• Super komunikácia
    • Rýchle dodanie aj počas sezóny
    • Páni vyložili skleník na požadované miesto

• Skvelý obchod veľmi rýchle doručenie super dopravcovia klobúk dole pred takým obchodom .

Milo ma prekvapilo rýchle doručenie niekde čakáte na skleník mesiac a viac tu do týždňa skleník doma doručovanie výborne nepotrebujú pomoc pri výkladke veľmi milý ochotný prepravcovia

• Prehľadný eshop
    • Dobré ceny
    • Kvalita výrobkov

Dlho sme rozmýšľali, ktorý skleník, a z ktorej firmy. Naozaj sme obvolávali firmy a rozhodovali sa dá sa povedať na maličkostiach, ale pre nás podstatných. Skleník ešte nemáme postavený, ešte k nám len dorazil. Hodnotiť ale viem postoj firmy na naše nekonečné otázky, ústretovosť a férove odpovede. Preto sme sa rozhodli pre nich. Zakúpili sme si skleník Triumf 6x3, so všetkým čo potrebujeme. Určite podám recenziu keď bude už stáť. Momentálne hodnotím prístup, ochotu ako aj dopravu, vysvetlené podrobnosti na veľmi vysokej úrovni. Veľmi sme spokojní a odporúčame všetkými desiatimi.

• vyborna spolupraca

• Skleníky majú skladom. Možnosť si vybrať hrúbku polykarnonátu. Rýchla doprava a profesionálny prístup.

Môžem povedať,že po telefonickom rozhovore,už som bol rozhodnutý od koho kúpim skleník. Pán bol ústretový, všetko vysvetlil. Dohodli sme si možný termín doručenia a skleník mi tak aj prišiel

• Rýchle dodanie tovaru,profesionalita a ústretovosť personálu,ochota poradiť.

• rýchlosť dodávky
    • informovanie o termíne dodávky
    • dodržanie času dodávky

Spoľahlivosť, presnosť

Veľmi príjemný prístup, rovnako príjemný servis ohľadom predmontaže a pri doručení radosť vidieť a zažiť ako si páni ľahko zo všetkým poradili. Ďalšie rady ohľadom montáže a odporúčania sú k nezaplateniu! Patrí im veľmi veľké ďakujem!!!

čakám na tovar

• Perfektná komunikácia s obchodom, veľmi ústretoví, poradili,ochotne čakali na mňa aj dlhšie do vecera, kým sa mi dalo prísť tovar prevziať, to si veľmi cením.Skleník perfektný, presne taký, aký som chcela. Naozaj tento obchod odporúčam. Prvý šalát z môjho skleníka im musím doniesť ako poďakovanie !!

• rýchlosť , dobrá komunikácia,
    • v prípade otázok po dodaní skleníka ,ochota aj po dvoch mesiacov a riešia, dodajú 24hod. takto má vyzerať prístup k zákazníkovi ,majú sa ostatné firmy oných čo učiť.

Super prístup predávajúceho komunikácia na jednotku.
    Rýchle dodanie.

• Veľmi ústretový prístup

• bolo na sklade

Tovar mi bol doručený, všetko prebehlo v poriadku, dobrá komunikácia s obchodom, spokojnosť.

• Odporúčam. Od objednávky po doručenie 1tyzden.. Iné obchody v sezónne dodávali do mesiaca..

Serijozne jednanie!

Skleník bol doručený expresne v nasledujúci deň po objednaní. Výborná spolupráca s dodávateľom.

Ústretovosť pri dovoze, vyloženi tovaru a slušné jednanie. Sklenik som ešte neskladal,tak neviem tovar posúdiť.

Velka spokojnost, vsetko v poriadku