• Tovar objednaný 2.5, stále nedošiel a obchod sa ma pýta ako som bola spokojná s nákupom?

Nekorektné správanie, pri problémoch platenia cez platobnú bránu obchodu, nakoniec po neúspešných pokusoch zaplatené prevodom,prišlo Mo storno objednávky! A moje peniaze sú u vás.!Co ďalej? Chcem lehátko, ktoré som si zaplatila.
    Dúfam, že bude moja požiadavka vybavená k spokojnosti alebo mi pošlite späť 70,96 €

Tovar som zaplatil hneď ako som ho objednal a napísali mi že rušia objednávku nakoľko som ju nezaplatil tri krát som písal na mail neodpisuju a na tel číslo čo majú na nete tak mi dáva neexistujúce číslo podávam sťažnosť na obchodnú inšpekciu

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník vytvořil 2 totožné objednávky. První z nich uhrazena nebyla, proto se stornovala a druhá - totožná uhrazena byla a expedována zákazníkovi v termínu. Toto hodnocení není z naší strany akceptovatelné. Telefonní číslo je na našich stránkách v pořádku.

Tým Moderní nákup

• Poslali mi nefunkcny produkt. Uz je v kosi.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník nás kontaktoval ohledně nefunkčního produktu. Byl informován, že je potřeba zaslat na reklamaci k dodavateli. To odmítl, že raději zboží vyhodí do koše, i přestože byl upozorněn, že v případě uznání reklamace bude poštovné proplaceno.

Tým Moderní nákup

Objednala som si produkt, prišiel mi iný, keď som sa ich snažila kontaktovať nikto mi nezdvihol ani telefón..

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Se zákazníkem, vyřešena reklamace a dodáno zboží již v pořádku. Bohužel v předvánočním období je telefonní linka velmi vytížena.
    Věříme, že další objednávka bude již v pořádku.

Tým Moderní nákup

Pomalý, ešte mi tovar nedošiel - zaplatený bol predom 11.12.2023, ešte len putuje ku kuriérom - je 19.12.2023.

• V potvrdenej objednávke ste zmenili farbu, upozornila som na to a žiadala som nápravu. Tovar ešte nedorazil ani po týždni.

Informujte ma o dodávke zakúpeného tovaru.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. U objednávek v předvánočním období je zákazník informován s omluvou o zdržení expedice o 2 pracovní dny. Zásilka byla expedována v termínu a doručena.

Tým Moderní nákup

• Aj napriek zrealizovanej platbe mi tovar nebol doruceny a stornovali ste mi objednavku.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel zákazník při platbě nezadal správně variabilní symbol a platba se nespárovala. Po dohledání v systému byla zásilka vyexpedována.

Tým Moderní nákup

• Od zaplatenia za tovar 23 10. 23 objednávku obchod nevybavil ani ku dňu 4.11.
    a preto v takom obchode viac nakupovať nebudem .

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel zákazník při platbě nezadal správně variabilní symbol a platba se nespárovala. Po jeho urgenci, jsme platbu dohledali a následně zboží objednali u dodavatele, kde je dodací lhůta 5 pracovních dnů a zákazník byl informován. Proto se tato objednávka takto pozdržela. Zákazník má již zboží v pořádku doručené.

Tým Moderní nákup

Tovar sa po prvom použití začal parat, a v pokynoch nie je vôbec termín, koľko sa môže používať!!!!!

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Pokud je závada na zboží, je možnost založit reklamaci a kontaktovat naši zákaznickou linku. Rádi Vám pomůžeme s vyřešením vzniklé situace.

• Objednaný tovar nebol doručený

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zboží bylo zákazníkovi doručeno s menším zpožděním z důvodu naskladnění z externího skladu. Zákazník byl informován. Hezký den

Tým Moderní nákup

Veľmi nekvalitný materiál,veľa chýb už od výroby.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Vzniklá situace nás velmi mrzí, že nejste spokojený s výrobkem. Můžete kontaktovat naši zákaznickou linku, rádi s Vámi Váš problém vyřešíme.

