• Dlha doba dorucenia napriek tomu, ze vsetko bolo skladom

• Veľké sklamanie. Zakúpené v apríli 2023 4 balenia po 60 ks multivitamínu Bion vital s dodanou expiračnou dobou október 2023!!!

Na tovar ešte stále čakám 6den kedy objednávka nebola ani zabalená a odovzdaná na prepravu

Zlá komunikácia z doručovateľom.
    Nevie komunikovať v slovenskom jazyku len vo svojim rodným jazykom čo je nezrozumiteľný .
    Potom sa zákazník musí s ním rukami nohami dorozumievať čo je neprijateľný stav . A ani v obchodom styku neprijateľné.
    Ďakujem
    Jar

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

příliš nerozumíme hodnocení zákazníka. Objednávka nebyla uhrazena, zboží nebylo expedováno a doručovatel tak se zákazníkem ani nemohl komunikovat. Zřejmě se jedná recenzi na jiný eshop. Pevné zdraví a spokojené nákupy přeje, Mujlekarnik.cz.

• tovar skladom nie je skladom
    • komunikacia so zakaznikom - k objednavke sa vyjadrili az po mojej urgencii o 5 dni neskor

jedna vec je mat bordel v skladovom systeme a dovolit zakzbikom objednat neexistujuci tovar, dalsia vec je nekomunikovat so zakaznikom ze sa stala chyba a cakat ze sa ozve sam, ved tovar bol zaplateny tak preco :/

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za způsobené komplikace. Technickou chybou, nedošlo k aktualizaci zásob. Přípravek má výpadek a nepodařilo se nám jej sehnat ani u výrobce. Mrzí nás chyba v komunikaci, za kterou se vám rovněž upřímně omlouváme. Stav objednávky můžete jednoduše zjistit také v naší live chat podpoře, kde jsou naši pracovníci online každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Pevné zdraví, přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

vybavene až po dotaze na objednavku

Tovar nedorazil, žiadny posun v stave objednávka. Toto sa mi ešte nestalo. Budem si musieť produkt zohnať inde.

• Tovar po siestich dnoch od objednania nedorazil

Stale nemam objednany tovar z pred 10 dni

• Prišiel balík neskoro deň po mojom odchode na dovolenku,viac si neobjednam, pre dlhé dodanie

Doteraz boli objednávky v podste v poriadku, no teraz som urobila cez eshop objednávku, zaplatila, obchod ju potvrdil a za nejaký čas zrušil, lebo tovar nemajú ... Ak nejaký tovar nemám, nemôže predsa figurovať na stránke ako dostupný skladom.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

omlouváme se zákazníkovi za toto nepříjemné nedopatření. Technickou chybou se neaktualizovala skladová zásoba na eshopu. Přijali jsme opatření, aby se chyb již neopakovala. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví. David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• Tovar mal byt na sklade a uz cakam tyzden a nic
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nie som spokojná,lebo cena výrobku bola v ponuke nižšia ako na faktúre,pri telefonickom rozhovore s Vašim pracovníkom,som ho na to upozornila,kde mi prisľúbil nižšiu cenu,ale skutočnosť bola iná.Ide mi o princíp,lebo som svojim známym oznámila tu nižšiu cenu a na koniec som sa cítila trápne,že by to malo byť viac,tak som to dala zo svojho vrecka.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

je nám líto, že je zákazník nespokojen. Jistě se jedná se o nedorozumění. Zákazník nakoupil za zvýhodněnou cenu, kterou jsme uváděli na eshopu a stejnou cenu zaplatil i při převzetí zboží na dobírku. Pokud se jedná nesrovnalosti na faktuře, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a vše vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. Stálé zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

29 objednane nič neprišlo a ani sa nikto neobtazoval napisat niečo preco meska objednavka.

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

omlouváme se zákazníkovi. Technickou chybou neodešel informační email o výpadku zboží. Zákazníka jsme poté kontaktovali s vysvětlením a omluvou. Pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz

• Super ceny
    • Kurier vas nevie najst... Zazvoni 5 min pred tym ako pride a ked nezdvihnete smola... Skusi este na druhy den a potom sa mu uz ani nwda dovolat

Obchod ma skvele ceny a szda sa byt seriozny... Bral som uz viackrat ale kurier... Asi uz budem vyberat inde...

Tovar, ktorý som objednala do dnešného dňa nemám. poprosím aspoň nejakú informáciu. Ďakujem Tomoriová

Vysoka cena prepravneho....az po zaplateni vyskocila vyssia suma

Reakcia obchodu Mujlekarnik.cz

cenu dopravy uvádíme přímo u produktu, který zákazník vložil do košíku. Zákazníka jsme obratem kontaktovali a ten objednávku zrušil. Všechny ceny dopravy uvádíme na našich stránkách. V případě dotazů se můžete obrátit na naši live chat poradnu, kde vám naši pracovníci ochotně pomohou. Spokojené nákupy a pevné zdraví přeje David Prášek, Mujlekarnik.cz.

• Velmi drahe dorucenie tovaru

• Cena prepravy bola 3x vyssia ako pri zadavani objednavky
    • Pri prevzati objednavky tovar by bol znacne predrazeny, preto som objednavku zrusila