• komunikacia
    • ja neviem uz

Som spokojny, mozem len odporucit.

• Cena a možnosť komunikácie.
    • Dlhá doba čakania.

Zatial spomojnosť.

• seriózne jednanie, sortiment, cena
    • doprava, neochota personálu, hrubé správanie ...
    • Za zloženie tovaru (12 dosiek s pd) z korby nákladného auta si vodič pýtal 5 EUR !? ...samozrejme ich nedostal.

obchod - spokojnosť
    doprava - otrasné správanie vodiča

Reakcia obchodu MôjDom štúdio

Vážený pán Peter.

Veľmi nás mrzí správanie vodiča, ktorý Vám doviezol tovar. Ospravedlňujeme sa Vám za neochotu a hrubé správanie vodiča. Tovar, ktorý Ste si objednali nám vo Vašej lokalite distribuuje partnerská firma, ktorej sme podstúpili Vašu reakciu a daný šofér bude napomenutý a riešený, aby sme v budúcnosti predišli takémuto správaniu.

Nakoľko nám v plnej miere záleží na maximálnej spokojnosti našich zákazníkov, poslali sme Vám na Vašu emailovú adresu "10% ZĽAVOVÝ KUPÓN", ktorý môžte použiť na nákup akéhokoľvek tovaru z našej ponuky, v ľubovoľnej hodnote s platnosťou do 11.6.2015.

Veríme, že nám ostanete verný a v budúcnosti sa na nás obrátite.

• dobru cenu
    • siroku skalu
    • web stranka by mala byt lepsia v tom zmysle, ze si zakaznik spolu s dverami ma moznost vybrat aj zarubne a tiez ze sa ponuka z jednej firmy (napr. Invado) zjavi cela na stranke...musela som tapat, ako sa dostanem k produktom uvedenym nizsie
    • cas dodavky tovaru by mal byt (pokial mozno) podla priania zakaznika (rano, vecer) - dvere mi boli dorucene o 13.00, musela som kvoli tomu cestovat z prace 25 km tam a 25 km naspat (pomohlo by aj keby sa to dalo uhradit postou a sofer by tam tovar mohol nechat, prip. keby bol sofer ochotny pockat). Navyse, jedna zarubna nedosla, takze som o par dni musela vybavovat prebratie zarubne opat.
    • - pri druhej objednavke trvalo niekolko dni, kym mi pracovnicka zatelefonovala, uprednostnila by som rychlejsiu odozvu
    • Inak som spokojna

Vyborne ceny (uz som Vas obchod odporucila znamemu) avsak niektore detaily treba este doladit.