• Zaslaný iní tovar

2ks tovaru sa nezhodovali s rozmermi tovaru v objednávke

Objednal som tovar, zaplatil a nič nepřišlo. Idem písať mail nech vrátia peniaze.

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za dlhsiu dodaciu lehotu tovaru ktory ste si u nas objednali, zial mnozstvo ktore ste si objednali nemame na sklade a zvysne ks nam dodavatel nevie dodat v case ktory sam deklaroval. Peniaze Vam samozrejme nemame problem vratit resp. Vam vieme zaslat mnozstvo ktore mame skladom a vratit alikvotnu cast za nedodany tovar.

• Tovar nedodany

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Tovar nieje skladom, dlhá čakacia doba.

Dobry den,

je nam luto ze spolocnost Festool ma dlhodobo problemy s dodavkami niektorych tovarov ktore nevie nijako ovplyvnit kedze suvisia s globalnou situaciou na trhu. Po vzajomnej dohode Vam vsak tovar zamenime za podobny ktory mame skladom a vieme Vam ho vyexpedovat okamzite.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Vyrobok doruceny vporiadku funkcny
    • Zabaleny v rozbitej krabici by nebol ani problem ale namiesto vhodnej krabice bolo do privelkej pridany odpad ako obaly z inych vyrobkov, stary igelit doplneny pukacimi obalmi... nie som separacncy dvor, nakolko papier delim / rezem na minimalne a kompaktne celky kvoli zefektivnivaniu recyklacneho procesu, predstavovali obaly pre mna min 15min zataz za ktoru mu nezaplatil nikto...

Dobry den,

nerozumieme celkom Vasej recenzii, nakolko presne ako pisete snazime sa nasu planetu zatazovat minimalne a prave preto recyklujeme obaly a takisto vyplnovy material a snazime sa zanechavat co najmensiu uhlikovu stopu. Objednali ste si nastavitelny vykruzovak ktory ma okolo seba tanier s jemneho plastu ktory sa vie velmi lahko zlomit a poskodit prave preto bola zvolena vacsia krabica aby k poskodeniu nedoslo, keby bol tovar umiestneny do krabice rozmerov tovaru pri bocnom naraze pri preprave by sa tovar poskodil mame s tym skusenosti takze balenie bolo s nasej strany zvolene vhodne a pri inom type balenia by nastal problem. Prajeme prijemne prezitie sviatkov a vsetko dobre do noveho roku 2022.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Neviem kedy bude moja objednavka vybavena a ani kedy dorazi

Dobry vecer,

mrzi nas tato negativna recenzia kedze, tovar sme Vam odoslali este v piatok hned ako k nam dorazil z nemecka a bude Vam doruceny v priebehu pondelka.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• 6 dní po objednaní nemám o stave zákazky žiadne info, mimo tohto blbeho dotazníka.

Dobry den,

tovar ktory ste si objednali nebol skladom a udavame pri nom naskladnenie az do 7 pracovnych dni, dnes by nam mal tovar prist takze zajtra by mal byt u Vas. Ospravedlnujeme sa za mierne oneskorenie ktore vsak vzniklo na strane nasho dodavatela a nevieme ho ovplyvnit.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

Tovar objednany 8d dozadu este nedorazil co mi je jedno neponahla ale ziaden mail ci sa objednavka vybavuje kolko treba pockat ci pladba prebehla vporiadku nic ..

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za zdrzanie Vasej objednavky, ale ako sposob platby ste si zvolili platbu prevodom na ucet. Zial nezadali ste ziadny variabilny symbol a nas automatizovany system nevedel priradit platbu k Vasej objednavke, preto bola Vasa objednavka pozdrzana kedze bola evidovana ako neuhradena. Objednavka bude vyexpedovana ihned ako bude skompletovana.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Do dnešného dňa mi tovar neprišiel

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za oneskorenu dodavku tovaru ktory ste si objednali, oneskorenie vsak nevzniklo na nasej strane ale na strane dodavatela, co nevieme ovplyvnit, tato skutocnost bola ale uvedena uz pri objednani tovaru. Dnes by Vam uz ale mal byt tovar doruceny kedze vcera k nam dorazil.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

Chcete hodnotit obchod a pritom som doposial neobdrˇyal objednaný tovar. Ani sa nikto neozve kedy tovar pride, nič. Veľmi zlá komunikácia.

