Promptné rýchle dodanie tovaru

Príjemné prostredie a dobrý prehľad v kamennom obchode.
    Odborné poradenstvo a ústretové správanie personálu na úrovni.
    Rýchla príprava tovaru na odber.
    Odporúčam obchod všetkým mojim známym.

• Super rýchle

Vyhodou bolo rychle vybavenie a moznost osobneho odberu

• Musel som byť doma.pouvazujte aj o iných možných dodania napr parketa,...

Obchod oznámil že tovar zatiaľ nemajú na predajni, nevadí, čakám. .rovnako ako letákováajcia tam drvička konárov a tá najskôr máji, nfvadí dodanie len je to slabo alredpektívne vôbec zle odkomunikované

Nikdy som nemal problém z mountfieldom.Som veľmi spokojný.

Pridávajú tovar, ktorý nemajú na sklade.

Reakcia obchodu Mountfield

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie s časovým posunom vybavenia objednávky, ktoré bolo zapríčinené posunom termínu naskladnenia tovaru na centrálny sklad e-shopu. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte našu zákaznícku linku alebo nám napíšte na [email protected]. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

• Rýchla objednávka, rýchla príprava a jednoduché prevzatie tovaru.

Pridete do obchodu na osobny odber, vsetko zaplatene a 10 min stojite pri pulte a nikto o vas nezakopne, obchod prazdny a zamestnanci si asi prihody zo vcera rozpravaju. Vidia ze tam stojim a nepride ani jeden az po mojom orodovani. Keby som vedel ze takto to bude radsej si to dam kurierom poslat !!!

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Je nám ľúto, že ste mali takúto nepríjemnú skúsenosť. Je dôležité, aby zamestnanci poskytovali služby zákazníkom s úctou a pozornosťou. Ak sa vám to stalo v niektorom konkrétnom obchode, doporučujeme o tom informovať manažment alebo vedenie obchodu, aby sa situácia mohla vyriešiť a zlepšla sa obsluha zákazníkov v budúcnosti. Môžete zvážiť podanie sťažnosti na nášu emailovú adresu [email protected]. Za vzniknutú nepríjemnosť sa Vám ospravedlňujeme. Váš Mountfield

• Zavlažovacie hodiny v super akcii
    • Rýchle vybavenie obj.

Tovar vyplateny, nedodany, co k tomu povedat.

OK

• Seriozné jednanie, rýchla dodávka
    • V prípade tejtom objednávky, iná špecifikácia tovaru oproti dodanému!

Podľa ponuky Vášho eshopu som si objednal nerezová hadicové spony,no pri preberaní tovaru som zistil /detekciou magnetom/ že spony nie sú nerezové a neprebral som ich. Chyba špecifikácie mohle nastať u Vás, ale tiež tak isto u dodavatela
    Samozrejmä cena spôn je dosť podstatne rozdielna. V tomto prípade v neprospech kupujúcich.
    P.S. posielam Vám vysvetlenie ako je to zo sponami.

GUMEX

Štandardné hadicové spony
    Ak vo svojej prevádzke používate hadicu, zaručene k nej potrebujete aj spony, pretože bez nich by bola len veľmi obmedzene použiteľná. Preto vám ponúkame širokú škálu spôn a vďaka tomuto článku budete vedieť, po ktorej „siahnút“.
    Na našom webe vám pomôžeme nájsť presný rozmer spony vďaka jedinej informácií: do filtra si zadáte vonkajší priemer hadice.
    Hadicové spony sú vyrábané z rôznych materiálov a líšia sa spôsobom používania - pozink W1, nerez opasok a skrutka pozink W2 a nerezová oceľ W4, ďalej W5 alebo robustnejšie spony z liatiny.
    Pozinkované spony W1 sú najpoužívanejšie. Pre ne určite platí, že majú najlepší pomer cena/výkon. Ak potrebujete sponu do vnútorných priestorov bez veľkých nárokov a na bežné použitie, tak je to správna voľba.
    Spony na hadice W2 vydržia viac ako W1, pretože majú opasok z nerezu a skrutku z pozinku. Ich životnosť je dlhšia.
    Nerezové hadicové spony W4 sú jedny z najkvalitnejších. Nerez môžete použiť v chemickom aj v potravinárskom priemysle. Iba nerezové spony sú vhodné na vonkajšie použitie.
    Hadicové spony nerez W5 sú normované podľa STN 17346. Jedná sa o najodolnejšie spony pre extrémne podmienky, obzvlášť sú cenené v chemickom priemysle.

Bohužiaľ,ani po 6st dňoch neboli ste schopný už zaplatený tovar doručiť.Nakupujem u vás dosť často,ale to sa mi ešte nestalo.

• Doručenie včas a domov

• Ok

• Dobré ceny ale len v prípade akcie

Zatiaľ nemám čo hodnotiť, keď mi tovar doposiaľ nedošiel

• Všetko OK.
    • Žiané.