• tovar prisiel pomerne rychlo , platba ok , komunikacia ok
    • problem je ale v kvalite tovaru . prisiel poskodeny a nemozem ho pouzit - chcem momentalne riesit reklamaciu tovaru , uvidime ako to dopadne

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Vážený zákazník, neviem v čom bol problém ale peniaze sa Vám vrátili na účet.

• Dojebana baterka mi dosla

Poslali mi zlý náhradný diel a ešte aj ktomu nefunkčný

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, tak poslali sme Vám zlý náhradný diel, tak ako vite že je ešte aj nefunkčný a vôbec nechápem prečo nekontaktujete nás ale riešite to cez recenziu Heureky, Mali ste displej na Nokiu 6.1 ten sa Vám poslal a ako mame vedieť v čom je problém?

Mobil-GSM

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Objednaný tovar nezodpovedal popisu

Objednal som si náhradnú baterku do telefónu. Kapacita mala byť 5000 mAh, ale v skutočnosti to bolo okolo 3000 mAh....

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, neviem o čo ide nikto nás nekontaktoval, mohli ste nám ju poslať dal by som ju skontrolovať.

mobil-gsm.sk

Nekvalitné súčiastky a doručené sú popukane zadné krytí na mobil aj chybne displeje obhajuje sa ze sú testované ale sú nefunkčné a k tomu sa jeduju na recenzie keď im človek dá zlu recenziu kvôli recenzi mi nechcú uznať reklamáciu nenormálne amatérsky eshop odporúčam iní eshop ako napríklad *editované*

• Prišiel rozbitý display

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, mali ste nás informovať ale nikto sa nám neozval, mohli sme zistiť v čom je problém ale pochybujem že praskol pri doprave.

Mobil-GSM

Kupoval som náhradné batérie do 3 mobiloch (náhrady za 6 rokov staré batérie). Nebadám rozdiel vo výdrži mobilov s týmito "novými" originálnymi batériami a a predchádzajúcimi batériami (predchádzajúce boli 4-6 rokov staré).

• Veľmi nekvalitný produkt
    • Displej veľmi slabo svietil
    • Nepasovaly skrutky

Displej prišiel dosť rýchlo ale ta kvalita je velí nízka slabý jas na spodnej strane svietil jasný bod nepochopiteľne a nepasovaly skrutky.
    Po odlepení ochrannej fólie na displeji ostal lep po fólii. Neodporúčam vám tento obchod.

Mobil-GSM

Kúpil som displej na Samsung A50 mal byť s čítačkou ale nebol mal sa vyrovnať originálu ale je to Čína dotyk nereaguje tak ako ma a farby no Čína

Vážený zákazník,
    displej ste mali dať namontovať do odborného servisu, displej je OELD a je tam otvor na odtlačok prsta len ten Fingerprint sa montuje zo starého LCD ale to asi neviete.

mobil-gsm.sk

• Týždeň čakám na svoju objednávku a ešte stále neprišla
    • Pýtal som sa v akom stave je moja objednávka a stále som nedostal odpoved

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Vážený zákazník, nemáme žiadne informácie o tom, že by ste sa pýtal na svoju objednávku, určite by sme Vám odpísali. Podstatná vec je, že ste si zvolil ako platbu prevodný príkaz. V tomto prípade čakáme na platbu od zákazníka a až potom zásielku odosielame. Vaša recenzia je úplne neopodstatnená a nám tým zbytočne škodíte. Žiadame Vás o vysvetlenie a zrušenie recenzie. Ďakujeme

• Po týždňa displej prestal ísť nakoľko som neni autorizovaný servis tak som ho nemohol reklamovať ..
    • takze neodporúčam tento obchod

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, mali ste nás informovať ale nikto sa nám neozval, mohli sme zistiť v čom je problém mame tu tester na displeje.

Mobil-GSM

• Obiednal som si ochranné sklo na Huawei p30pro a chcel som ho nalepiť ale sa nedalo lebo po nslepeni nechcelo vôbec držať všetky postúpi som dodržal

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, nemyslím si že ste postupoval správne, to sklo je Full Glue takže ste ho mali asi zle vyčistený liehom a preto Vám nechytilo na displej.

Mobil-GSM

Tovar bol fejk. Žiaden originál!!! A na dôvažok k tomu aj vadny.!!!

Mobil-GSM

Naposledy som kupoval senzor odtlačku prsta na Huawei a nefungoval vôbec, keby že ho nechcem hneď predať tak sa naťahujem z predajcom!!! Inak predtým som už odtiaľ kupoval viac krát a bolo v poriadku.

velmi zla komunikacia neodpovedate na emaili hlavne ked sa tovar reklamuje

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, pošlete niečo na reklamáciu a nič nenapíšte ani reklamačný protokol, odkiaľ mame vedieť čo tomu displeju je? mail ste poslali ako pozerám ale znova nič ste nenapísali ani číslo objednávky ani vaše meno, tak ako sme Vám mali vybaviť reklamáciu.
    PS: buďte taký dobrý a napíšte nám do mailu vaše meno a v čom bol problém na tom displeji!!!

Mobil-GSM

• nekvalitny fake tovar nikdy viac

Reakcia obchodu Mobil-GSM.sk

Zdravím, to už nám tu píšte znova a stále si objednávate, nikdy ste nám tovar neposlal na reklamáciu tak neviem v čom mate stále problém, budem len rad ak si už u nás objednávať nebudete, dokonca ste u nás aj registrovaný ako nepreberač zásielok.

• Nekvalita

Tento obchod nedoporučuji,lcd displej na samsung a5 2015 byl silnější než
    originalní a nešel zalepit do rámu telefonu.Chápu že tato firma neprodává originální displeje a kupuje je v číně.Já si taky spoustu dílů na mobily objednávám v číně,ale takový šmejd co mi poslali sem ještě neviděl,asi si musí vybrat dobrého prodejce a zkontolovat si správné rozměry náhradních dílů,servisem se zabývám již několik let,ale tohle jsem ještě neviděl.Pokud chcete nakoupit díl který vám bude na nic,tak si rychle objednejte,tím dřív to můžete vyhodit.Ladislav Matouš

• low-endový displej,