Dobry vecer,

ospravedlnujeme sa za nedostatocnu komunikaciu ohladom stavu Vasej objednavky. Tovar ktory ste si objednali a nemali sme skladom, sme hned objednali u nasho dodavatela a ten nam potvrdil dodaci termin tak ako to uvadzame pri tomto tovare avsak do dnesneho dna tovar k nam neprisiel. Zajtra to napravime a zistime kde nastal problem a budeme Vas kontaktovat.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

Tovar prišiel poškodený, rozbitý,dokonca chýbali úlomky, krabica potrhana ale dôkladne zabalená

Dobry den,

nerozumieme Vasej recenzii kedze ziadny tovar sme Vam nakoniec nedodavali a objednavku sme stornovali. Objednali ste si polystyren, zvolili ste osobny odber na pobocke a do poznamky ste nam napisali ze ho chcete dorucit kurierom domov, naco sme zareagovali ze polystyren kurierom neprepravujeme a preto ste chceli zrusit Vasu objednavku, co sme aj urobili. Asi ste si pomylili hodnotiace formulare a tato recenzia mala byt k objednavke z uplne ineho eshopu.

• Cakal som 2 tyzdne aby mi povedali ze objednavka dojde az o 2 mesiace

Dobry den,

tovar ste objednali 30.4.2021, termin dodania sme Vam potvrdili po 4 pracovnych dnoch hned ako nam ho potvrdili vo vyrobe, velmi nas mrzi ze Vami objednany tovar je nedostupny a jeho vyroba a dodavka trva 2 mesiace, ale zial spolocnost Festool ma aktualne velke problemy vo vyrobe a nedodava nam tovar spolahlivo a na cas a nedodrziava ani terminy ktore sama deklaruje co nevieme ovplyvnit a sposobuje nam aj nasim zakaznikom problemy zaco sa ospravedlnujeme.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Parketovy lak-sada mi bo doruceny v poskodenem stave scasti vyteceny do priestoru balika.

Tovar je kvalitny preto som si ho objednal sadu parketoveho laku za 128 € a kurierovi vyplatil no manipulacia s tovarom pocas prepravy bola nesetrna a doslo k poskodeniu tovaru vo vnutri balika co nebolo na zovnajsku balika nejako zvlast vidno. Preto som tovar prevzal a nereklamoval. Nakolko som bol v casovej tiesni a tovar som surne potreboval. Preto nie tovar ale kuriersku sluzbu ostatnym zakaznikom neodporucam......

Dobry den,

mrzi nas Vasa negativna skusenost s kurierskou spolocnostou ktora viezla Vasu zasielku, zasielky sa snazime vzdy maximalne starostlivo zabalit tak aby nedoslo k poskodeniu behom prepravy avsak niekedy neopatrnou manipulaciou na strane prepravcu sa stane ze sa tovar poskodi. Este dnes Vam na nase naklady a inou kurierskou spolocnostou zasielame zdarma extra dalsi lak tak aby Vam nechybalo vytecene mnozstvo.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

Čakám už skoro mesiac na objednávku

Dobry vecer,

celkom nerozumiem Vasmu hodnoteniu kedze Vasa objednavka bola vytvorena vecer 14.4.2021 s tym ze pri objednanom tovare je udavane dodanie do 30 dni kedze vieme o problemoch s vyrobou a dodavkou Vami objednaneho tovaru. Napisali ste ze na tovar cakate mesiac, od objednania je to zatial 8 dni, mrzi nas ze ho nevieme dodat skor, ale preto aj pri tovare deklarujeme ze dodavka je mozna do 30 dni.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• strasne dlho vam trva dodacia lehota štyri týždne

Dobry den,

velmi nas mrzi ze Vami objednany tovar nevieme dodat na cas, ale zial spolocnost Festool ma aktualne velke problemy vo vyrobe a nedodava nam tovar spolahlivo a na cas a nedodrziava ani terminy ktore sama deklaruje co nevieme ovplyvnit a sposobuje nam aj nasim zakaznikom problemy zaco sa ospravedlnujeme.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

Bunda absolútne nefunguje, batéria sa nedá nabiť, blikaju neustále obe kontrolky. Po nekonečnom baveni sa s tým naskočila červená, že akože nabija, po chvíľu už žltá. Super... Ale bunda nefunguje itak! Takže nekupujte!

Dobry den,

o Vasom probleme sme sa dozvedeli az teraz z tejto negativnej recenzie co nas velmi mrzi, skusali sme Vas dnes aj telefonicky kontaktovat ale nepodarilo sa (zaslali sme Vam aj email s instrukciami ako postupovat), mikinu, nabijacku pripadne aj baterku Vam v ramci zaruky bezproblemov a radi vymenime ak su chybne.

konatel MONTANA GROUP, s. r. o.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.