• Vyhoda je dorucenie na odberné miesto no uz aj tam sa zvýšila cena co sa tyka vysky objednavky. Inak super rychle dorucenie.
    • Aby bolo dorucenie zdarma , o dost navýšili minimálnu cenu objednavky co sa mi dost nepaci. Snad to prehodnotia.

Reakcia obchodu MUNIČÁK

mrzí nás, že ste neboli na 100% spokojný s nákupom u nás. Museli sme bohužiaľ zdvihnúť túto hranicu, kvôli zvýšeným nákladom zo strany dopravcu. S pozdravom, Muničák team.

• Dobrý výber
    • Kvalitné veci
    • Ceny

Reakcia obchodu MUNIČÁK

Dobrý deň, teší nás, že ste boli spokojný s nákupom u nás a ďakujeme za pozitívnu recenziu. Radi by sme Vás informovali aj o našej garancii najnižšej ceny. Ak nájdete rovnaký tovar skladom v inom SK/CZ obchode, ktorý budú mať skladom a lacnejšie radi Vám cenu dorovnáme.
    S pozdravom,
    Muničák team.

• Tovar kvalitny ale ceny vysoke.

Reakcia obchodu MUNIČÁK

Dobrý deň, teší nás, že ste boli spokojný s tovarom, ktorý ste si u nás zakúpili. Čo sa týka vysokých cien nabudúce neváhajte využiť našu garanciu najlepšej ceny. Stačí, keď nám pošlete link na Slovenský eshop, kde ste našli rovnaký tovar za lepšiu cenu a majú ho skladom. Radi Vám cenu dorovnáme. S pozdravom, Muničák team.