• Správa:
    • Dobrý deň, pneumatiky ktoré vám dnes posielame sú vyrobené v 43.týždni roku 2017 a sú to samozrejme nové nie protektorované pneumatiky. Pneuhot
    • -------------------------------------------------------------------------------------------Dve dorucene pneumatiky boli vyrobene v 33.tyzdni v Portugalsku. Dalsie dve boli vyrobene v 44.tyzdni vo Francuzsku.

Reakcia obchodu MYPNEU

pane až na to že hodnotite obchod PNEUHOT a nie obchod MYPNEU. Pomylil ste si obchody

• pre mňa už žiadne
    • po objednaní pneumatík, ktoré ponúkajú na stránke mi oznámili, že ich nemajú a naskladnenie predpokladajú v septembri.

Som sklamaný, ale internetových obchodov je veľa, a ja už mám pneumatiky doma.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • E-shop nereaguje na zákon o povinnosti vziať opotrebované pneu zpäť

Na stránke bolo napísané dostupnosť 2-4 dni. Po objednaní cca 5 min. Prepísali, že nie je na sklade. Za cca hodinu mi volali, že tovar nemajú na sklade, a že musia stornovať objednávku. Za pol hodiny som hľadal na internete a čuduj sa svete môj tovar bol opäť v ponuke.

• na stránke píše , že tovar bude doručený do 48 hodín
    • po 6 dní čakania som písal mail kedy tovar dojde, došiel potom na druhý deň, čo ma potešilo, ale tých 6 dní čakania je dosť

• doba doručenia:pneumatiky mi boli doručené až siedmy deň od objednania

v tomto obchode bola najvýhodnejšia cena,ale musela som tam denne volať a zisťovať kedy mi ich doručia lebo meškali.pred doručením mi neposlasli ani smsku

• neaktualizujú včas svoje údaje, tovar nemajú skladom niekoľko dní a ešte ho majú na svojich stránkach
    • Obchod uvadza ze tovar ma skladom a pritom to nie je pravda.

Neodporucam.

Obchod zavádza že majú pneu skladom.Potom volajú že na sklade ich dodávateľ nemá.

• Komunikacia

Kupujte inde

• Toto nieje žiaden obchod, ale priekupník, ktorý obchoduje fiktívnym tovarom, ktorý nemá a žiaden nevlastní. Objednal som si 6 pneu, pod ktorými bola poznámka ,,na sklade, doručenie do dvoch dní". Po týždi mi zvolali, že tovar nemá dodávateľ. Takže žiadne pneu one a,e PODVOD

• Nebol mozny vyber platby kartou pri prevzati

• Dlhá dodacia lehota...
    • Nema niake vyhody!!!!!!!!!!!
    • NEMAJU APSOLUTNY PREHLAD ČO MAJÙ A ČO NEMAJÚ.Sù úpne ZMETENÍ nevedia čo píšu na emaili atď.

Treba vymeniť operátorov na ich telefonych linkách!

• 5
    • Pneu su z roku 2014

Bol som v tom ze su to pneu vyrobené 2015, zial su už rok stare DOT 2014.

• Neexistujúce tel číslo, nulová komunikácia, nezáujem o klienta

Katastrofa

Na stranke uvadzali ze maju pneumatiky skladom, ale po par dnoch zrusili moju objednavku.

• zavadzanie zakazníkov
    • ponúka tovaru, ktorý nie je schopný dodať - zavadzanie zákazníkov, mali by ich zrtušiť

klamná reklama

• Dobrá komunikácia..
    • Na stránke mali uvedené,že produkt majú skladom a následne objednávku zrušili s dôvodom, že tovar nemajú naskladnený a v najbližšej dobe tovar ani nebudú naskladňovať..

Najprv by som si preveril, či majú tovar naozaj na sklade alebo sú na ich web stránke uvedené len štandardné bludy - všetko máme a doručenie do troch dní atď...