Objednávka nedorazila,ani žiadne info...

• Dobry vyber a ceny
    • Predavaju aj tovar, ktory sa vymyka zo sortimentu lekarni - nie su ale o vlastnostiach tohto tovaru orientovani.
    • Neuvedu cely nazov tovaru (potvrdenie objednavky, tak nemoze zistit chybu.
    • Telefonicky kontakt s nastojivou spolupracovnickou neeficienty, neadekvatny a neprijemny.
    • Zamestnankyna chcela zistit, kde "sa stala" chyba -vysvetlenie ale nepochopila ani po opakovani.
    • Urazia sa, ked im zakaznik vytkne nevedomost o predavanom tovare: "My sme lekaren!" Tak nemaju taky tovar vobec predavat...!
    • Zamestnankyna chcela zakaznika nutit, akym sposobom ma on tovar vratit (Packetou, kedze s postou vraj nemaju zmluvu), aby bolo postovne hradene.
    • Ziadost o vymazanie z ich databazy nechcela pracovnicka telefonicky potvrdit.

Lekaren predava okrem liekov kadeco, ale sa v tom tovare zamestnanci nevyznaju.
    Pracuju lajdacky a neuvadzaju cely nazov tovaru, co moze viest k omylom.
    Neprijemny telefonicky kontakt (reklamacia).

Dosť dlho sa čaká na doručenie

Objednala som si klíčky v papierovej dóze a prišli v plastovom obale. S doručením problém nebol.

Tovar mi doteraz nebol doručený. Je piatok 22.33.2024 10.54 hod.. Trocha hanba nie. Čo myslíte? A do tohoto mi prišiel už 2 dotazník.

• Už je týždeň čo som si objednala a ešte mi nič neprišlo.Nie som spokojná.
  • D. Deň. Do dnešného dňa mi nebola doručená zásielka!!! Absolútne netuším kde sa stala chyba. Ďakujem za porozumenie.

• Dlho trvá´ od objednania až do dodania až 7-8 dni

• Nemam
    • Neskutocne dlhy cas dodania

Najdlhsi cas dodania z internetovych obchodov. A nie prvy raz.

• Velice příjemná paní která mě kontaktovala dokonce i po telefonu a snažila se mi vše vysvětlit .

Objednaný krém prišiel úplne iný!!!aký som objednal ,moja lekáreň už nikdy viac

• Komunikácia
    • Dodacia doba skoro týždeň

Prišiel mi rozbitý tovar

Erytritol 1 kg balenie bolo odoslané s poškodeným obalom zabalené do ďalšieho mikrotenoveho vrecka pričom veľa obsahu z balenia bolo vysypane vo vrecku a aj v krabici.
    Úbohý spôsob ako sa zbaviť vyhradeného kusu.

Tovar mi prišiel v iných farbách ako som si objednala resp.iny model produktu....
    Odpoved: foto je ilustračné
    tak dakujem objednám si modrú farbu a pride mi ružová, trosku rozdiel...
    Posielať naspäť tak viac zaplatím za poštovné ako za produkt

• Katastrofa.Dodanie objednávky trvá,ako keby som to objednal z Aliašky.

• Na tovar cakam dlho, s nakupu nemali jednu polozku na internete svietila ako dostupna kedy tam je ze nedostupna tak si neobjednam nic. Uz si aj tak nic neobjednam veci z objednavky som potrebovala nutne a strasne dlho cakam na to. Aj ked ta dolezita vec tam nieje.

Obal syrovatky sušenej bol roztrhnuty a ostatné produkty boli lepkave...

• Zásielka mi nebola dorucena

• Kupila som si praci prasok Ariel a obal peasku bol poskodeny a prasok bol vysypany do baliacej krabice.
    Nekupujte si prasok .