodu Mystic

Milá Mariko, vážíme si vaší objednávky a jsme rádi, že jste s kosmetikou spokojená. S pozdravem Edita z mystic.cz

• seriózny prístup

seriózny prístup a rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Mystic

Milý zákazníku, moc děkujeme za nákup i za kladnou recenzi. S pozdravem Edita z mystic.cz

Spoľahlivosť, výborná komunikácia

Reakcia obchodu Mystic

Milý Jaroslave, děkujeme za nákup a jsme moc rádi za tuto recenzi. Díky tomu víme, že je dodání na Slovensko naprosto v pořádku. S pozdravem. Edita z mystic.cz

som maximalne spokojna s komunikaciou zamestnancami obchodu,kedze som mala problem pri platbe. extra rychle dodaie,to som ani necakala ze mi tak rychle dorucia tovar a vsetko prislo v uplnom poriadku. super!

Reakcia obchodu Mystic

Milá Iko, Snažíme se, aby i zákazník ze Slovenska měl zboží co nejrychleji u sebe a pokud platba neproběhne v pořádku na poprvé, rádi zašleme odkaz. Děkujeme za recenzi. S pozdravem. Edita z mystic.cz

• Obchod prebehol rýchlo, spokojnosť

Reakcia obchodu Mystic

Milá Miriam, děkujeme za nákup. Jsme rádi, že jste byla spokojena. Přeji hezký den. Edita z mystic.cz

som velmi spokojna

Reakcia obchodu Mystic

Milá Marto, Těší nás, že jste nakoupila právě u nás v obchodě. Děkujeme i za recenzi, vážíme si toho. S pozdravem. Edita z mystic.cz