• Neodporúčam

Moja negatívna skúsenosť - od septembra som mala objednané kreslo usiak , zaplatené s tým že príde koncom novembra. V novembri prišiel mail že bude meškať ale do vianoc príde. Dva týždne pred vianocami som tam volala, povedali že kreslo majú na sklade a do vianoc teda ozaj bude. Dva dni pred vianocami volali že je kreslo poškodené a vracajú ho nazad. Na ďalšie si mám počkať 3 mesiace. Takže zrušená objednávka, peniaze čakáme vrátené ale už od nich nič nechcem
    Akože 2 týždne nevideli že je poškodené? To objednali len jeden kus????

• Jednu vyhodu a to cenu prebyja niekolkonasobne viac nevyhod

Ahojte, moja skusenost zo 16.10 2021, sklad Trnava.

Ak chcete nabytok z Moebelix ratajte s tymito faktormi:
    - lacny nebude
    - polovica regalov bude poskodena
    - pri vydavani zo skladu chaos, ludia sa vracali ze maju iny tovar ako si objednali
    -poskodeny je kazdy druhy regal bono
    - nenavrtane dierky v zeleze, museli sme kupit vrtacku
    - ak najdete predvrtane diery do dreva, tak len niekde a to budete mat stastie, inak musite mat doma vrtacku a dotiahnut to za nich.

Tovar zase rozoberat ako nam navrhli kvoli reklamacii naozaj nestihame, predajna je uz otvorena. Cas ktory mam podla nich venovat fotkam ohladom reklamacie mi zobrali nenavrtane diery a zhananie vrtacky. Poskodenych je tolko regalov, ze nemam chut stracat s nimi cas a posielat mnozstvo fotiek v zvlast mailoch kvoli kapacite a este ich mam aj v reklamacii pomenovat. Nemam na toto cas, uz som ho vdaka vam stratila dost a tie financne naklady za takto poskodeny ,,novy,, tovar. No koment

• EXTREMNE nekvalitne vyrobky
    • EXTREMNE predrazene SMEJDY

Jedalensky stol RITA je odpad, ktory nema hodnotu ani dreveneho srotu, NEKUPOVAT

ze 299eur, seriozne, ani za 39,9eur by som to nekupil, rozbijem ho sekerou, alebo este lepsie, holou rukou a dam video na youtube.

CInkovane spoje nekvalitne, drevo je prakticky surove - neosetrene, Prilis mnoho kazov a prave v mieste spojov. Absolutny hnus, bojim sa na stol polozit viac ako 3 salky kavy, ze sa stol zlomi - je dobry akurat tak na okrasu. Asi preto ho nafotili z dvoch kilometrov na eshope. Mal som tento srot poslat rovno naspat. Dakujem za NIC moebelix je podvod

• Nekvalitný tovar

Kupovali sme matrace, ktoré sme súrne potrebovali. Najprv nám dva 15 kilové matrace stratila prepravná spoločnosť, čo by som si povedala,že fajn nie je to chyba obchodu, ale keď mi na zákazníckom servise povedali,že oni ich poslali a že čo oni s tým majú. Žiadna snaha, aby aspoň zistili, kde nastal problém.

Druhým problémom bolo,že keď som rozbalila matrace a vyprala poťahy,zistila som, že matrace sú rozlepene, asi 15 CM po obvode. Reklamácia sa dala riešiť tak,že ich mám zaniesť do 100 km vzdialenej pobočky. Nakoľko sme ich nutne potrebovali bolo lacnejšie kúpiť lepidlo na matrace.

• Navstivila som zatial iba predajnu v Banskej Bystrici a musim pochvalit ustretovy obsluhujuci personal a zvlast dakujem pani Kvackajovej Beatke,ktora mi bola ochotna pomoct po telefone aj osobne v predajni.Odporucam
    • nic

Mobelix Banska Bystrica spokojnost, odporucam

• Nominácia na najhorší e shop
    • Dodacia doba
    • Komunikacia

Tovar(prebaľovacia komoda) zakúpený a zaplatený 10.1.2021.Doba dodania 17 tyzdnov-poviem si celkom dosť,ale stíhame...Nebolo sa kde ponáhľať.Po 19 týždňoch strohá informácia,že dodávateľ nestíha a tovar bude doručený za 6 týždňov...Takže v skratke možno za 1/2 roka od objednávky by som sa dostal k objednávke.Objednavku som stornoval a čakám na vrátenie peňazí.Popravde 90% veci objednávam z internetu,doteraz som sa s niečím podobným nestretol a preto ak táto recenzia pomôže tejto firme stratiť čo i len jedného zákazníka tak mala zmysel.

