Sklamala ma kvalita tovaru.

Reakcia obchodu mojamoda.sk

v eshope máme tovar rôznych cenových úrovní. Nočné košele v najnižších cenách, s uvedenou informáciou, že sú vyrobené v Turecku, samozrejme nedosahujú kvalitu nočných košieľ v dvojnásobných cenách. Máme ich v ponuke práve z dôvodu nižšej ceny, ako lacnejšie nočné košele vhodné do pôrodnice.
    Veríme, že ak si pri najbližšom nákupe z našej ponuky vyberiete niečo iné, budete spokojná.
    mojamoda.sk

Župan na to, že má byť materské M tak je menší ako moj nematersky v Mku a prišiel mi s dvoma dierami. Nechávam si ho ale čakala som viac.

Reakcia obchodu mojamoda.sk

Ďakujeme za reakciu. V prípade, že ste obdržali poškodený tovar, kontaktujte nás na [email protected] a dohodneme výmenu.
    mojamoda.sk

10 dní od objednania a tovar ešte neprišiel...

Reakcia obchodu mojamoda.sk

asi došlo k nedorozumeniu, nakoľko tovar ste objednali v piatok 30.decembra, odoslaný Vám bol v pondelok 2.januára a podľa nám dostupných informácií bola zásielka vyzdvihnutá z výdajného miesta hneď nasledujúci deň, teda 3.januára.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte na [email protected]. Pre rýchle riešenie akýchkoľvek požiadaviek je to vždy lepšie, ako písať neodôvodnené negatívne hodnotenia.

mojamoda.sk

• žiaľ, nebola som spokojná s kvalitou! Pomer cena/výkon už vôbec nesedel. Šaty vyzerajú ako kus handry a smrdia čínskym veľkoskladom, tričká tiež smrdeli, aspoň materiál je trochu kvalitnejší. Ale určite už nenakúpim... za také ceny by som čakala kvalitnú, pevnú a hrubú látku.

• Farba zobrazena na obrazku na internetovej stranke sa nezhoduje s dodanou farbou zakupenej veci.

Saty, ktore som si zakupila vobec nie su spolocenske. Je to obycajna teplakovina. Sveter je otrasneho materialu- uplna umelina. Farba zobrazena na internete sa nezhoduje s realne zakupenou vecou ( zakupene veci su tmavsieho odtienu). Nakupovala som tam prvy a posledny krat. Nie som spokojna.

• predávajú tovar,ktorý nemajú fyzicky na sklade. proste objednané len objednajú niekde inde a prepošlú. Doba dodania 3týždne? to je katastrofa!!!

asi radšej nenakupovať

Reakcia obchodu mojamoda.sk

rada by som reagovala na Vaše hodnotenie, keďže je z Vašej strany trochu unáhlené. Tovar Vám dnes posielame, budete ho mať doručený na 13.deň od jeho objednania. Zákazníkov sa snažíme vždy pravdivo informovať o tom, kedy môžu očakávať dodanie tovaru. Nefungujeme ako mnohé iné eshopy tým systémom, že ku každému tovaru majú uvedené dodanie 7 dní, ktoré sa reálne natiahne na 3-4 týždne a vyhovárajú sa na nepružnosť dodávateľov. Keďže poznáme svojich dodávateľov a vieme, aké majú rezervy v pružnosti zasielania objednávok, na stránke máme uvedenú maximálnu dodaciu lehotu, ktorú sme za uplynulý rok prekročili možno dvakrát vo výnimočných prípadoch, aj to len o nejaký deň-dva. Preto sú naši zákazníci spokojní (ako môžete vidieť aj podľa hodnotení na heureke), lebo ich nevodíme za nos a pravdivo informujeme o dodacích termínoch.
    V hodnotení ste nám ešte vytkli, že tovar nemáme reálne na sklade. Ani toto nie je pravda, nakoľko sme určite na Slovensku najväčším eshopom so skladovými zásobami pre tehotné a dojčiace ženy. Ak by ste si vybrali rovnaký model mikiny napr. v tyrkysovej farbe, mali by ste ju dodanú okamžite. Prípadne iný typ mikiny v tejto veľkosti. Niektoré veľkosti máme naskladnené v širšom výbere, niektoré v menej širokom, v závislosti od toho, aký je po daných veľkostiach dopyt. Vyberali ste si veľkosť, z ktorej bol možno menší výber, ale aj z tejto veľkosti boli modely skladom. Rozhodli ste sa však pre tovar na objednávku, kde ste mali uvedenú dodaciu dobu 14-21 dní. Emailom som Vás informovala, že dodanie bude trvať približne 2 týždne. Z tohto dôvodu Vášmu hodnoteniu minimálne nerozumiem, pretože ste mali dostupné všetky informácie.

Verím, že Vaše hodnotenie je len výsledkom predvianočného zhonu. Môžem Vás však ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme nenechali našich zákazníkov pred Vianocami v "štichu" a všetky darčeky budú doručené tak, ako sme sľúbili.

Juliana Horváthová