Poslali mi nespravny motorovy olej namiesto castrol edge titanum fst som obdržal CASTROL EDGE TURBO DIESEL

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

Vo Vašej objednávke vidím olej CASTROL EDGE TURBO DIESEL TITANIUM FST 5W-40 - 5l, takže predpokladám, že ste obdržali olej, ktorý ste si objednali.
    Ak ste objednali nesprávne / ak Vám obdržaný olej nevyhovuje, neváhajte nás kontaktovať a produkt Vám ochotne vymeníme.
    S pozdravom,
    Tím DAMO Slovakia

• Objednavka bola skladom za danú cenu....prišiel email o prijati objednavky, ale zrazu druhý deň pani zavolala, už zmenili cenu na dany produkt o 20€ viac. Ako im vyhovuje, tak si menia ceny.

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

položky, ktoré sú dostupné na externých skladoch s dodaním na prevádzku balenia do 24hodín vedieme ako skladové. Žiaľ získavať a spracúvať online stav všetkých skladov vrátane skladu na prevádzke balenia a zároveň ich okamžite publikovať na webe je systémovo veľmi náročné a aktuálne nemožné. Je to najmä z dôvodu, že väčšina dodávateľov poskytuje stavy skladov len raz denne.
    Aj keby sme čisto teoreticky vedeli mať všetko online, tak nie je istota, že v intervale od vloženia produktu do košíka cez doplnenie potrebných logistických údajov až po odoslanie objednávky Vás niekto nepredbehne a neobjedná, alebo na našej kamennej predajni si osobne nekúpi posledný kus tovaru skôr. Práve vďaka tomuto všetkým zákazníkom odporúčame nenechávať si nákup na poslednú chvíľu a ak sa tak stane a je pre Vás skutočne nevyhnutné mať tovar na druhý deň, tak si po odoslaní objednávky telefonicky preverte ako to s Vašou objednávkou vyzerá. Naši pracovníci Vám ochotne odpovedia na Vaše otázky.
    Následne je tu problém so zmenou ceny. Dodávateľ zmenil cenu na daný produkt doslova z večera do rána. V záujme Vás čo najskôr informovať o stave objednávky a o danom probléme Vám naša pracovníčka oznámila zvýšenie ceny, ktoré bolo spôsobené dopredaním skladových zásob naskladnených v minuloročných cenách. Na skutočnosť, že nás dodávateľ o zmene neinformoval vopred a zmena sa prejavila až po vypredaní starých skladových zásob sa môžeme pozerať z dvoch strán.
    Môžeme sa hnevať, že nám nedal vopred vedieť, ale na druhej strane môžeme byť radi, že napriek tomu že vedeli o zvýšení ceny boli féroví a nezvýšili cenu pred dopredajom skladových zásob v starej cene.
    Jednoducho sme mali tú smolu, že to padlo v danom čase na Vašu objednávku.
    Ospravedlňujem sa za túto nepríjemnosť, ale nežijeme v ideálnom svete.

• V nabídce originální oleje Toyota, které nenabízí každý
    • Neupřímné jednání
    • Neochota

U zboží měli pravděpodobně starou cenu a než aby mi to přiznali (oleje bych si stejně objednal i za novou - vyšší cenu) tak radši objednávku rovnou zrušili a potichu oleje na eshopu zdražili. Oficiální vyjádření bylo, že nechtěli zaslat do ČR, i když jsem nabídl platbu předem v EUR.
    Bez omluvy, bez návrhu řešení. Očividně o zákazníky až tak nestojí - asi jich mají dost.
    Oleje jsem objednal u jiného obchodu, kde očividně s Čechy nemají problém. :-)

Po objednaní nebol dostupný tovar.

• Spoločnosť mi nevedela dodať objednaný tovar v stanovenej lehote, v objedananom množstve a ani v objednanej cene uvedenej na eshope. Neodporúčam!

Cisti o,,b, na ľudí písané majú 250ml,a pošlú 150ml,,,,,,a potom to rýchlo prepísaly na stránke. Lenže je aj fotka aj objednávka takže im to nepomôže.

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale pravdepodobne píšete recenziu na nesprávnu adresu.
    Objednávku ste sám zrušil, z toho vyplýva, že my sme Vám žiadny tovar neposielali.

Každú jednu objednávku sa snažíme vybaviť k spokojnosti zákazníka.

• ?

