dodacia lehota nebola uvadzana a nakoniec to trvalo viac ako tyzden

Namiesto objednaného tovaru, ktorý nemaju na sklade posielaju bez oznamenia uplne iný tovar.Neodpovedaju na e-maily.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

omlouváme se zákazníkovi za chybně zaslané zboží, došlo k omylu při balení. Bohužel o záměně jsme se dozvěděli až z recenze. Zákazníka jsme kontaktovali a již posíláme nové zboží na výměnu. Reklamace řešíme okamžitě na naše náklady, stačí nás informovat emailem, nebo na naší live chat podpoře, kde jsme pro vás online každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Spokojené nákupy přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• Nevybavena reklamacia

Nakup prebehol v poriadku, no prisiel mi iny tovar a reklamacie som sa viac ako po tyzdni nedoziadal, ani mi nikto neodpisal na mail. Takze zly tovar mam stale doma a nevyuzijem ho.

• Bol mi zaslaný iný produkt,ako som si objednala.Názov,cena a fotka iné ako v skutočnosti doručené.

• Nikto nereaguje na telefon ani mail vyse tyzdna

Tovar ktory son objednala mala lekaren uvedene ze ma ba sklade 2ks.Po objednaji som lekaren kontaktovala, ci to tak aj naozaj je, kde mi lekarnik povedal, ze pokial maju uvedeny pocey ks na sklade, tak to maju.A ze to pojde rovno expedovat.Az po par dnoch mozno az tyzdni mi zaslali mail, ze obj.tovar uz nie je mozne objednat...

• Mystifikujúce informácie o cene za dopravu ovaru

• Napísali mi,že tovar poslali a je u dopravcu...takže sa tvária,že službu urobili
    • Po troch dňoch volám dopravcovi a oni tovar ešte nemajú!!!!!,no verte potom takému dodávateľovi, ja už nie.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

omlouváme se zákazníkovi za tuto nepříjemnost. Po vychystání objednávky jsme si všimli končící expirace. Zákazníka jsme na to ihned upozornili a čekali na naskladnění nového zboží. Mezitím byla objednávka zákazníkem stornována. Mrzí nás, že jsme nemohli lépe vyhovět. Stav objednávky vám ochotně sdělí naši pracovníci chatu, kteří jsou online od pondělí do pátku od 8 do 15 hodin. Zdraví David Prášek, Mujlekarnik.cz.

Prisiel mi poskodeny tovar, pricom poskodeny tovar musel do krabice zabalit predajca, nakolko krabica v ktorej mi tovar prisiel nebola poskodena. Komunikaciu predajcu na moj podnet nebola ziadna, ozval sa az po urgencii.
    Viem, ze sluzby daneho eshopu uz nevyuzijem.
    Neodporucam objednavky z daneho eshopu, nakolko u nich pravdepodobne neexistuje ziadna kontrola kvality odosielaneho tovaru.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

mrzí nás, že zákazník není spokojen s našimi službami. Zákazníkovi jsme se omluvili a nabídli řešení. Bohužel, dodnes netušíme, jak se zboží mohlo poškodit. Reklamace řešíme neprodleně. Na emaily odpovídáme do druhého dne a pokud se s námi chcete spojit ihned, doporučujeme live chat podporu, kde jsou naši pracovníci online každý pracovní den od 8 do 15 hodin a ochotně vám zodpoví vaše dotazy. Spokojené nákupy přeje Mujlekarnik.cz.

Peniaze za tovar z účtu predbežne strhli, ale obchodník ich neevidoval. K danej situácií sa postavili alibistický a namiesto riešenia odpísali, že máme platbu opätovne zrealizovať.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

Dobrý den, je nám líto, že zákazník není spokojen s našimi službami. Zákazníka jsme informovali o neprovedené platbě a nabídli změnu způsobu platby, což odmítl. Objednávka nebyla dodnes uhrazena. Mimochodem, platbu blokuje banka zákazníka, nikoli obchodník. Pro dotazy k objednávkám, zboží nebo platbám můžete využít naši live chat podporu, kde vám naši pracovníci ochotně poradí každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Spokojené nákupy přeje David Prášek z Mujlekarnik.cz.

tovar po 9 dnoch neprisiel

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

mrzí nás, že je zákazník s našimi službami nespokojený. Objednané zboží mělo výpadek, o čemž jsme se zákazníka snažili neprodleně informovat. Bohužel marně, zákazník uvedl chybnou emailovou adresu a telefon nezvedal. Rádi zákazníkovi nabídneme alternativu, pokud se nám podaří jej kontaktovat. Na dotazy k objednávce vám ochotně odpoví naši pracovníci chatu, kteří jsou online každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Spokojené nákupy přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

raz sa zaregistrujes a nezbavis sa otravnych emailov

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

zákazník se při registraci dobrovolně přihlásil k odběru novinek emailem. Tato služba lze jednoduše odhlásit jedním klikem v doručeném emailu. Máte-li dotaz, nápad nebo připomínku kontaktujte naši live chat podporu, kde vám naši pracovníci ochotně pomohou. Spokojené nákupy a stálé zdraví přeje David Prášek z Mujlekarnik.cz.

objednal som si tovar, nakoľko ho mali mat na sklade, ale zavadzali. Takže som musel objednávku zrušit a objednať si tovar z iného eshopu.

• To at som objednala a bankovym prevodom som zaplatila pred dvoma tyzdnami a tovar este nedorazil.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

zásilku jsme odeslali na druhý den od objednání. Doručena byla za 2 pracovní dny. Bohužel příjemce nebyl zastižen a po opakovaném doručení byla zásilka odmítnuta. Zboží je na cestě zpět..Rádi zákazníkovi pomůžeme vyřešit případné problémy s doručovatelem, bohužel nás nekontaktoval. Máte-li dotaz k doručení vaší zísilky, doporučujeme využít naši live chat poradnu, kde jsme online každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Spokojené nákupy přeje Mujlekarnik.cz

• Nemá účet na SVK

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

Dobrý den, pro slovenské zákazníky nabízíme platbu na eurový účet bez poplatku. Platební údaje zasíláme ihned po dokončení objednávky emailem. Dále nabízíme platbu kartou online nebo dobírkou. Doprava již od 3 EUR. Je nám líto, že zákazník není spokojen. V případě jakýchkoli dotazů k nákupu nebo objednávce neváhejte využít naši livechat podporu, kde jsme online od 8 do 15 hodin. Spokojené nákupy přeje Mujlekarnik.cz.

• Dobra cena. Tovar bol zlacneny.
    • neviem o slabinach obchodu

Vsetko ok. Dodanie rychle a bez problemov

• Na internetovej stránke sú produkty, ktoré obchod nemá na sklade.

Obejdnala som si produkty od Biodermy. Jeden nemali na sklade a druhý mi prišiel úplne iný ako som si objednala. Hrôza

• nebol schopný ponúkaný tovar dodať

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

Dobrý den, objednané zboží mělo výpadek na trhu. Skladem jsme měli jeden kus, který jsme nabídli zákazníkovi. Je nám líto, že jsme nemohli zákazníkovi zcela vyhovět. Mujlekarnik.cz.

• nizka cena male poplatky
    • zle uvedena cena

zrejme zlyhal ludsky faktor