Nakoľko je retiazka v zlatej farbe obyčajnýšmejd .mala som ju sotva hodinu a rozpadla sa pri spoji žiadna kvalita Za mňa do budúcna určite nie ďakujem .

Stále ste mi neposlali môj kúpený svadobný prsteň kde to viazne?

• Balík prišiel v krátkom čase, náušnice boli pekne zabalené.
    • Obchod tvrdí , že náušnice sú z chirurgického materiálu , je to lož , mám alergiu na kovy , keďže na chirurgickú oceľ by som reakciu nemala , vďaka týmto nausnicia mám opuchnuté hnisajúce uši !

Obchod je férový,ale kuriér mi zásielku nedoručili

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

poslali mi v inej farbe krizik a retaz bol ovela tensi

neodpovídalo popisu

Nekvalitný výrobok, po 2 dňoch na ruke roztrhnutý a ešte k tomu aj púšťa farbu. Nikdy viac výrobky z vašej firmy.

Oba naramky sa mi roztrhli behom pár dní až týždňa..Cize kvalita 0 bodov ....
    Uz neobjednam od nich..
    Takže 33 euro skončilo v koši

dorucenie ok, ale nausnice nemozem nosit aj napriek tomu ze udajne maju byt z chirurgickej ocele, uz po hodine mam zapalene usi. Tak neviem z coho su.

Pekné detailné obrázky...

Mala som uvas obiednavku vise 2 týždne mi neprišiel neviem. Ani aký, dvovot nič

Reakcia obchodu msperk.sk

Dobrý deň pani Vaňova,

dôvod bol jednoduchý a to ten, že si nepreberáte zásielky. Od Vás máme v systéme už 5 stornovaných objednávok. Spôsobili ste nám škodu radovo niekoľko desiatok €. Nerozumieme, prečo vytvárate objednávky a následne nie ste ochotná si ich prevziať. Ak máte skutočne záujem o tovar, vieme Vám ho odoslať, ale požadujeme od Vás už úhradu vopred. Vašu klamlivú negatívnu recenziu považujeme za neodôvodnené poškodzovanie nášho dobrého mena.

S pozdravom,
    mSperk.sk

• Nie som spokojna

• ináč ok všetko

No obchod spracoval obj.rýchlo,reklamné obrázky krásne ale originál sklamanie