• advertised a postage price to the UK, then when i paid said they dont deliver to the UK.

Neodporučam , nekomunikuju mailom na tovar( nedodany) , po doruc lehote ,pokým nezavolám ani sa neunúvajú ma informovať takze skusim cakat dalsi tyzden

Dobrý deň pán Roman D.,
    Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, snažili sme sa Vám vyhovieť čo v najkratšom čase, avšak tovar (montáž na PCX 125 ), ktorý ste si objednal nesvietil skladom, museli sme ho preobjednať z dodávateľských skladov.
    Bol ste emailom upozornení, že tovar nieje na sklade. Následne ste písal email 28.6.2023 kde ste však neuviedol číslo objednávky a podľa mena sa ťažko identifikujú dotazy , nakoľko môže byť viac menovcov - preto odporúčame zákazníkom do predmetu správy alebo v popise správy uviesť číslo vašej objednávky. V ten istý deň sme však mali spolu telefonický rozhovor, kde som sa Vám ospravedlnila za zdržanie a vysvetlila, že ešte tento týždeň Vám tovar odosielame a v prípade, že nemáte oň záujem nieje problém. Vaša odpoveď bola, že počkáte. Tovar Vám bol 30.6 odoslaní kuriérom DPD.

ďakujeme za pochopenie

S pozdravom Gašová Anna
    MotoQuad

Napísané skladom,bude doručované a na ďalší deň pride email kde sa píše bohužiaľ nebude doručované pretože nie je vôbec skladom a ani sa nevie či sa vôbec naskladní.

Reakcia obchodu motoquad.sk

Dobrý deň pán František, Ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď z tak malým hodnotením.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak Vami objednaný tovar na eshope nesvietil pri objednávaní skladom, ale na preverenie.
    Slovo na preverenie znamená , že tovar nemáme fyzicky na sklade , následne oslovíme dodávateľov či nám vie ešte daný produkt dodať a zašleme Vám informácie kedy by bol možný termín dodania. Nakoľko dodávateľ vyradil tento produkt z výroby bolo Vám následne odpísané, že nás to mrzí, ale daný produkt v najbližšej dobe nedoskladníme.
    link na Váš objednaný produkt:

ešte raz ďakujeme za pochopenie

S pozdravom Gašová
    MotoQuad

• 18.4 objednaný univerzálny držiak, KAPPA KS150 aj zaplatený, obchod mi ponúkol náhradu za iní s čím som súhlasil no dnes je 9.5.22 a doteraz nič neprišlo.

Reakcia obchodu motoquad.sk

Ospravedlňujeme sa za omeškanie dodania tovaru KS150, nie vždy dokážeme ovplyvniť dodanie tovaru, ktorý je u nás na eshope -"na preverenie". Z našej strany sme preverili dostupnosť tovaru u dodávateľa KAPPA ,Givi, avšak do dnešného dňa nám tovar nedodal.
    Mrzí nás naše zlyhanie , ešte raz sa ospravedlňujeme.
    Suma tovaru Vám bola z našej strany vrátená na Váš účet.
    S pozdravom MotoQuad