• 2x zrusena objednavka a pritom mali ich mat skladom...

NEODPORUCAM!!!

• - najlacnejsi obchod

Pre mnozstvo negativnych recenzii som sa rozhodol aj ja podelit o svoje skusenosti s obchodom. Telefonom ani emailom som firmu nekontaktoval, takze k tomu sa neviem vyjadrit (ako ludia spominaju, ze nekomunikuju, nedvihaju, atd.)

Priebeh mojej objednavky:
    - 6.11. - pneu objednane (boli pisane, ze su skladom)
    - 6.11. - potvrdenie objednavky + potvrdenie, ze sa objednavka vybavuje
    - 8.11. - objednavka odoslana
    - 9.11. - pneu dosli na zadanu adresu

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Komunikácia
    • Zavádzanie
    • Prístup

Napriek zlým komentárom som sa rozhodol objednať, predtým som napísal email, či je daný produkt dostupný (na internete deklarovali skladom), odpísali, že je a termín dodania do štvrtku (písal som v nedeľu večer, odpoveď prišla v pondelok 6:45, objednal som 9:15, prišlo mi potvrdenie všetok ok). V piatok telefonujem nikto nedvíha, v pondelok telefonujem nikto nedvíha, v utorok píšem mail odpíšu, že moja objednávka bola stornovaná keďže tovar nie je skladom o čom som bol informovaný. Odpísal som, som bol informovaný mailom, že tovar je skladom čo som deklaroval v prílohe a napriek tomu tento človek nebol schopný aspoň priznať chybu a jednoducho sa ospravedlniť alebo vysvetliť, že niekto ma predbehol v objednávke. NIČ. Nerozumiem prečo zavádza a neinformuje, keďže nemá z toho nič, ale ja som stratil čas s amatérom a radšej zaplatím viac peňazí človeku, ktorý to robí profesionálne.

• žiadna komunikácia s klientom
    • nefunkčné telefónne číslo
    • zavádzanie klientov na oficiálnej stránke

Prajeme Vám pekný deň.

• úplne žiadna komunikácia zo strany predajcu
    • tovar není skladom ako uvadzajú a stránke
    • zavadzajú ľudí

Celé zle neodporúčam tento eshop.Objednával som aj napriek zlým skúsenostiam ale dal som na pár pozitívnych komentárov a dobrú cenu.Ľudia neoplatí sa...žiadna komunikácia zo strany predajcu neberú telefon a človek nevie čo je s jeho objednávkou....po 3 dňoch príde storno mojej objednávky s odpoveďou že pneu niesu skladom a boh vie kedy budú.Objednal som inde o 20€ viac ale pneu prídu na druhý deň a nezavadzajú ľudí !

• Pisu skladom a za hodinu pride mail Je nám ľúto, pneumatiky ktoré ste si u nás objednali sú momentálne nedostupné. Ani sám výrobca nám nie je schopný určiť termín dodania Vami objednaných pneumatík. Z tohto dôvodu sme nútení Vašu objednávku stornovať. Radi Vám pomôžeme pri hľadaní vhodnej alternatívy.
    • a pneu aj tak nestiahli a stale su skladom

NEODPORUCAM

• Tovar som si objednal 05.11.2017. Prišiel mi v zapätí potvrdzujúci e-mail, že objednávka bola prijatá a vybavuje sa. Počas týždňa som ich kontaktoval s tým, ako prebieha objednávka, kedže nemali ani len záujem informovať ma o čase doručenia. Pritom tovar bol skladom!!! Na základe kontaktovania tohto predajcu mi prišiel e-mail, že vo štvrtok, max. v piatok bude tovar doručený. Dnes je piatok a o zásielke ani hýru ani slychu, preto som tento obchod kontaktoval ale žiadna odpoveď. Nereagujú ani na telefonáty ani na e-maily. Posledný krát som sa dal takto zavádzať. NEODPORÚČAM TENTO OBCHOD NIKOMU!! A to si ešte len dám snahu na propagáciu tohto neseriózneho predajcu.

Najhorší predajca pneumatík!!!! NEODPORÚČAM!!!!!!!

