• Neodporúčam

Objednala som si minulý týžden cca 2-3.5 kávy kde ich stale ešte nemám. Objednávka do dnes neprišla ani infomovaná som nebola o tom iba že je objednávka spracovaná.

• Dostala som cukrovu vodu - spritz a citronovu vodu - mojito, kapsule bez oznacenia bez navodu je to podvod poslem vam naspät mozete to vypit

Reakcia obchodu mokafe.sk

mrzí nás, že ste s našimi produktami nebola spokojná. Výrobca však udáva typ kapsule na obale spolu s odporúčaným objemom vody.

• Nedostala som 2 balík, ktorí som objednal (ale zaplatím to).

Reakcia obchodu mokafe.sk

mrzí nás, že objednávka nebola doručená kompletne. Hneď, ako ste nás na tento fakt upozornili, sme vám zaslali chýbajúce balíky kávy. Veríme, že k nám znova zavítate.

• Vsetko super len vyrobky su strasne sladke!este aj manzel co si sladi kavu to vravi!uz by som si nekupila.skoda

Reakcia obchodu mokafe.sk

ďakujeme za vaše hodnotenie. Mrzí nás, že ste s výrobkami neboli spokojná. Ak si k nám v budúcnosti predsa znova nájdete cestu, veríme, že nájdete výrobky, ktoré vám budú vyhovovať.

Ochutene kavy,pistacia, modre late,cokolada uplne vodova chut. velke sklamanie s kavou to nema nic spolocne. Viac krat neobjednam.

Dobrý deň Petra,

ďakujeme za vaše hodnotenie. Mrzí nás, že ste s nápojmi neboli spokojná. Ak by ste si v budúcnosti ku nám predsa len cestu našla, veríme, že si nájdete kávu, ktorá vám bude vyhovovať.

• vybavenie objednavky a dodanie boli rychle
    • zrejme by mali ochutnat co predavaju, kapsulove napoje pasujuce do Dolce Gusta boli otras, ako keby som pila zafarbenu vodu. Vsetko co som objednala a vyskusala skoncilo vyliate to sa nedalo pit, original Dolce Gusto je chutnejsie

Dobrý deň Linda,

ďakujeme za vaše hodnotenie. Mrzí nás, že vám naše produkty nechutili. Ak by ste sa v budúcnosti rozhodli si ku nám znova nájsť cestu, určite vám s výberom tých správnych produktov poradíme.

Káva je slabá a presladená

Dobrý deň Tonka,

ďakujeme za váš názor. Mrzí nás, že ste s našimi produktami neboli spokojná. Veríme, že si v budúcnosti ku nám nájdete znova cestu a vyberiete si produkty, ktoré si obľúbite.

Nie je to moc chutny.. Ocakavala som lepsiu chut, ale nie je to moc dobra. Kupila som bielu cokoladu.

Reakcia obchodu mokafe.sk

ďakujeme za vaše hodnotenie a mrzí nás, že ste s produktom neboli spokojná. Ak si k nám predsa len v budúcnosti nájdete cestu, s radosťou vám s výberom pomôžeme a veríme, že spoločne nájdeme produkt, ktorý vám bude vyhovovať.

• Vysoká cena, nižšia kvalita oproti ostatným!

Reakcia obchodu mokafe.sk

Ďakujeme za Váš subjektívny názor. Prajeme Vám pekný deň.

Káva je v dobrej cene, ale vôbec mi nechutila. A na 200ml kávy aj tak potrebujem 2kapsule čo je tiež nevýhodou.

Dobrý deň Olinka,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás, že ste s produktami neboli spokojná. Ak by ste v budúcnosti predsa len zmenili Váš názor a rozhodli sa pre nákup neochutených kávových kapsúl, veríme, že využijete kompenzáciu, ktorú sme Vám poskytli. Prajeme Vám pekný deň.

absolutne bez chuti k originálnym dolce gusto to má riadne daleko, povysýpané v obaloch

Dobrý deň Maruna,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás, že Vám nápoje nechutili. Ako ste už bola informovaná v telefonáte, poskytneme Vám kompenzáciu pri Vašom ďalšom nákupe. Čo sa týka kvality výrobkov - budeme o nej informovať výrobcu. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Prajeme Vám pekný deň.