• Pohodlie z domu

Odporucam

• super ceny

• Výborná priehľadnosť webovej stránky. Komunikácia obchodu so zákazníkom.

• nizke ceny, dostupnost aj titulov, ktore su inde vypredane
    • mensia prehladnost stranky

odporucam

• Výhodou bolo to,že sme sa s kuriérom nenaháňali,prišla mi sms a mohla som si kľudne vybrať knihu.
    • Bol to náš prvý nákup,bola som spokojná

Mali ste vynikajúcu a hlavne dostupnú cenu knihy,syn veľmi chcel tú knihu,keďže si ju musel zaslúžiť a poriadne odpracovať,Unijunior-sport obchod poznáme,je tam veľmi príjemný personál a výhodné ceny za športové oblečenie a potreby,doporučujem tento obchod svojim známym.

Určite odporúčam.

• Objednávala som tovar 14.4. a 24.4. som musela písať správu priamo prevádzkovateľovi stránky, čo je s mojou objednávkou, načo mi bolo odpísane, že tovar zo strany dodávateľa nebol predložený a je vypredaný.
    • Čakala som až 10 dní, aj to som musela napísať prvá ja, mal to byť darček a objednávala som to v predstihu, no aj tak sa to dalo oznámiť skôr, že ju dodávateľ nemá na sklade.

Veľmi som sklamaná z objednávky, tešila som sa na knihu, ktorú som objednávala, ozvali sa mi 10 dni od objednávania, pričom pri každom tovare majú napísane, že dodacia lehota je do týždňa.

• dobré ceny

• kľudný a pohodlný výber
    • nehodnotím

cena
    spokojnosť
    podľa vlastnej skúsenosti

• Nízke ceny tovaru a poštovného.
    • Komunikácia a dĺžka dodania. Po objednaní som dostala email s platobnými údajmi a hneď som spravila bankový prevod. Tovar mi mal byť doručený do týždňa. Po týždni som sa v dvoch emailoch pýtala, že kedy mi knihy doručia, že peniaze som im previedla ihneď po objednaní. Odpoveď som nedostala. Dnes ráno mi prišla sms, že tovar si môžem vyzdvihnúť na pošte - konečne :)

Lacný, no zlepšila by som komunikáciu.

• Prehladnost, rychle dodanie, siroka moznost vyberu miesta a sposobov dodania (posta, kurier, balikomaty)
    • Zatial som nezaznamenal slabiny.

• Spoľahlivosť.
    • Neviem.

Odporúčal.Lacnejší nákup.

• prehľadnosť a fajn ceny :)

jednoznačne odporúčam

• komunikaciu so zakaznikom, nepresne informacie o tovare,dlha doba dodania

neodporučam tento obchod

• uviedli že majú skladom i tituly ktoré už neboli v iných obchodoch dostupné
    • Dlhá dodacia doba, tovar mi ešte nebol dodaný i keď som zrušil jeden kus knihy ktorú nemali skladom (objednával som dva kusy z rovnakého titulu)

Rozpačitý dojem, je čo zlepšovať...

• Najlacnejsie knihy, ktore sa na internete daju objednat...
    • Rozsirila by som sortiment knih. Pri objednani tovaru mi dosiel mail, ktorym bola objednavka dorucena, ale ziadne ine potvrdenie nebola odosielane, ako napr. o odoslani tovaru, alebo pod. Takisto som si k tejto objednavke chcela este doobjednat inu knihu, ale nie je vedeny ziadny kontakt, kde by to bolo mozne, takze musim objednavat v novej objednavke...

V ramci moznosti hodnotim tento obchod velmi dobre...

• serióznosť,slušnosť

objednala by som si aj v budúcnosti

• prehľadné stránky

výhodné ceny tovaru
    veľmi dobrá komunikácia obchodu
    veľmi dobrá doprava
    jednoznačne odporúčam ostatným zákazníkom

vsetko OK

• neviem
    • uvadza na nete to, co nema na sklade a ponuka to.

neviem