• Objednal som si u Vás tovar a reagovali ste veľmi dobre k mojej spokojnosti.
    Ďakujem Vám. Jozef Varga z Košíc SR

• široká ponuka tovaru a hračky ktoré mi prišli, boli v poriadku
    • dve hračky ktoré som si objednal mi neprišli aj keď boli zaúčtované a zaplatené. Na reklamáciu do dnešného dňa nikto nereagoval a ani sa neospravedlnil

• najlepšie sa mi nakupuje z pohodlia domova

• Rýchle a kvalitné dodanie

• Rychle vybavenie obj.vratane doručenia.

• Spokojna

vybrala som si hru v ružovej farbe a prišla mi fľakatá sivá hra. pri posielaní sťažnosti na reklamačné oddelenie sa mi mail vrátil ako nedoručiteľný a po preposlaní na iný mail tejto firmy mi do dnešného dňa neprišla odpoveď aj keď som hneď po odoslaní dostala automatickú odpoveď, že môj mail dostali a budú sa ním zaoberať

• Rychle,bezprooblemove
    • Ziadna

Rychle ,bezproblemove dorucenie

• Opis tovaru spolu s obrázkom nebol v súlade so skutočnosťou. Znamená to, že som objednala pandy v boxe 18ks a v skutočnosti som dostala jednu plyš pandu. Obchod odpovedal, že nezodpovedá za popis a obrázky od dodávateľa. Takže na týchto stránkach máte možnosť kupovať "mačku vo vreci". Objednáte nieco a príde niečo úplne iné.

Reakcia obchodu Multitoys

Dobrý den, omlouváme se, ale systém přebírá informace od dodavatelů slovo od slova. Velice nás to mrzí, ale v nejčastějších dotazech tuto informaci sdělujeme. Jsme si toho vědomi a v příštím roce očekáváme přechod na nový systém, který by měl být přehlednější a měli bychom i my mít větší možnosti ohledně úprav popisků. Bohužel to nyní v množství produktů a práce není možné. Hezký den

• pri platbe v hotovosti a zaplatení zrýchleného poplatku mi bol tovar doručený neskoro, chýbali nejaké zaplatene veci v objednávke a dúfam, že mi budú peniaze vrátené naspäť, neodporúčam platbu v hotovosti

Reakcia obchodu Multitoys

Dobrý den, pokud nebyl k faktuře přiložen i dobropis, prosím o zaslání bližších informací na [email protected], budeme se o to zajímat přednostně. Hezký den

super rychle

• dobre ceny tovaru
    • - niektore veci maju dvojake ceny
    • - vysoke postovne
    • - uctuju si balne
    • - len cesky ucet, ziadna ina platba vopred
    • - dlhsie dodanie

Tovar prisiel v poriadku, ale je co zlepsovat

Reakcia obchodu Multitoys

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Různé ceny ovlivňují různí dodavatelé a abychom Vám poskytli možnost lepší ceny tak se zobrazí dvojí. Balné si účtujeme z důvodu používání dalších ochranných prvků kvůli nešetrnému jednání dopravců. Vyšší poštovné je kvůli dopravě mezi CZ-SK kde máme pouze jednoho dopravce a hlavně bohužel i jim trvá delší dobu přeprava mezi námi a Vámi. Nicméně se stále snažíme mít co nejnižší ceny a doprava se tak tímto vyvážila. Hezký den

• -neochota
    • -casovy sklz
    • -nedostatok tovaru na sklade
    • -vysoke postovne
    • -dodatocne naklady na balne

neodporucam, na webe slubuju cenu, ktoru nevedia zabezpecit, ponuknu tovar ovela drahsie, este si douctuju postovne a balne

Reakcia obchodu Multitoys

Dobrý den, pokud máme skladem určitý počet kusů za konkrétní cenu za kterou jsme výrobek nakoupili a další kusy dodávané dodavatelem za již vyšší ceny, tak Vám bohužel nemůžeme nabídnout na další kusy stejnou cenu.Z tohoto důvodu Vás o tom informovala kolegyně jakmile jsme se tuto situaci dozvěděli. Poštovné je vyšší z důvodu převozu mezi CZ-SK a máme bohužel pouze jednoho dopravce. Dodatečné balné si účtujeme z důvodu dalších ochranných prvků kvůli nešetrnému zacházení u dopravců. Hezký den

• dostatok tovaru, dobrý výber a ceny

• z troch objednaných položiek prišli 2 iné, ktoré som nechcel. Rozdiel v dodávke som zistil až po rozbalení balíka. Fakturované ale boli pôvodne objednané položky. (Napr. dodali stavebnicu Merkur 030 v cene 575 Kč, no fakturovali mi a zaplatil som stavebnicu Merkur 4 v cene 1 103 Kč.)

Záverom len toľko, že v tomto obchode som kupoval prvý a posledný raz.
    Obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu Multitoys

Dobrý den, prosím o bližší informace k Vaší objednávce zaslat na [email protected] Pokud Vám bylo zasláno jiné zboží tak můžeme tuto situaci určitě napravit a vyřešit. Hezký den

• dobrá cena,

• dobre ceny
    • po odoslani objednavky uz som ju nemohol zmenit (24 h)

• Výhodná cena

• Naj cena