fejk produkt ako z druhej ruky

Reakcia obchodu Mode.sk

náš tovar je vždy 100% originál od priamych oficiálnych dodávateľov značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, Guess, Calvin Klein, Pepe Jeans a Salsa.

Tj. Váš názor nás mrzí, ale absolútne sa nezakladá na pravde.

S pozdravom,
    MODE.sk

• V sobotu som si objednala bundu, v pondelok mi napísali mail, že žiaľ objednávku rušia, pretože nemajú aktualizované skladové zásoby s tým, čo je na internete a teda tu bundu nemajú.

Dodanie veľmi dlho trvá človek aj zabudne, že si niečo objednal.

• V ponuke je tovar ktory nemaju

Reakcia obchodu Mode.sk

Vaše hodnotenie nás veľmi mrzí, aj napriek tomu ďakujeme za spätnú väzbu.

Za vzniknutú situáciu sa ešte raz ospravedlňujeme. Výnimočne sa stane, že máme posledný kus a pri chystaní objednávky zistíme, že tovar je poškodený, teda nepredajný. Zákazníkovi telefonujeme s ospravedlnením, že nie je možné mu objednávku zaslať. Pokiaľ telefón nedvíha, napíšeme ospravedlňujúci email.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Objednal som dve mikiny , veľkosť M a S , prišli mi dve M

• 5.3.2021 tovar objednany,16.3.2021 tovar nedodany a nikto ani informacny e-mail neposle v akom stave sa objednavka nachadza.

• FAKE GUESS kabelka (co dodat)
    • Po par mesiacoch totalne popraskala a znicila sa.

Na tovar čakám 2 týždne a ešte nedorazil

Bunda mi nesedela, musela som ju poslať nazad do Čiech, poštovné 10 euro, peniaze za ňu ešte nemám. Už odtiaľ neobjednám nič

• Tovar mi doposiaľ nebol doruceny

Reakcia obchodu Mode.sk

tovar Vám nebol doručený z důvodu nezaplatenia. V objednávke ste si zvolili platbu predvodom,ktorú je potreba uhradit do 5 kalendárnych dní.

MODE.sk

Saty guess ktore mi boli dorucene, vyzerali ako tovar 3 triedy. Zips sa zasekaval, na satach boli vyditelne povytahovane ocka a kazy v latke. Viem ich totiz porovnat s originalom.v predajni. Dufam ze som mala iba smolu v poslani kazoveho kusu a nie ze vsetok tovar na tejto stranke je tovar poslednej kategorie. A to nehovorum ked som ich poslala naspat platila som 10€postovne. To seriozne takisto nieje.