• Podvodné praktiky predajcov, nereagujú na email,nedvíhajú telefón
    • Neochota komunikovať

V žiadnom prípade neodporúčam!!! Objednal som si pred vyše týždňom tovar v hodnote 100€. Tovar nechodil, nakoľko som zvyknutý u iných predajcov, že tovar mám doma za 3 dni a to na dobierku, nie vopred platiť ako u týchto šmejdov a tak som sa rozhodol predajcu kontaktovať, čo je s mojou objednávkou. Reakcia na poštu -email žiadna, jeden telefónny kontakt uvedený na stránke neexistujúci, druhý zasa nikto nedvíha.
    Počkám do konca týždňa, t.j. do 05.06.2020, potom sa obrátim na políciu s podaním trestného oznámenia.

A taktiež ma zaráža, že vôbec HEUREKA aj napriek negatívnym referenciám zastrešuje ako sprostredkovateľ takýchto vagabundov, čo tu bezočivo pod jej hlavičkou okrádajú zákazníkov.

• Tovar som zaplatila prevodom, už mesiac a pol čakám na zásielku a stále nič. Telefón vypnutý, na mail nik neodpovedal. Prvý a posledný krát som objednala tovar cez danú stránku. Neseriozne jednanie, ani peniaze a ani tovar.

• neodporúčam tento eshop!
    • Tento e-shop určite neodporúčam, objednala som si tapety pre dcéru ktoré som vopred vyplatila, avšak prišla iba jedna - snažila som sa to vyriešiť avšak telefóne číslo už niekoľko dní nikto neberie a e-mailovú adresu mi vracia späť ako neexistujúcu. Po tejto skúsenosti tento e-shop určite neodpúrač ak sa nechcete dať okradnúť o peniaze za niečo , čo vám nepríde.

• Žiadna komunikácia

Objednávka vytvorená dňa 20.4., zaplatená. Tovar neprišiel, nemám žiadne informácie, nieje možné sa skontaktovať s obchodom. Mobil nedostupný, mail nefunguje. Chcem vrátiť peniaze. Objednávka č. :1417565

Zatial nemám skúsenosti s vašim obchodom, objednával som prvý krát,ale komunikácia žiadna, tovar mal byt doručený 30.4.2020,žiadna odozva z vašej strany,maximálne som sklamaný.

objednavala som pred dvoma tyzdnami a žiadna odozva

Prišla mi iná farba postielky, žiadne telefónne číslo nefunguje a na mail nikto neodpovedá. Chcem ju vymeniť

Veľmi zlá komunikácia, ponúkajú tovar ktorý nemajú.

• žiadne výhody.
    • Žiadna komunikácia, zrejme tam zostali iba mŕtvy chrobáci.

Rúška som mal objednané aj zaplatené vopred 18.3.2020. Dňa 25.3.2020 mi bol doručený e-mail nasledovného znenia:

Vážený zákazník,
    Vaša objednávka bola vybavená a pripravená na odoslanie.
    Nasledujúci pracovný deň bude tovar odoslaný.
    Prajeme Vám krásny deň.

Dodnes 6.4.2020 nemám ani tovar ani peniaze ani žiadne informácie. Na moje e-maily nikto nereaguje, žiadna komunikácia. Budem informovať Obchodnú inšpekciu a políciu.

Obchod nedoporučujem !!!!!!!! Jozef

Super!

• nie som súpokojná, tovar nebol dodaný a peniaze som zaplatila, popredu

objednavala som si rušká,,2krát ,,prvé boli vetšie hrubšie,,tie mi prišli,,potom som si objednala dalšie rušká klasicke jednorázové 10ks v balení, cena35e,peniaze som platila na účet, prevodom bolo to ešte 16.3.prišiel mi email s fakturou,,dodnes som žiadný balík nedostala,,ani pani čo sa o to stará a bola vypísaná na fakture nereaguje a mobil má vypnutý,,napísala som jej email,,ak sa nedá tovar poslat,,aby mi poslala peniaze naspet na môj účet,,dúfam že to bude kladne vybavené

Reakcia obchodu Mrkni

okamžite Vám odosielame objednaný tovar pričom stratu pôvodnej objednávky budeme riešiť z prepravcom. Ospravedlňujeme sa Vám.

• super

Dodaný tovar nezodpovedá tovaru ktorý je ponúkaný na vašej webovej stránke, nakoľko ponúkaný tovar na vašej stránke vzbudzuje dojem štandartného, kvalitného, jednorázového rúška FFP1 Štandartne vyrábaného v tejto kategórií ochranných pomôcok. Mne boli dodané rúška, ktoré sa ani zďaleka nepodobajú na vami prezentované a ponúkané jednorázové rúška. Sú to rúška podľa môjho názoru nekvalitné a podomácky šité. Skrátka cítim sa vami podvedený a okradnutý.

Reakcia obchodu Mrkni

rúška ktoré ste si u nás objednali spĺňajú štandard jednorázových rúšiek.
    V žiadnom prípade niesu rúška šité doma pokiaľ máte dojem že sú nekvalitné prečo ste nás o tom neinformovali prípadne prečo ste nám tovar nevrátili?
    Ak sa cítite podvedený vráťte nám tovar a my Vám s radosťou vrátime platbu.

Prajeme Vám pekný deň.

• Tovar zaplateny prevodom asi v nedohladne

Reakcia obchodu Mrkni

objednávka teda tovar Vám bol odoslaný s omeškaním za čo sa Vám veľmi ospravedlňujeme.
    V dôsledku uzavretých hraníc fungujeme v obmedzenom režime s upozorneniami o možnom meškaní dodávok tovaru.
    Ďakujeme Vám pochopenie.
    Pekný deň prajeme.

• Dlhý čas od objednávky po dodávku
  • Tovar bol zaplateny vopred,nebol mi doručeny,
    telefon je nedostupny a maily sa vratili nedoručene.

Reakcia obchodu Mrkni

ospravedlňujeme sa Vám bohužiaľ objednávku č. 36395 v našom systéme neevidujeme.
    Pokiaľ ide o chybu prosíme Vás o zaslanie správneho čísla objednávky radi si ju preveríme.

• Zrušili mi prijatu objednávku

Objednavku najprv prijali a po 4 hodinach mi napisali ze objednavka nebola nemohla byť prijata z dôvodu vypredania tovaru.

Reakcia obchodu Mrkni

ďakujeme Vám za hodnotenia obchodu.
    Je nám naozaj ľúto zrušenie objednávky a však nie sme jediný eshop ktorý rušil objednávky pre nedostatok tovaru v tomto obdoby. Nie všetky objednávky sme mohli vybaviť hlavne kvôli uzavretým hraniciam ale aj kvôli okamžitému vypredaniu skladu.
    Ešte raz sa Vám veľmi ospravedlňujeme.
    Prajeme Vám pekný deň.

• Na moju mailovú komunikáciu nikto nereaguje, pani, ktorá je uvedená na faktúre mi telefón nezdvíha. Takže, faktúra bola uhradená, tovar nemám. Chýba mi spätná reakcia na moju objednávku.

Objednavka prebehla v poriadku a tovar mi bol v poriadku doruceny v poriadku.

• Tovar došiel úplne vporiadku. Trvalo to asi 10 dni. Nevýhodou bol len fakt, že som nebola priebežne informovaná o objednávke. Pri zadani objednávky mi stiahli peniaze z karty. Prišla mi síce informácia o objednanom tovare , ale potom cely čas nič až kým sa mi neozval kuriér.