Čakám tovar cca 2 týždne, aj som už u vás reklamovala a nič

Reakcia obchodu Monkey Mum s.r.o.

vaše objednávka vám byla doručována hned třetí den od vašeho objednání. Kurýr se s vámi telefonicky spojil, ale bohužel jste se zrovna na doručovací adrese nenacházela. Následně vám kurýr navrhnul, že balík nechá na výdejním místě, což jste odmítla. Proto byla zásilka vrácena zpět na náš sklad. Po vašem telefonátu jsme situaci prověřili a na naše náklady vám odeslali zboží znovu i přes to, že se nejednalo o naše pochybení. Udělali jsme vše pro vaši spokojenost, objednávka je v pořádku u vás a doufáme, že jste s produktem spokojená. :-)

Pěkný den,

Tým Monkey Mum

V prvom rade, bariéra na postel dosť katastrofalná, to si nechcem predstaviť že to bude stále padať pri výmene plachty a po ďalšie poťah mi došiel na kúsku asi 30cm roztrhnuty teda zlé ušitý a za tie peniaze človek čaká kvalitu. Stavila som na recenzie ale u mňa sa nepotvrdili.

Reakcia obchodu Monkey Mum s.r.o.

moc nás mrzí, že nejste s produktem spokojená, ale pokud vám zábrana nefunguje správně, nebo máte dokonce roztrhnutou plachtu, rádi vám zábranu v rámci reklamace vyměníme. Prosím, ozvěte se na naši zákaznickou linku, nebo napište na e-mail: [email protected]

Hezký den,
    Tým Monkey Mum.

• Vysoky
    • Super zakryje celu postel, dieta ozaj nema sancu padnut.
    • Komunikacia s majitelmi.
    • Kupili sme 200 cm-ovy a 180 cm-ovy. Bohuzial sroby nesedeli ani konektory.
    • Tazky montaz

Reakcia obchodu Monkey Mum s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že máte špatnou zkušenost s naším obchodem. Pokud byla vaše objednávka nekompletní, nebo byly zaslané špatné díly, rádi s vámi celou záležitost vyřešíme pomocí reklamace. Neváhejte se, prosím, obrátit na naši zákaznickou linku: [email protected]

Děkuji a pěkný den,

Tým Monkey Mum