• Nekonečne čakanie na objednávku
    • Neustále predlžovanie dodacej lehoty o niekoľko týždňov
    • Dovolať sa na infolinku je umenie
    • Nulový servis
    • Žiadny návrh kompenzácie
    • Odpoved na mail po 5 dňoch

Vždy som vnímala firmu Moebelix ako jeden seriózny veľkoobchod s vybudovaným menom. No po mojej skúsenosti s objednávkou je to pre mna obyčajný sklad s neprofesionálnym prístupom a zavádzaním zákazníka.
    3.aprila som vytvorila objednávku na 6ks stoliciek, ktoré mali dodaciu lehotu 1-2 týždne, pod čím si predstavim dodanie o týždeň, plus nejaká rezerva do tých dvoch týždňov. Po 10 dňoch od objednania mi prišiel mail, v ktorom som si myslela že mi píšu že objednávka je už na ceste, no bolo v ňom chabé ospravedlnenie že tovar sa oneskorí na 18ty kalendárny týždeň, čo sú ďalšie 3 týždne. Človek nevie čo má robit, či objednávku stornovať a kúpiť si v inom obchode kde boli momentálne podobne stoličky možno aj krajšie akurát v zľave, tak im napíšete mail aby vás uistili či sa dodanie nebude ďalej predlžovať a kúpiť si stoličky inde, veď už tých 5 týždňov namiesto 1-2 je dosť. Neodpisu, po 4 dňoch zavolajú a uistia vás že to v ten 1.májový týždeň určite príde, tak neriešite iné stoličky a čakáte. Nastal konečne 5ty týždeň kedy mali stoličky prísť, vo štvrtok keď sa kurier neozýval ste neistí a zavoláte na infolinku kde keď sa po hodine dovoláte, čo Vám zaberie pól života dokola vytáčať ich číslo a čakať na operátora, tak máte pocit že pani/slečnu ktorej vysvetlite situáciu a že čakáte na stoličky či Vám nevie dať info lebo je podozrivé že nechodia Vám odvrkne že ona nevie a máte čakať. Okey, sak je ešte piatok a možno to ozaj príde. Samozrejme, v piatok poobede žiadny kurier, žiadny mail alebo telefón od moebelixu s info že objednávka bude ďalej meškať, tak sa musíte zase vy domáhať informácií o objednávke, o ktorej si myslite že už asi ani nikdy nepríde a robia si tam z vás dobrý deň. Konečne Vás zodvihne pracovník ktorý uznal že je to strašne dlhy čas a pozerá že o objednávke žiadne info že by mala zase meškať že je to divne a bude to riešiť. Aspoň čosi. V pondelok Vám príde bez hanby ten ich tabuľkový mail že to príde ASI na 22.kalendárny týždeň čo sú ďalšie 4 týždne. Keby mali aspoň tu snahu zodvihnúť telefón zavolať zákazníkovi a dohodnúť sa s ním či je ochotný čakať ešte ďalšie 4 týždne čo je dokopy 9 týždňov namiesto 1-2, a ponuknu mu skúšku kompenzáciu, nejakú zľavu z ceny alebo čosi, nie, to môžte len dúfať. Vysoko neprofesionálny prístup bez absolútnej snahy udržať si klienta a robiť si dobre meno. Požiadala som o stornovanie objednavky a a dúfam, že už s touto firmou nikdy neprídem do kontaktu a postarám sa o to aby ani nikto z rodiny a známych v tejto smiešnej zavadzacej firme nenechal ani cent.

• Nedodanie tovaru
    • Nulová komunikacia

Už dva mesiace čakáme na gauč a postel ktorý mal byť dodaný do 3-4 týždňov. Odvtedy len zavádzajú a posúvajú to vždy na ďalší týždeň.

Ale vraj tovar čaká zabalený na ich sklade a ak máme problém s ich dodaním tak si pon môžeme ísť sami. No diky.

• Na tovar sa čaká navždy.

Najhoršie dodanie a zákaznícky servis. Objednávka z 13.marca mala doraziť do 4 týždňov. Po 4 týždňoch nič, žiadne oznámenie o neskorom dodaní. Museli sme sa sami dožadovať aspoň nejakých informácií. Odvtedy nám 3 krát zmenili dodanie. Najnovšie mal tovar prísť tento týždeň. Samozrejme ze neprišiel a ani sa nikto neozval. Najlepšie bolo ešte keď nám poradili že si môžme tovar vyzdvihnúť sami zo skladu v Nitre ak máme problém s ich dodaním. Donekonečna sa však čakať nedá, objednávku budeme musieť zrušiť. Postaráme sa aby si od vás už nikto z našich znamych neobjednal. Ak si tovar nechcete po 2 mesiacoch čakania vyzdvihnúť sami zo skladu tak neratajte že ho budete mat alebo sa vám niekto minimálne ozve. Tento obchod je odpad.

SPOKOJNOSŤ :) OBJEDNANÉ, DODANÉ SÍCE O TÝŽDEŇ NESKôR, ALE DODANÉ :)

Najbližšia predajňa je odo mna 50 km no napriek tomu dodanie dvoch jednoduchých skriniek trva vyše 4 týždňov ! Nonsens .. na maily neodpovedajú, komunikácia strašná... prvý a posledný krát

• nedvíhajú telefón, neodpovedajú na maily, jediná možnosť kontaktu je osobne v predajni

Objednali sme si kuchyňu všetko pomerali urobili projekt.
    Ale kuchyňa nakoniec nebola urobená podľa projektu.
    nasledovala reklamácia, ktorú sme riešili cca 2 mesiace.