Tým Moderní nákup

Tovar bol u externého dodávateľa čo predlžovalo lehotu dodania

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel zboží jde z externího skladu od dodavatele o čemž byl zákazník informován.
    Objednávka již byla předána k expedici.

Tým Moderní nákup

• Tovar bol uhradený plaobnou kartou, faktúru som obdržala, tovar nie.
    • Tovar bol objednaný na firmu, s otváracou dobou 9:00-17:00 . Nebol dôvod tovar nedodať.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Faktury chodí zákazníkům s předstihem emailem v elektronické podobě při expedici a pak ještě jsou součástí objednávky. Zboží jsme expedovali a předávali přepravci 26.6.2023, tudíž v terminu do 5 ti dnů od vytvoření objednávky, vzhledem k tomu, že součástí objednávky bylo zboží, u kterého je poznámka dodací lhůta delší. Hezký den

Tým Moderny nakup

• Nereagovali na telefonáty, pol dňa trvalo pokým zodvihli telefón
    • Neochota zo strany pani s ktorou som jednala telefonicky
    • Veľmi zlá skúsenosť
    • Nedoporučujem

Veľmi zlá skúsenosť. Tovar som objednala v stredu na obed s tým, že je na sklade a v ten deň, maximálne rano na to by ho mali poslať. Keď mi do štvrtku neprišla žiadna info, volala som, aby som sa informovala o stave objednávky a snažila som sa nájsť riešenie nakolko další týždeň som bola odcestovaná a nechcela som aby sa im objednávka vrátila. Pani s ktorou som komunikovala by nemala pracovať s ľudmi keď s nimi nevie slušne jednať.

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel opravdu není v našich silách do druhého dne doručit zboží. Zásilky se musí předávat přepravcům, a prochází depem. Tudíž do dvou dnů maximálně doručení. To zákazníkovi nevyhovovalo, tudíž se objednávka zrušila. Hezký den

Tým moderny nakup

• Tovar stále nedoručený. Obchod zavádza. Napriek tomu, že deklarujú ako majú všetko na sklade a ihneď posielajú, ešte neprišla ani správa od prepravcu, že by tovar prevzal. Obchod mi písal 7.6. že 8.6. odovzdá tovar prepravcovi a na moju otázku, 9.6. opäť odpísali, že bol odovzdaný 7.6. čo nebol. Objednávka od 4.6. Mohli korektne napísať, že niečo nemajú na sklade, bude to trvať dlhšie. Som sklamaná a ľutujem, že som si ich vybrala.

Neodporúčam

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi, zákazník vytvořil recenzi na objednávku s platbou předem, která nebyla uhrazena a nemohla být tedy odeslána. Zákazník udělal v zápětí objednávku novou, která byla obratem obchodem odeslána. Toto hodnocení není fér.

Tým Moderny nakup sk

• Klamú a zavádzajú

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zboží z objednávky jak je uvedeno, jde z externího skladu od dodavatele do 5 ti pracovních dní. Objednávku jsme předali přepravci 2.6.2023. Toto hodnocení není fér.

Tým Moderní nákup

tovar zaplatený, ale zatiaľ neprišiel, čiže zavádzajú zákazníka s dodacou lehotou

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník již zboží přebral a dodací lhůta trvala týden, vzhledem k tomu, že u zboží bylo napsáno, že jde z externího skladu s delší dodací lhůtou. Toto hodnocení není fér.

Tým Moderní nákup

• poslali ste mi iny a lacnejsí tovar, telefon
    neberiete cely deň, ani nijako nereagujete

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Bohužel u zákazníka se stala chyba při expedici a již bylo ve středu telefonicky vyřízeno. Hezký den

Tým Moderní nákup

Dobrý deň do 24 hodín po vyplatení dobierky...platila mi ju kamarátka jej z účtu boli prevedené peniaze na neznámy účet..... Nič neplatila ani pred ani po len na to prišla pri platení v obchode že jej chýbajú na účte peniaze....tá díki

Reakcia obchodu Moderný nákup

Dobrý den, Vaše objednávka byla vytvořena na dobírku, tak byla i odeslána. Žádnou platbu jsme si nenárokovali ani nestrhávali. Toto hodnocení není fér.