Pred mesiacom ste mi mali poslať adresu kde prebehne platba kartou a doteraz neprišla!!!

• Nedá sa dovolať

Objednal som filter na Hondu došiel na husaberg.
    Nik sa neozval ani na sms ani na mail
    Ostatní materiál došiel ako som objednal

I paid for my order some time ago, but I haven't received it!

• No nic som dodnes nedostal a pritom som to cakal

• Žiadna komunikácia tovar nemám

Reakcia obchodu MX PARTS

Dobrý deň Pán Butora mrzí nas to no objednali ste original spinac ktm nevieme nikdy upresnit kedy nám oem diely prídu a email s doručenim Vám isto od nás prišiel. Ponúkneme nahradu ak Vam tovar súri sms je vzdy najrýchlejsia volba s pozdravom tým MXPARTS

Tovar je poškodeny a špinavý

Nič neprišlo ani sa nik neozval

Čakám 7dní na nálepky????

Reakcia obchodu MX PARTS

Dobrý deň Pán Trgina prepáčte za neskoré dodanie no písali sme email a posielali náhradu za tie čo máte objednané možno email neprišiel v pohode preposlem znova no objednávku sme Vám tak či tak stornovali bohuzial tieto nálepky už nedokážeme objednať. S pozdravom tím mxparts prípadne skúste iné vybrať mail o stornovane prišiel isto to posiela automat.

• Nezpracovali mi objednávku . Písal som aj na číslo ktoré tam majú uvedené ale ani na to mi nikto neodpovedal

Reakcia obchodu MX PARTS

Dobrý deň Pán Kasak.Mrzí nás zlá skúsenosť s naším obchodom no objednávku sme Vam samozrejme potvrdili no nevieme niekedy ihneď potvrdiť s dôvodu preverenia dostupnosťi tovaru kvoli tomu sme potvrdil až 3 dni po objednaávke.Objednali ste originál diel ktm čo dodávatel nemá skladom tak sme nevedeli čo a ako dostupnosť je dlhšia ako sa očakávalo.Ešte raz prepáčte no s OEM dielom to je niekedy na dlhe lokty. S pozdravom Lukas MXPARTS SHOP

• Poslali mi iný tovar a vyriešenie je v nedohľadne. Oni asi majú kedy.

Reakcia obchodu MX PARTS

Pán Kardoš. Ďakujeme za recenziu kontaktovali sme Vás ohľadom balíka áno je to naša chyba no sú sviatky to je jedna vec druhá potrebujem stiahnuť tovar Vás s chybného balíka od zákazníka no prišli sme Nato hneď ako sme Vám písali Vy ste sa neozvali budem Vám ešte písať potrebujem zabaliť tovar príde Vám tovar Vás a kuriér zoberie chybný späť nejde to tak rýchlo keďže sme posielali tovar a druhý skladom nieje čiže to musím postahovat a preposlat správne.Dakujeme za objednávku a prepáčte za pomylenie balickou. S pozdravom Mxparts team

• Tovar objednaný 24.10 do teraz neprišiel aj keď majú napísané skladom a pri tovare ktorý som chcela že odosielajú do 24h
    • 26.10 prišiel email problémová objednávka budeme vás informovat sms alebo e-mailom do teraz nič, ku tomu človek nechápe prečo keď tam nieje napísané viac
  • Dĺžka dodacej lehoty.

Reakcia obchodu MX PARTS

Ďakujeme za recenziu no i tak sa nám zdá dosť nespravodlivá. Objednaný tovar bol s dodacou lehotou 2-5 pracovných dní tovar ste objednali v nedeľu 11.9. odoslaný Vám bol 14.9. od nás. Ďakujeme i tak za záujem o nákup u nás no u niektorých dielov s dodaním veľa nepohneme bo veľa tovaru chodí ku nám zo zahraničia. Tak či tak ďakujeme za nákup u nás s pozdravom Mxparts

• 6.deň, daný tovar, ktorý sme si objednali ešte nedorazil, nereagujú na správy, číslo je nedostupné, písali sme aj mail na dané maily, ktoré prišli, no žiaľ, komunikácia žiadna.
    • Ziadna
    • Ziadna komunikacia

Vyplnil som objednavku a viac neviem nic neprislo nik nic nenapisal

• Zlá komunikacija
  • MX PARTS nereaguje na telefon resp. na email.

• Dodanie do 1-2 dni? NEHROZI!!!

• Tovar mi ani po 2 tyzdnoch od objednania nedorazil
    • Komunikacia 0bodov ziadna odpoved na email ani na sms
    • Ziadne telefonne cislo na ktore sa da dovolat
    • Neodporucam

• Nie je kde volat ani pisat
    • Tovar nebol skladom
    • Takmer nulova komunikacia

Absolutne nechapem ako dnes moze fungovat takyto obchod. Komunikacia (jednosmerna) iba cez SMS. Ziaden e-mail, ziadne cislo na volanie, nikto mi neodpovedal na SMS. E-mail z ktoreho pride potvrdenie o objednavke neprijima odpovede. Asi po tyzddni som dostal od nich jednu kratku SMS a ani to neviem, ci nebol automat.
    Dik za stratenych 10dni. Objednavka samozrejme zrusena.