Kupujte radšej niekde inde.

• Dostaňte rozum

Des celý obchod nič iné. Od novembra čakáme na stolík k malej do izby podotýkam 5-6 týždňov dodacia lehota, keď si to zrátele tak prišiel dnes vo februári 23. Doškrábaný a obytný. Neochota niečo riešiť no totálna hrúza. Ani ponožky odkiaľ by som už nechcel des hrozný.

Obchod so šmejdovým tovarom niečo podobné ako Jysk. Keď natrafíte na kvalitný tovar tak OK. Kúpila som si v Möbelixe nočný stolík Mara. Čistá katastrofa, poškŕabané nozičky, krivé, suflík nelícuje. Vyslovene neodporúčam tento obchod. Neviem si predstaviť kúpiť tam nábytok, skrine....

Milí zamestnanci, ústretoví, ochotní pomôcť a poradiť, o pomoci v sklade ani nehovorím, nie ako v iných obchodoch, že vám to vyhodia na rampu a robte si čo chcete... mrzia ma tie dodacie doby, ale chápem, že za to nie sú zodpovední predajcovia a neviedia to nijako urýchliť. Nikdy sa mi nestalo, že by som odišiel nespokojný.

• Dodacia doba tovaru

Absolútna nespokojnosť.
    Čakať na doručenie sedačky 9 týždňov, pričom dodacia doba mala byť 2-4 týždne je naozaj nepríjemné. Komunikácia s predávajúcim bola tiež veľmi biedna, okrem potvrdenia objednávky som za 9 týždňov nedostal žiadnu odozvu.
    Kapitola sama o sebe je aj umelé navyšovanie cien, aby následne mohli cenu opäť znížiť a vyhlásiť CENOVÝ TRHÁK.

Odporúčanie pre ostatných:
    Sledujte si ceny, tovar v ''zľave'' je často drahší ako pred zľavou.
    Zvoľte radšej osobný odber s možnosťou požičania dodávky, je to jednoznačne lepšie ako čakať na tovar 2 mesiace.

• Komunikácia
    • Dodanie tovaru podľa termínu

Objednávku som vytvoril 1. Decembra. Dodanie bolo 1-2 týždne. Za celý čas ma nikto nevedel informovať o stave mojej objednávky!. Kontaktoval som Mobelix telefonicky 15.12. odpovedali mi z nejakého externého strediska z českej republiky že sa nato hneď pozrú a budú má informovať. NIČ
    Dna 16.12. som cez formulár opäť zaslal požiadavku ako je to s objednávkou keďže má stále nikto o ničom neinformoval.

Následne dňa 18.12. som vytvoril objednávku i konkurenčnej firmy na satnikovu skriňu a bol som si ju vyzdvihnúť 22.12.

Tovar som si objednal u vás hlavne kvôli dodacej lehote aby to bolo do vianoc a taktiež som očakával oveľa lepšiu komunikáciu a spätnú väzbu.

4.1 mi prišiel mail že skriňa je na sklade pripravená na vyzdvihnutie. Bez akýchkoľvek odpovedí na moje výzvy kde je skriňa v polovici decembra.
    Neodporúčam absolútne tento obchod

Nepríjemná skúsenosť s drzou predavačkou pri pokladni. Čakal som v rade a predo mnou vybavovala zákazníka, ktorý pravdepodobne nakupoval niečo na splátky, čo si vyžadovalo určité administratívne úkony a trvalo to teda dlhšie. Keďže v ostatných pokladniach nebol dlhý rad, tak som sa jej slušne opýtal, či nebude lepšie, aby som sa postavil do iného radu. Išlo iba o to, aby som tam nestál zbytočne 20 minút, keď vo vedľajšej pokladni ma vybavia za 5. Na moju otázku však reagoval podráždene a následne komunikovala drzo a arogantne.

• na tovar sa čakalo dlho
    • dodanie veľmi zlé

dohodli sme deň dodania na utorok pretože som vedela, že budem v pondelok mimo telefón. V utorok som obvolávala zmeškané hovory a vodič mi hovorí, že mi niekde zložil v pondelok sedačku lebo som nebrala telefon. Doma bola dcéra, ani nezazvonil na zvonček. Sedačku mi zložil v jednom obchode tvrdiac, že ja som zadala ich adresu a má to tam nechať. Keďže ide o ťažkú sedačku, ktorá bola dosť drahá (a on ju len tak nechal kde si zmyslel), teraz ju po pár dňoch stále nemám lebo netuším ako ju odtiaľ dostať k sebe domov.

• žiadna
    • totalne sklamanie

mame naplanovanu kuchynu..po tyzdni sme museli opat navstivit predajnu a trepat sa 60 km, kedze sa nam nikto neozyval. nasledne dalsie dva tyzdne nic. po mesiaci konecne dosiel pan, ktory nam to pomeral...som nesmierne sklamana a NIKDY by som si nedala tam uz robit nic..a to som chcela este kupovat kopu inych veci. som zvedava, ci to vobec stihnu do slubovanej dodacej lehoty, ktora je uvedena na zmluve. za ma NIKDY VIAC!!!!