Reakcia obchodu MYPNEU

Pán Srnka poslal ste si k nám objednáku nie 5.11 čo je nedela o 22.50 a pneumatiky by ste chcel mať doma najlepšie v pondelok o 7:30, a doručiť čšte do 12:00 lebo idete preč ako ste uviedol v objednávke, ale takto to nefunguje, Pneumatiky ste mal mať v stredu ale kedže ste si zmenil adresu dodania na druhy koniec SR tak to DPD doručilo o den neskôr. Toto ste tu zabudol spomenuť, ale nevadí aj tak Ďakujeme

• Objednáte tovar skladom a v zápätí vám príde mail, že tento skladom nie je a to nielen že u nich, ale dokonca aj u dodávateľa.

Teda konečný výsledok, zavádzanie.

Reakcia obchodu MYPNEU

PANE OBJEDNÁTE SI PNEUMATIKY V NEDELU O 22:50 A ČUDUJETE SA ŽE SA ZMENILI SKLADOVÉ ZÁSOBY CEZ VIKEND

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• v inom eshope nemali ,aj ked som poslal obj. v tomto vela zlych recenzii,ale nedvihaju telefon,len komunikacia mailom...ale zrazu mail,ze poslane,a vsetko v poriadku...

skusajte

Reakcia obchodu MYPNEU

dakujeme poteší aj kladná reaciaa :-)

• Price
    • After order confirmation was received by email, there was no further update regarding the order status
    • Phone calls were not answered when I tried to chase the order
    • No point advertising good prices is they can't fulfil the order

I should have paid more attention to the rating of the seller before placing the order, in stead of wasting a week waiting for nothing....

• pisu, ze maju skladom, ale nasledne pride storno, ze nemaju - amatersky pristup

neodporucam

• nic
    • Objednavku do par hodin stornovali bez toho, aby ma kontaktovali, ze je stornovana. Na vsetky produkty pisu skladom len aby pritiahli pozornost. Beriem to ako klamstvo. Na maily ani telefonaty radsej nereaguju. Absolutne neodporucam. Ak cakate, ze sa k Vam produkt dostane, mozte cakat, ze sa ani nedozviete, co je s Vasou objednavkou.

Fiktivny sortiment, fiktivne ceny, fiktivny sklad.
    Pred objednavkou som cital negative recenzie, ale presne rovnaky pripad sa stal aj mne. Kto naozaj vyzaduje dodanie, odporucam hladat na serioznych eshopoch.

Reakcia obchodu MYPNEU

Objednávku sme vám stornovali, zásoby sa kedže pneumatiky su sezonná záležitosť menia z minuty na minutu, a žial heureka ceny aktualizuje aj sklad len par krát za deň, budte rád že sme vám upovedomili že nie su. Nemáme zaujem držať objednávky ktoré sa nedaju vybaviť.

• do dvoch pracovnych dni som obdrzal objednane pneu
    • najnizsia cena na trhu
    • nic

bez problemov objednanie aj dodanie

• Pred objednanim som si emailom preveril, vzhladom na negativne recenzie, ci su pneu skladom (Fulda Kristall Montero 3 185/65 R14 86T), boli, ponukli mi den dodania, ktory mi nevyhovoval, tak som si dohodol nekorsi, co bezproblemov akceptovali a dodrzali.
    • Ak sa nic nezmeni, ich sluzby vyuzijem ja nabuduce.
    • Nizsiu cenu pneu som nenasiel.

Odporucam

Pisu ze su skladom, ale pi objednavke pride storno!!! Strata

• -na mail reagovali behom 15minut(overenie rocnika pneu)
    • -mesiac stare pneu (DOT 3317)
    • -dorucene 4. pracovny den po objednavke
    • -najnizsia cena aku som nasiel
    • -nemam nic proti

-za seba mozem odporucit
    Matador MP92 Sibir Snow 185/65 R15

• vsetko maju skladom ale nemaju

ponukaju najlepsiu cenu ale ked objednate poslu vam storno ze take sa uz nevyrabaju alebo niesu nikde skladom, hlavne ze na stranke maju vsetko skladom...

• Objednal som pneumatiky, no na druhý deň mi prišlo stornovanie objednávky, ale tie isté pneumatiky stále ponúkajú s tým, že sú na sklade.

Nedôveryhodná spoločnosť, je to len strata času cez nich si niečo objednať.