• Zásielka mi nebola dorucena

• Kupila som si praci prasok Ariel a obal peasku bol poskodeny a prasok bol vysypany do baliacej krabice.
    Nekupujte si prasok .

• Strasne dlhe dodanie,objednany tovar na sklade nemali co som sa dozvedela po skoro tyzdni od zaplatenia
    • Tovar som objednala cez kuriera,no vraj je zasielka poskodena tak ju ulozili na poste
    • Do dnesneho dna zasielku nemam kedze sa musim po nu trepat 13km a to este neviem v akom stave zasielka bude a co budem robit v pripade ze tam nieco napr nebude alebo bude poskodene

Pri toľkej konkurecii v buducnosti upresnostim iny obchod,nakolko aj doprava zdarma mi sposobila len starosti

objednávka zaplatená 05.01., 12.01. ešte nemám tovar

• Objednsla som ocne kvspky teda slzy a prisirl mi roztok

• Dlhé čakanie na tovar

• Komunikácia
    • Nedoručenie na mnou uvedené miesto

• Dodávka bola uskutočnená až 8.1.24 . Objednávka z 29.12.23.Lekáreň mi zaslala správu 3.1.,že dodávka čaka na dopravu a dopravca oznámil 4.1.24,že čaká na dodávku od lekárni.

Pozor účtujú si poplatok ak si date doručiť cez Packetu na výdajné miesto :(

Už viac krát som objednávala produkty z vašej lekárne, doteraz som bola veľmi spokojná s vašimi službami, no zásielka ktorá mi bola doručená teraz bola v hroznom stave - obali na čajoch boli dokrčené, jedlá sóda bola vstrede balíčka roztrhnutá a balenie bolo vložené do veľkého sáčku, kde bola značná časť z obsahu balenia vysypaná čo po hygienickej stránke nevyhovuje. Myslím, že pracovník ktorý balil moju zásielku nepristupoval zodpovedne, keď už poškodené obali a roztrhnutú a vysypanú jedlú sódu vložil do veľkej kartónovej krabice, ktorá bola pevná a nepoškodená.

• Neskore dorucenie tovaru.
    • Tovar urceny na potravinarske ucely dosiel v roztrhanom sacku, iba vlozeny v dalsom sacku, z ktoreho sa soda vysypala po celej krabici a navlhla.

Dlhá doba dodania

Objednávka sice prišla celá, ale vo vnútri mali chia semienka roztrhnutý sáčok, a štvrtina obsahu bola vysypaná v krabici, kde z dovodu hygieny som obsah musela vyhodiť. Mali by ste jemné sáčky baliť do hygienických sáčkov ešte zvlášť. Takže som bola zklamaná.

• siroky sortiment na webe
    • dlha dodacia lehota
    • zavadzanie

pred nakupom (21.12.) svietilo pri tovare "28.12. u vas". po objednavke a platbe online mi v potrvrdzujucom maili prisla info, ze 28.12. tovar len vyskladnia. povazujem to za zavadzanie a z tejto stranky uz objednavat nebudem.
    je 31.12, tovar stale nemam.

Tovar som si objednal s doručením na adresu cez Slovenskú poštu. V deň doručenia mi ráno prišla sms že mi kuriér doručí zásielku na moju adresu, ale poobede mi prišla ďalšia sms že balík je uložený na pošte a môžem si ho vyzdvihnúť. Pritom som bol celý deň doma a kuriér u mňa určite nebol.

• Zaujímavá cena
    • Veľmi dlhá doba dodania

Tovar som si objednal 19.12.2023 a doručený do boxu Slovenskej pošty bol až 28.12.2023. Ak odrátam 2 dni sviatkov tak 8 dní na doručenie je veľa.

Po 9 dňoch dali prepravcovi balík ešte stále ho nemám.

• Objednavala som si semienka na klicenie…dorucene mi boli s poskodenymi obalmi a rozsypane po celom baliku…uplna nocna mora, viac neobjednam
    • Balik bol na ceste 4 dni po avizovanom termine po urgencii skladu (chyba skladu, nie dorucovatela)

• 15.12. bola objednávka zaplatená
    • 25. 12. ešte nedorazila

Dlhá doba dodania aj napriek tomu , že
    udávajú dátum dodania do 22.12.

Arašidy neodporúčam boli napustené niečím chcemickým - zrejme kvôli 2 ročnému dátumu spotreby - hnus