Menej častá komunikácia ako som zvyknutá u ostatných e-shopov ale tovar prišiel super a do 8 dní.

• Predajca vôbec nekomunikuje nedvíha tel. a neodpisuje, čím človek nemá šancu nič zistiť! Takýchto internetových obchodov je kopec a ľutujem, že som sa opäť nechal napáliť!

Internetový obchod z ktorého človek nakupuje presne 2krát a to je PRVÝ a POSLEDNÝ! Po mojej skúsenosti isto neodporúčam ak chcete vyskúšať neplatiť za tovar vopred!

Reakcia obchodu Mrkni

vaša objednávka číslo: 1422271 bola vybavená a odoslaná ešte 08.01.2020.
    Číslo zásielky je:15078041834 zásielku si môžete overiť tu: https://www.geis-group.sk/sk/sledovanie-zasielok
    Prajeme Vám pekný deň.

• žiadna
    • komunikácia

S obchodom nie je žiadna komunikácia, na číslo čo je uvedené na faktúre, nedvíhajú a na e-mail neodpovedajú! Tovar nespĺňa technické parametre ktoré boli na webke, obávam sa že tovar by nebol ani dodaný, ak by sme nevolali do susedného obchodu, neodporúčam

Od objenavky ubehlo už priblžne 33 dni pricom lehota dodania bola 5 dni.

• Dodali mi iný tovar ako som si objednal

Dodali mi iný tovar ako som si objednal, o 15 € lacnejší, s obchodom nie je žiadna komunikácia, dve čísla čo sú uvedené na faktúre sú nefunkčné a na mail nezodpovedajú! Tovar nespĺňa technické parametre, ktoré by sa od neho očakávali, na stránke uvedené tiež neboli.

• nie je to presne ten tovar z obrázku
    • žiadna komunikácia

• Ziadnu
    • Vsetko

Bohužial ešte som som sa nestretol takym obchodom a dnes to potvrdili.Ja by som od nich nekupil ani klinec.Cca 3 týždne dozadu som objednal bicykel co prebehlo super dokonca predajca na druhý deň potvrdil a napísal ze bicykel je odoslany dopravnej spolocnosti.Cca po týždni nic nechodilo a dalsie dva týždne ani mailom ani tým asi vymysleným čislom do "Thajska"nikto neodpovedal a ignoroval zvonenie v tzv pracovnej dobe.Dnes sa mi ozvali mailom vraj sa ospravedlnuju ze tovar na dobierku neposielaju.Takze zhrnem to!!!Najrprv poslali potom 3 tyždne ziadne vyjadrenie a dnes to zaklincovali kvoli dobierke.Takže odpoved od dost tolerantného zakaznika.Neodporúčam nulová komunikácia a to si neviem predstavit ako potom riešia prip.reklamacie.To zrovna mozte tovar vyhodit cez okna.OTRASNE jednanie.A uz cokolvek si bude obchod vymislat pri obhajobe vam neverim ani slovo.

Bicykel mi bol dodaný za týžden. je prekrásny. ocenila som aj 2% zlavu pri platbe bankovým prevodom

• Z obchodom so spokojný

• dodanie včas
    • zlá komunikácia s obchodom

Obchodník pošle tovar včas, avšak zlyhala komunikácia. Nezdvíhajú mobil a neodpisujú na emaily. Zlú recenziu mením na dobrú :) Objednala som bicykel, prišiel v 100% stave.

Reakcia obchodu Mrkni

ďakujeme Vám za hodnotenie nášho obchodu.
    Myslíme že by ste mali zvážiť slová nakoľko bola dodržaná doba dodania tovaru.
    Radi by sme pripojili doklad o odoslaní zásielky a však takúto možnosť v tomto textovom poli Heuréka neponúka.
    Tovar sme odoslali a vyhoveli sme aj Vašej požiadavke: (Dodanie najneskôr do 9.05.2019 (darcek k narodeninam) dakujem).
    Uprednostnili sme Vás a snažili sa dodať Vám tovar čo najskôr keďže mal by to byť darček.
    Nerozumieme preto Vašej reakcií.
    Dodanie tovaru neprekročilo dodanie uvedené na našej stránke práve naopak tovar sme doručili skôr.
    Pokiaľ ste potrebovali tovar ešte skôr mali ste sa o jeho dodaní vopred informovať tak aby sme mali možnosť sa k tomu vyjadriť.
    Nestačí si určiť dátum dodania uvedením to do poznámky v objednávke!
    Aj napriek Vašemu hodnoteniu prajeme Vám aby zakúpený tovar u nás slúžil po mnoho rokov.
    Prajeme Vám pekný deň.

tovar nebol zatiaľ doručený, opakovane zasielajú info tom, že je potrebné čakať. Veľmi dlhá čakacia doba na dodanie tovaru

Reakcia obchodu Mrkni

tovar ktorý ste si u nás objednali nám bol vrátený späť nakoľko podľa informácií z depa prepravcu ktorý sa vám viac krát pokúšal tovar doručiť to nebolo možné. Tovar sme Vám odoslali znovu doručený Vám bol 01.04.2019.
    Ospravedlňujeme sa Vám za nedorozumenie.