Zasielka mi prisla postou.Krabica aj cely obsah zasielky bol zateceny od oleja. Jeden olej nebol dobre uzatvoreny. Nemam cas ani financie aby som zasielku posielal v ramci reklamacie posielal naspat,ako mi pri reklamacii odporucila pani z Damo Slovakia. Skor by mali kontrolovat pri baleni ci su uzavery dobre dotiahnute.Poucil som sa,ale neboli ochotni mi vymenit zatecene filtre,o olej mi neslo.

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

Pri balení sa u nás každá fľaša oleja doťahuje, avšak nesprávnou manipuláciou prepravnej spoločnosti sa takéto veci môžu stať. Čo sa týka zatečených filtrov, ponúkli sme Vám, aby ste nám filtre zaslali späť a obratom by Vám boli zaslané nové, bohužiaľ bez fyzického prebratia tovaru u nás reklamácia nie je možná.
    Každopádne ak bol balík zatečený už pri doručení, nemal byť prebratý ale vrátený na našu adresu, kde by sme problém vyriešili.

• Dlha dodacia doba.

Velmi dlha dodacia doba. Vsetok objednany tovar bol skladom, napriek tomu dodanie trvalo 7dni. Kedze zo strany obchodu nebolo ziadne upozornenie na problem, predpokladam ze toto je standartna dodacia doba. Od konkurencie som zvyknuty na ovela rychlejsiu reakciu.

v baliku chybala polozka, obchod nereaguje

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, nedávno sme obnovili kolektív a stále sa učíme. Chýbajúca položka bude samozrejme doposlaná aj s malým darčekom ako ospravedlnenie.

• široký výber, ceny

na e-shope pri nákupe tovar skladom, reálne na druhý deň telefonát že tovar skladom nie je a treba čakať 7 dní na dodanie len od dodávateľa + doba doručenia !!! po otázke či toto ich zlyhanie nie je možné kompenzovať napr. zľavou či odpočítaním dopravného, Vám na túto otázku ani nedajú odpoveď a zahrajú "mŕtveho chrobáka" ... a to v tomto e-shope nakupujem pravidelne už niekoľko rokov ... asi majú dosť zákazníkov, celé zle ... dnes ešte stále čakám na dodanie ...

Reakcia obchodu Motorové-oleje.sk

Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. O to viac, že ste náš verný zákazník. Nie je ale technicky možné zabezpečiť, aby sme zobrazovali online stav skladu. To, že sa tovar vypredá a na chvíľu vypadne je od Covidu pomerne častá vec a vieme to riešiť len zvýšením skladových zásob. Takto sme to riešili v minulosti avšak každá minca má dve strany. Mnohé tovary sa nakupujú nárazovo a začalo sa nám stávať, že tovary, ktoré sme naskladnili vo väčšom množstve sme mali skladom veľmi dlho /čo sa tiež zákazníkom nepáči/ ba dokonca niektoré produkty nám expirovali. Aktuálne tu máme nový tím dievčat, ktoré sa veľmi snažia aby vyhoveli zákazníkovi, ale stále sú to len ľudia tak ako aj naši dodávatelia a prepravcovia. Dosiahnuť strojovú presnosť asi nie je v silách žiadneho z nás. O to ľahšie by mohlo byť pre nás chápať keď veci nejdú presne podľa plánu.
    Každopádne Vás môžem ubezpečiť, že sme spravili všetko /a to robíme vždy/ čo bolo v našich silách, aby sme objednávku vybavili čo najskôr.

Zavádzajúce informácie ohľadom tovaru na sklade

nemali a nevedeli zohnat tovar, ktory mal byt skladom

nemali a nevedeli zohnat tovar, ktory mal byt skladom

• Kvalitné si počkate na litrik oleja

• Tovar mi prišiel neodborným spôsobom zabalený (v malom balíku veľa veci) a tým pádom pri preprave poškodený (vytýčený)!!!!

• Zastaralý spôsob platby

Tovar, ktorý majú skladom, skladom nemajú

zavadzajú o dostupnosti tovaru, tovar mi neprišiel načas. Primitívne a hulvátske jednanie zo strany pracovníka zákazníckeho servisu

dobrý deň
    vašu objednávku sme obdržali Streda, 12. apríl v 15:35
    pracujeme do 15:30 tzn najbližší možný termín odoslania bol termín 13,04,2023
    a tak sa aj stalo. balík vám bol odoslaný 13.04.2023 a dodaný 14/04/2023 09:35
    prepáčte rýchlejšie to nešlo

Zabaleny dobre ALE flasticka aditív bola pootvorena a trochu vytiekla